|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
26.7.2006 16:29:48   
hgrm
Oj, februarčice, kolk se nas je že nabral.

jaz imam jutri NS v Grosuplju, cena je 12000, pa tud če bi bla trikrat tolk bi midva šla, da si bolj pomirjen, da je vse ok.

A je povsod tako, da otrok ne more zraven, se mi bi zdel fajn za najinega taprvega ( 3 leta ), da bi videl pikico, sicer pa bo pol doma videl slikico.

Držte se, jaz pa upam, da bo jutri vse ok, sporočim !

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Februarčice
26.7.2006 17:08:12   
ribicau
Držim pesti za vse, ki imate v prihodnjih dneh NS. Tud jaz bi plača kolikor bi blo treba, res bi bolj pomirjen. Dons sem povedala šefici v službi, da bo vedla zamenjavo iskat. Sem ji pa zabičala, da mora bit tiho, zaradi težav, ki sem jih imela. Sicer je sedaj vse OK, ampak bi mi blo grozno, če bi se kej zgodil (bog ne daj), pol bi pa mogla to 100-tim razlagat. Je rekla, da bo tiho (bomo vidl). Zdej grem pa domov iz službe. Sem že pošteno utrujena.

Ve kar pišite, bom vse nadoknadila in prebrala.

LP

(odgovor članu hgrm)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Februarčice
27.7.2006 7:24:06   
ribicau
Dobro jutro!

Kako ste kaj danes? Meni je že vroče, pomoje se nam obeta spet en vroč dan. A veste, da se pohvalim, že en teden nimam nič izcedka in upam, da bo tako tudi ostalo (sem trikrat na les potrkala). V torek, ko imam pregled bom G vprašala, če se zdej že lahko kaj več gibam, drugače bom čisto brez kondicije in s preveč kilogrami.

LP

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Februarčice
27.7.2006 8:40:08   
severnica77
Pozdravljene, malce vas prebiram pa čeprav sem v klubu decembrčic. Dr. Mujezinović je res zaposlen v MB porodnišnici in kolikor sem slišala je res dober. Pri njem sem bila na 1 UZ, ki je bil kar podroben. Sicer ni zelo zgovoren, pove pa vse kar ga vprašaš. Naredi pa ti tak UZ kot se dela pri NS, le verjetnosti ti ne izračuna - to velja za vse tiste, ki bodo pri njem opravljale navaden UZ. Pri pregledu NS pa seveda le to tudi izračuna. Dobila sem tri slikice - tudi potrudil se je, da je naredil lepe slikice oz. takšne na katerih se user posted image  zelo lepo vidi, za razliko od dohtorce pri kateri sem delala NS, kjer je slikica bila bolj nerazpoznavna.

Punce uživajte na NS in UZ - tudi jaz že komaj čakam na naslednjega.

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Februarčice
27.7.2006 13:37:52   
ribicau
Ojla bejbe kje ste?

hgrm držim pesti. Poročaj kako je bilo?

LP

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Februarčice
27.7.2006 13:41:35   
Geja
Hojla,

tukaj ena zaspana februarčica ki danes dela zadnji dan - UPAM,... da se ne bi slučajno šefla še kaj spomnla, tako kot se je včeraj in sem morala še danes priti...

Včeraj smo imeli nuhalno v Domžalah in je vse ok (no vsaj upam, da je glede narezultat). Izračunana verjetnost je 1:8333 user posted image

Pri mojem prvem sončku - Nejcu pa sem imela nuhanlno 1:1327, pa je bilo tudi vse ok - Hvala Bogu !

čau,čau
Geja

Danes pa grem popoldan spet spat, ker imamo Nejca do jutri na počitnicah pri babi in dediju v Lj.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Februarčice
27.7.2006 14:41:41   
Tabali
Hojla punce,
sem mogla it mal prečekirat kaj se dogaja na ringaraji (no ja... saj skoz čekiram in visim tuki gor, upam, da me ne bodo iz službe vrgli...user posted image ).
A je še kateri tako rapidno padel delovni elan? Če sem čisto iskrena - kar se dela tiče, se ne prepoznam več. Odkar sem z dopusta sem ratala lenuhinja na kvadrat user posted image , samo zeham, koncentracija na  nuli, vse kar se službe tiče mi je totalno odveč. Danes sem se sicer prisilila in naredila par stvari, dokončala neke pogodbe in mnenja, ampak... vse skupaj veliko premalo glede na tisto kar sem navajena.
Zato pa sem včeraj doktorirala na vozičkih in otroškemu pohištvu user posted image user posted image .
Vem mal sem zatežila, sam sem pač mogla mal pojamrat.
Lepo se mejte!!!

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Februarčice
27.7.2006 15:35:10   
Jelenche
čao punce

men se tut ne da delat, to je za znoret, čeprav delam pa vseeno, nimam pa tiste vneme, ki sem jo včasih imela.

tabali, no zaupaj nam kaj si se odločila da je najboljše in zakaj
:)

jaz tut skoz prebiram o vozičkih in posteljcah, previjalnih mizicah(če so potrebne) in bla bla bla

pa še vedno ne vem kaj in kdaj naj kupim.

po eni strani bi rada kupila sedaj, ko lahko še hodim po trgovinah in se zmišljujem, po drugi strani bi pa počakala na razprodaje al pa prek neta naročila, prav ne morem se odločiti

mislim da me je napadel sindrom gnezdenja (sem rekla da morava celo stanovajne prebeliti, da morava novo garderobno omaro kupiti, da morava drugače razpored v sobi naresti) ja mislim da to je res gnezdenje že user posted image

imate vi že vse izbrano in uštimano?

lepo se spočijte danes

LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Februarčice
27.7.2006 15:56:20   
Tabali
user posted image user posted image user posted image
še malo pa grem domov user posted image !!!

Jelenche, kar se tiče vozička in vseh teh luškanih stvarčic - nisem (oz. bolje rečeno nisva, ker moram tudi dragega upoštevati, da ne bo užaljen) se še odločila. Glede na potrebe in plane po širjenju družine, bi jaz, kar se vozička tiče imela nekaj bolj masivnega, nekaj takega da lahko greš na sprehod tudi po makadamu in takih bolj "neurbaniziranih"user posted image  terenih. Trenutno sem se upičila na Quinnyja Freestyle 3 XL Confort in to v red varianti. Moj možek pravi da je tak ko Ferrari user posted image user posted image user posted image . Ampak, ta všečnost je nastala samo iz vidika tega kaj sem videla na netu. Seveda moram prej zadeve pregledat še v živo. Priznam pa da sem, kar se mnenj o štiri in tri kolesnikih tiče, totalno zmedena. Te so stabilni, te niso... mislim... Vsekakor bomo zbrali tisto, kar bo najboljše za bejbija...

Gnezdenje praviš - mene matra že od trenutka seznanitve z dejstvom da sem v blaženem stanjuuser posted image . Seveda sem takoj izrazila željo po beljenju, novih razporeditvah, omarah... Ampak sva sklenila kompromis, da se bova teh del lotila ko bo malce manj vroče in ko se jaz mal "poberem" iz tega lenivega obdobja ;))).
Uživajte!

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Februarčice
27.7.2006 21:28:01   
Anonimen
Jooooj Tabali, točno ta voziček sem včeraj videla v mestu, se mi je tako dopadel, pa nisem uspela prebrati kdo je proizvajalec, ko sem šla mimo ženske z vozekom. Že skoz študiram na njega, pa svojemu dragemu sem pravila o njem, pa kaj ko moj "picassojevski" opis ni dovolj. Sem kar tako googlala tvoj napis, in to je točno ta! Zdej mu ga lahko pokažem! user posted image user posted image user posted image Upam da mu bo všeč, ker se mi zdi da bo bebika brez vozička, tolk se ne strinjava  user posted image user posted image user posted image Pa fajn je ko je prvo kolesce gibljivo v vse strani

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Februarčice
27.7.2006 21:32:22   
Anonimen
Mater sem bla čorava!!! Pa tak velik napis je spodaj na košari user posted image user posted image user posted image Jaz sem pač iskala napis ob strani tistih ročk...




< Sporočilo je popravil jasna81 -- 27.7.2006 21:42:03 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Februarčice
28.7.2006 7:27:39   
ribicau
Jutro!

Vidim, da smo že zlo dejavni pri vozičkih! Saj je prav tako. Tudi jaz skoz malo čekiram po netu, ampak bo treba u živo si it mal pogledat. Moja kolega sta izbrala in ga tudi že uporabljata Jane Slalom...(ker ma kao pravi disk za bremzanje na prednjem kolesu, itd.) onadva sta celo znanost naredla iz tega. Jest samo upam, da svojih mnenj meni ne bosta vsiljevala, ker tip je kar težek kar se tega tiče (je bil pr nabavi avta isti, pa pr adaptiranju stanovanja...., fuj), pa tist kar on kupi je itak "najboljše". Se že zdej tega bojim. Stanovanje bova midva pustila takšnega kot je (beri: sva se vselila februarja), otroške sobe pa zaenkrat itak nimava. Posteljico bova dala v spalnico, previjalno pa pomojem kar v dnevno sobo. Bomo vidl no. Sej mamo še kr nekej časa...

hgrm kako je bilo na NS?

LP 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Februarčice
28.7.2006 8:03:45   
Jelenche
jutro punce,

vse lepo in prav ti in vozički so res krasni, ... ampak men se zdi to full velik denarja puce.

sem gledala preko kikiwelta od Traxx-a jaguar3 in je full pocen tam 46.000 sit pa zraven še una mehka košara ki upam da ima trdo podlago (13000) vglavnem skupi je to 59.000 + 21500za lupinico in je vse skupi
80.500 sit. in mi je tut zelo všeč ta voziček, samo me pa skrbi širina sedeža, ki je samo 30cm

pa glede previjalne. jaz bom po moje mela kar na pralnem stroju previjalno mizco, bom tam otročka kopala in ga takoj tam tudi previla (beri imava eno sobo)

sem p aze mal v skrbeh zaradi izcedka, ki se mi pojavlja vsak druga dan zdaj. pa sem ginekologa klicala inje rekel da ni nic gudega. ko pa berem da ste vi dobile neke tablete in ste morale počivat,... sem kar slabe volje zadnjie par dni.

no sej mam prgled v sredo.

pridne bodite in lepo se imejte

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Februarčice
28.7.2006 8:36:05   
Tabali
Dobro jutro punce!!!!
Ste pa res pridne danes zjutraj. Še sama se danes veeeliko bolje počutim, verjetno zaradi tega ker je petekuser posted image ...
Me je pa včeraj popoldan full matralo user posted image user posted image user posted image , pa še tečna sem bila, bogi moj možek... Sicer sem bolj ko ne prespala in preležala, ker tudi brat nisem mogla, groza...
Čeprav se mal čudno sliši, ampak, jaz upam da bo ta vikend res dež in da se bo vsaj malo ohladilo, ker v nasprotnem bo hudo.
Sicer pa že nestrpno pričakujem sredo, ko bom končno dočakala prvi pregled. Verjetno me tudi zaradi tega malo živčki dajejo, ampak resnično upam da bo vse tko kot treba biti!!!

No zdele pa moram tudi kaj narest. Punce fajn se mejte, uživajte in lepo preživite vikend!!!!

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Februarčice
28.7.2006 8:50:22   
mihi33
Čao punce,
berem vas vsak dan po malem, a sem totalno lena pa se mi ne da pisat.
Včeraj sem bla na pregledu pri G, naredil mi je tut UZ - 12t, vse OK, sicer sem potožila da se ful hitro zadiham ko grem po stopnicah, tko da so mi nardili še EKG, ki je bil sicer OK, tako da je to samo zaradi vročine.
Napisal mi je tudi PDP, 10.2.07 user posted image user posted image user posted image .

Nuhalno mam v torek v MB v Fontani, pa bomo vidli kako bo šlo, sem sicer malo nervozna glede vsega, saj bom novembra dopolnila že 34 user posted image .
Vam javim kako je šlo, pa še bolniško sem si zrihtala pri osebni zdravnici - cool.

Ker sem v službi, hvala bogu da je petek, saj sem totalno brez energije, pa še glava me boli.

Vidim da že pridno čekirate vozičke, sicer sem sama tudi takšna, a ker je to moj drugi otrok, bom imela globok voziček kar od prvega, ki je še fino ohranjen, saj smo takrat zanj odšteli skoraj 500€ /Teutonia - sicer pa je super, trikolesnik, z vsemi dodatki - ni kaj.
Razmišljam pa o nakupu športnega za pozneje, sem pa mal gledala Peg Pereggo P3, pa Chicco C1.... sicer bo pa to prišlo na vrsto že ko bo user posted image  mal zrasel(a).

A boste vprašale za spol??

Jaz mam prvega sina, tako da si zdaj oba z možem nakako želiva dojenčico, pa mislim da bom kar v torek na NS vprašala če se bo vidlo. Sem zeloooooooooo radovedna.

No želim vam dosi sence.........
M.

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Februarčice
28.7.2006 13:55:45   
Anonimen
Ojla user posted image !
Kako ste? Jaz se že pridno pripravljam na morje, počasi že na kup dajem stvari kar bova vzela s sabo, oddideva namreč v nedeljo zgodaj zjutraj. user posted image
Drugače pa nič novega, počutim se OK, le utrujena sem precej, tudi kasneje bom šla počivat malo.
Se javim še jutri kaj!
LP user posted image

(odgovor članu mihi33)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Februarčice
28.7.2006 13:56:32   
Anonimen
Seznam user posted image  februarčic user posted image

hothien,      1.2.07
ribicau,        4.2.07
BTina,          5.2.07
hgrm,          6.2.07
juorje,         7.2.07, user posted image
strommer,  10.2.07
kolumbo,    12.2.07
alenkat      12.2.07
darja.grm,  16.2.07
jelenche,    20.2.07
Tabali,        23.2.07
jasna81,     25.2.07
sminc,         25.2.07

user posted image  user posted image  user posted image


Če katere user posted image  še ni na seznamu in bi rada bila, se pofočka tako:

nick, PDP, user posted image  ali user posted image   






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Februarčice
28.7.2006 15:24:23   
BTina
Ojla pozdravljene februarčice!

Res me že kar neki časi ni bilo tu in sem imela ogromno dela, da sem vse prebrala. Zelo me veseli, da je z vašimi pikicami  vse OK in da so slabosti skoraj pošle.
Tudi jaz sem pred časom naredila celo študijo o vozičkih in nama je zaenkrat všeč Traxxov Marlin 3. Sicer sem ga videla samo na netu, saj v živo me je bilo sram gledati vozičke v trgovini, ker še nisem imela trebuščka. Zdaj bi bilo dosti laže, ker mi je že kar zrastel in ne morem niti več skrivati, da sem srečka. Mam pa namen kupiti voziček kar preko neta, najverjetneje preko Kikiwelta.
Drugače sva midva (beri: jaz in pikica) v redu in sedaj komaj čakava nasednjo soboto, da gremo vsi trije na morje, ko pa pridemo domov bomo kmalu spet šli na pregled pogledat koliko je najnauser posted image  že zrasla.

Lepe in prijetne poletne dni, čeprav vem, da vročino težko prenašate. Vsaj jaz jo.

Čaw, čaw

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   [Brisano sporočilo]
29.7.2006 11:04:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BTina)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Februarčice
30.7.2006 13:53:06   
metuljčica27
Zdravo, tu ena nova, ki se vam pridružuje.
Tudi jaz imam rok 18.02, komaj čakam., Trebušček, je že malo opazen. Počutje se je izboljšalo. Nč iveč tako hude slabosti, utrujenost me že mineva, vendar še vseeno prija popoldanski spanec( kar prej ni bilo v moji navadi). Sicer pa se je sedaj tudi zelo dosti spremenilo.
V torek imam NS v MB in sicer na Fontani. Moj tudi gre z manouser posted image . Upam,da bo vse vredu in se že prav veselim, da bom videla, kako je kaj mali.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Februarčice
31.7.2006 7:55:56   
Jelenche
ojla punce,

metuljičica27 dobrodošla med februarčice!

kolumbo midve imeva na isti dan nuhalno v dravljah (jaz mam 11.8,)

drugače pa tko glede počutja, čez vikend sem bila takooo zmatrana, da res nisem nič naredila.
bila sem tako zaspana, da sem kar skoz spala. pa sva šla z možem na vikend ker je šel mojemu očetu nekaj pomagat. jaz sem hotela pa vsaj za jest jim narest. ahaaaa.

sem se zleknila pod senčnik kao da bi prvo malo brala, pa sem kar zaspala. vmes je pa že mami skuhala.

v sredo imam pregled pri G, me je tako strah če bo vse v redu, da sem že kar mal zelena od panike.

no pa upam da bo!

punce zdaj gremo pa v 4 mesec jeeeee!!!

LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Februarčice
31.7.2006 9:05:50   
hgrm
Hojla !

Poročilo z NS:
vse je Ok, tisto razmerje je 1.5600, torej vse OK, tud nosna votlina se že lepo vidi, kar je baje dodatni pokazatelj, da je ok.

Ima pa naše dete precej počasen srčni utrip, gin. je sicer rekel, da to ni nič posebnega, je pač dete zaenkrat malo bolj leno, jaz vseeno nisem 100% mirna, bomo vidli kaj bo na naslednjem pregledu 17.8.

danes ponoči so mi prsti na desni roki ful otekli, sm morala prstane dol pobrat in to z veliko muko sm jih zvlekla dol, zakaj naj bi to otekanje bilo, a se še kateri to dogaja?

Ribicau sm vesela zate, da se je izcedek umiril, pa tud vse ostale upam, da user posted image  prenašate brez problemov.

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Februarčice
31.7.2006 12:01:41   
ribicau
Pozdravljene vse "nove" in "stare" user posted image !

hgrm sem vesela za dober rezultat NS. Glede srčnega utripa ti pa ne znam svetovat, ampak če G pravi, da bo že še hitrejši, potem ne skrbi. Te pa razumem da te skrbi.

Jaz imam jutri pregled pri G in tudi upam, da bo vse OK. Bom imela 1001 vprašanje. Počutim se kar u redu, samo če pa preveč okrog skačem pa delam, me pa v trebuhu kar špikat začne. A še katero?

Drugač pa tudi jaz zatekam, ne sicer tako hudo kot hgrm, ampak imam pa zatečene prste in noge. Imam tudi zelo napet trebuh, kot če bi se ornk najedla (beri: nažrla) in si lahko mislite kaj je šele, ko kaj pojem. Za znoret. Mislim, da ga mi bo razneslo. Tud to moram jutri vprašati G, kaj naj naredim. Ne morem pa jesti samo sadja, moram tudi kaj konkretnega user posted image .

No se še kaj pišemo! Uživajte!

LP

(odgovor članu hgrm)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Februarčice
31.7.2006 14:46:07   
hgrm
Ribicau poročaj kako bo na pregledu, upam, da bo OK, pa pri vseh ostalih tud, ki imate te dni pregled.

Glede trebuha, tudi jaz imam večkrat občutek, da me bo vsak čas razneslo, občutek napihnjenosti in tiščanja. Res je, da se pri hrani ravno ne šparam, jem vse kar mi paše, kar pa je vse prej kot sadje. Tako da se buši že kar lepo pozna, sam mislim, da bolj od hrane, kot od bebike, sicer pa mi je tudi G. rekel, da ne bom presenečena, če bom zdaj mela v 12 tednu tak trebuh, kot prvič v 20. tednu, da je to normalno, ker so mišice že bolj "ohlapne".

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   [Brisano sporočilo]
31.7.2006 16:47:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hgrm)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?