|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 18:53:47   
Peter167
Jaz pa sem ponavadi spodaj brez. Žena pa zgoraj in spodaj.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj nosite na plaži?
7.6.2006 9:46:01   
Anonimen
IH,ja najbolje bi bilo,da se v tangice damuser posted image user posted image user posted image
Nikoli jih nosila na plaži,samo,kot spodnje perilo.Zgoraj brez,to pa sem prakticirala,je bilo fajn,ko tistih mokrih flik ni bilo.
Tako je letos modna zapoved deklice:Nič več tangice,nič več zgoraj brez,že zdavnaj odšlo v pozabo!!
Modni so bikini,tak,ki se zaveže na bokih,za tiste z skladno postavo,
in seveda tankini se letos uvaja v modno zapoved,do booma tankinija pa bo treba počakat naslednje poletje.Jaz pa bom kar prva lastovka,ki ga bo uvedlauser posted image Ja in moja najmlajša.Tankini tako lepo prekrije tisto kar nočeš kazatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj nosite na plaži?
7.6.2006 9:56:56   
CUKRČEK
kaj je to tankini???user posted image  

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj nosite na plaži?
7.6.2006 11:08:10   
Anonimen
Kopalke .. zgornji in spodnji del, nikoli zg. brez, absolutno pa ne brez kopalk sploh. Nikoli nismo hodili na nudisticne plaze.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj nosite na plaži?
7.6.2006 11:13:13   
Anonimen
Tankini je napol majca ze ---> http://www.gap.com/browse/product.do?cid=14379&pid=390229&scid=390229002 

Mene bi motilo, da bi mela tolk mokrega na seb ... bikinke so najboljsuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj nosite na plaži?
7.6.2006 19:52:07   
Anonimen
Lahko tebi fiš ko imaš raven trebuh,men pa kar pašejo,ker moram vamek skrit.
Sicer pa si tako zgornji del privzdigneš ali pa zamenjaš z modrcem,ko si na brisači
in se sončiš.Tile so mi všeč,enega izmed teh sem si izbrala.


http://www.neckermann.si/tree.aspx?showall=1&priceselection=0&colorselection=
&sizeselection=&lastview=0&page=11&reference=&sortfield=
classpos&sorttype=number&sortorder=descending&nodeid=1407

< Sporočilo je popravil primoza -- 10.12.2006 12:03:50 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj nosite na plaži?
7.6.2006 19:55:38   
Anonimen
Kopalke, modrček & hlačke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj nosite na plaži?
7.6.2006 23:12:03   
Anonimen
Ja sej nekateri tankiniji so tudi meni vsec, ampak me moti, ce je prevec mokro (naceloma se na plazi ne preoblacim iz mokrih kopalk, razen, ce mi gre fajn na zivce, ni prevec vroce ali pa prevec piha). Tele so mi vsec:
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1462651 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 8:33:55   
Anonimen
Meni tudi,samo,da sem jih prepozno videla,kajti v katalogu jih ni,bučman sem,pa nisem šla direkt sem na internetne strani pogledatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 8:43:31   
Anonimen
Jaz sem pa  tele naročila, prvič, da sem nekaj:
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1462946

Tankini se pa tudi meni zdi čuden, da imaš potem vso tisto mokroto na sebi ... O.K., edino za tiste, ki so zgoraj brez na plaži, da potem oblečejo še zgornji del, ko gredo s plaže, ali pa če treba kaj skrit. Drugače pa mi ni logičen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 9:58:22   
Anonimen
Spliš lepe souser posted image Ja no saj bom prvič letos tankini nabavila.Cenkala sem med celimi in tankinijem.Ta tadrugi je še najmanjše zlo,ker lahko dvigneš zgornji del,ali ga pa,kot sem rekla za sončenje zamenjaš z modrčkom.Letos se bom odpovedala zgoraj brez.Moram tisto kar je odveč na trebihu skrituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 11:45:46   
Tia-na
Mi smo nudisti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 11:59:03   
CIPRESA
Jaz vedno nosim kaj takega

http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1463150

im manj na sebi bolj se počutim ne maram kopalk ki zakrivajo pol telesa. Ob strani morajo vedno imeti samo trakce ne cel pasuser posted image
V vodi imam vedno oba dela kopalk ko se sončim ali sem na brisači zunaj vedno zg. brez pa me ne zanima če je pol Kamnika tam.........jaz mam možgane na off takratuser posted image

< Sporočilo je popravil CIPRESA -- 8.6.2006 12:00:39 >


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 14:24:12   
Anonimen
Midva sva bila lani prvič v nudističnem kampu, ko sva šla za par dni na obisk k prijateljem. Najprej sva se malo čudno spogledala, ko sva ugotovila, da imajo prijatelji prikolico v nudističnem delu kampa, ker tega nisva vedela.

Sprva mi je bilo malce nerodno, posebej ker sem bila na sveže na nulo pobrita in sem bila naga samo na plaži. Potem pa sem videla, da nisem edina pobrita. Tudi mojemu je bilo zelo všeč in ni bil ljubusumen, tako da bomo šli letos spet med nudiste.

Prej sem bila vedno, če je bila le možnost zgoraj brez in v kopalkah na trakce.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 14:34:40   
tulip
Navadno bikinke, smo pa že bili v Bunculuki ( Krk- nudistični kamp) in je bilo super!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 14:43:34   
šnucika
ponavadi tangice in zgoraj brez!user posted image
letos,ko pa smo rodili in še dojimo,pa sem si naročila tele v neckermannu

noče prilimat slike...user posted image
evo link...trodelne so...
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1462940

< Sporočilo je popravil šnucika -- 8.6.2006 14:46:58 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 17:21:32   
Beti S
Samo eno poletje sem imela kopalke tangice, sončim se pa v bikinih in zgoraj brez, to pa mi vedno odpe moj dragi, tako da ni nobenega ljubosumja. On hoče da bi bila tudi v tangicah ma se ne počutim dobro imam občutek da me vsi gledajo.

Lepo in sončno poletje vsem skupaj!

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 21:48:20   
Anonimen
Ej, Cipresa, dej mi razloz, v cem je fora, da se za v vodo obleces? To pocne tut moja sestra pa se nisem pogruntala te skrivnosti :)

Zdej grem pa linke od kopalk gledat ... :)

(odgovor članu Beti S)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 21:51:01   
Anonimen
U, Splisni, tvoje so mi vsec. Sam jst bi mal nizji sp. del pa najbrz bi rabila trakce (drugac bi pomoje padle doluser posted image ). Lepe so!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj nosite na plaži?
8.6.2006 23:05:25   
vanilija
Če se le da, potem nič ali pa vsaj zgoraj brez. Ni mi hujšega občutka, kot so mokre kopalke buuuu!  Pa so lahko še tako lepe.
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj nosite na plaži?
9.6.2006 7:19:50   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ej, Cipresa, dej mi razloz, v cem je fora, da se za v vodo obleces? To pocne tut moja sestra pa se nisem pogruntala te skrivnosti :)

Zdej grem pa linke od kopalk gledat ... :)


Nimam pojma zakaj tko sem bila navajena že od začetka. user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj nosite na plaži?
9.6.2006 13:57:37   
bejbamaja
Če se le da sem na plaži zgoraj in spodaj brez, ker ful uživam brez mokrih kopalk na telesu, pa še telo je lepo porjavelo brez belih lis. Za golo sončenje me je v bistvu navdušil moj mož, ker prej sem bila običajno samo zgoraj brez in sem se bolj prilagajala družbi in okolici.

Če smo pa slučajno na običajni plaži sem samo v spodnjem delu kopalk na trakce.  Tudi v morje grem brez modrca, ker so mi ful smešne tiste, ki si dajo za v vodo moderc gor.


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj nosite na plaži?
9.6.2006 15:38:11   
Anonimen
Kako naj prepričam moža, da bi šla na nudistično plažo. Ima bolj majhnega tiča, pa pravi, da ne bo on razkazoval to revščino naokoli. A res hodijo na nudistične plaže samo taki z velikimi tiči.

Drugače se jaz sončim zgoraj brez, če sva bolj na samem. Če so kakšni prijatelji z nami na morju pa imam tudi moderček, ker mi moj skoz teži, da drugim joške kažem. Lani je bilo prav smešno, ko sva bila še z dvema paroma na morju in sem imela edino jaz moderc gor.

(odgovor članu bejbamaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj nosite na plaži?
9.6.2006 18:19:47   
Sita
Kako naj prepričam moža, da bi šla na nudistično plažo. Ima bolj majhnega tiča, pa pravi, da ne bo on razkazoval to revščino naokoli. A res hodijo na nudistične plaže samo taki z velikimi tiči.


Ah, ne! Tam so vse sorte tiči.user posted image  Veliki, mali, debeli, tanki ...
Pa saj, reci mu, da tam itak noben ne gleda drugih. Tam so odprti ljudje, ki vidijo samo morje in sonce in uživajo v svobodi ...

In moj odgovor na vprašanje, kaj nosim na plaži? Nič!

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj nosite na plaži?
13.6.2006 15:25:02   
Babaloo
Po možnosti čim manj. Ponavadi sem topless.
Tangic na plaži ne nosim. Se mi zdi, da bi jih lahko samo tiste, ki imajo res super rit. V hlačah ali krilu še lahko kaj skriješ, na plaži je pa vse na razstavi. Včasih pač imajo nekatere preveč samozavesti. No, se potem vsaj drugi zabavamo, user posted image .
Partner nima nič proti, če sem topless. Zaenkrat še nič ne visi in tudi ne bo, ker nimam velikih jošk in jih še dolgo ne bom imela pri popku user posted image . Če pa imava kako zasebno plažo, sva pa itak gola...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?