|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 13:05:02   
Katrin
Mi smo stari 15 mesecev in smo ravno shodili, tako da imamo le ene poletne čeveljčke zaenkrat. Verjamem pa, da se jih kasneje nabere kar nekaj.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 13:06:50   
Geja
Mi pa smo stari 2 leti in imamo za poletje 2 odprte (zato ker sem kupila ene malce preveč odprte, sem šla pa še ene kupit malce bolj zaprte, a še vedno odprte)... drugače pa smo imeli samo po 1 par...

čau,čau
Geja

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 13:14:23   
nejcko
Naš ima trenutno 3x superge, dva para čevljev, 2 para sandalov zaprtega tipa in 2 para odprtega tipa. Mu moram pa sandale še malo sprobati, ker eni so še lanski, pa ne vem, če so mu še prav.


Kar se  tiče decov in oblačenja, pa raje ne govorim. Pred dvema letoma sta me prišla obiskat v porodnišnico - vsi ljudje so bili v kratkih hlačah in majicah, naš otok pa v debelem spodnjem delu trenirke, majica z dolgimi rokavi + zgornji del trenirke. Bogi revež, se je skoraj skuhal. Pa vprašam moža, kaj za vraga je tako napravil otroka, in njegov odgovor: " Če pa je bilo zjutraj mraz."user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
9.6.2006 13:17:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 13:31:08   
NinKa
Ma saj po moje smo vse mame malo pahnjene na čeveljčke. Naš jih ima 2 superke usnjene, 3 x superge poletne (usnje + tekstil), 1x gumi škorenjčke za dež, 2 x sandalčke zaprte, ker odprtih ne mara, 2x copatke, ki jih ne mara, ker je bos doma. Pa še 1 x gležnarji.

Ma saj tut midva z možem imava kar nekaj komadov. Moja šibka točka čevlji in torbice, pa vem da nisem edina.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 13:50:43   
tinatona
Moj ima pa ene sandale (zaprte), pa ene čevlje bolj jesenske in dvoje copatke (ene sva dobila, pa so mu še veliki). Aja star je pa 14 mesecev.

LP

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 13:58:13   
Maleal
Ma saj po moje smo vse mame malo pahnjene na čeveljčke. Naš jih ima 2 superke usnjene, 3 x superge poletne (usnje + tekstil), 1x gumi škorenjčke za dež, 2 x sandalčke zaprte, ker odprtih ne mara, 2x copatke, ki jih ne mara, ker je bos doma. Pa še 1 x gležnarji.


Kolko je te star tvoj otrok,da potrebuje 11 parov čevljev?To se mi zdi totalna potrata.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 14:05:54   
nuala
Moji imajo vsak po ene superge, ene sandale in ene penaste čevlje za v vodo.
Starejši pa še gumijaste škornje.

To se mi zdi kar dovolj za pomlad / poletje / jesen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 14:13:52   
KIRA
3 - od tega so ene športne copate (take kopačke) oz. "adidaske", pa dvoje copatke za notri .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 14:16:06   
Geja
IZVIRNO SPOROČILO: NinKa

Ma saj po moje smo vse mame malo pahnjene na čeveljčke. Naš jih ima 2 superke usnjene, 3 x superge poletne (usnje + tekstil), 1x gumi škorenjčke za dež, 2 x sandalčke zaprte, ker odprtih ne mara, 2x copatke, ki jih ne mara, ker je bos doma. Pa še 1 x gležnarji.

Ja, je že drugačna denarna situacija pri vas doma, da si lahko toliko privoščite... mi si žal ne moremo...

Geja

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 14:19:34   
rainbow
Splišni, koliko pa stanejo ti teniski, so kar luštni?

zdaj ko sem to prebrala, vidim, da moram moji še te res neke čevlje kupit.

Ima ene teniske pa škornje za dež, pa mislim, da so ji ti za dež že tudi premali.
Na sandale še čakam, če pa  ni hice.

lepih punčkastih čeveljčkov pa sploh nima, ni punčkast tip.

pa saj, ti kar uživaj v nakupih, v mejah normale siceruser posted image
Koliko pa imaš ti parov??

Lep dan, uživajte, v soncu upamuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 14:29:18   
Anonimen
Stanejo 16 tisoč, zato jih zaenkrat še ne bom kupila. Se mi nikamor ne mudi, ker jih itak nihče ne bo kupil, vsaj po moje. Saj se meni tzudi zdi brez veze, ampak  take sem že hotela naročiti po netu, pa se jih ni dalo. Sedaj jih imajo pa pri nas.

Jaz nimam veliko čevljev.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 14:31:29   
kofetek2010
trenutno:
user posted image  7 parov
user posted image  4 pare

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 14:34:35   
April
uf jana, a mala Ela ima že tooook čevljev. user posted image  Več kot jaz. Kaj šele bo. user posted image
No moj Beno jih ima pa 3 pare, ene so mu še prevelike, tako da sta trenutno samo dva para v obtoku.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 18:59:25   
Magi*
moja 1 in pol letnica ima ene supergice in ene bolj odprte čevljčke in copate. to je vse. ko pride (če pride) poletje, pa bo dobila še teve.

se mi zdi nesmiselno kupovati n čevljev, ko pa ji noga tako hitro raste, da praktično na 2 meseca kupimo nove in romajo nazaj v škatlo še skoraj nerabljeni čeveljčki.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 20:45:15   
Anonimen
Trenutno:
1 superge za okrog hiše
1 puma superge za suho vreme
1 fisher preis supergice - za toplo vreme
1 sandale (še neuporabljene user posted image )
1 gumijaste škornje

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 20:59:28   
Anonimen
A lahk vprašam, kaj je to teve? Kakšna vrsta obuvala? Prvič slišim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 21:01:34   
Anonimen
Taki sandalci, ki imajo giumijast podplat,  pa čez prste in okoli gležnjev pletene paščke, ki se zapnejo in regulirajo z ježki.
Take:
http://www.superge.si/html/svn/2028372-AA.shtml

user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 9.6.2006 21:04:30 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 21:11:13   
Anonimen
Mala Mič ima dvoje: 1 usnjene Bambi & 1 plastične Rider za na plažo.

Za letos bi moralo biti dovolj. Sem dala trgovine s čevlji na off, ker imajo preveč lušnih user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 21:15:45   
sanasan
naša pri 19m ima ene supergice, delno odprte usnjene čeveljčke, gumijaste škorenjčke, ene platnene -nekaj vmes med supergicami in sandalčki, penaste sandalčke za v vodo in 2copatke (doma in vrtec)...najraje bi pa vsak dan nosila gumijaste škorenjčkeuser posted image  premišljujem pa še o kakšnih tanjših supergicah in tevejkah...aja, a so te primerne za tako male?
starejši 12 let- pa sploh ne vem natančno, ker jih ima nekaj pri nas nekaj pri mami in je vedno zmešnjavauser posted image , sigurno pa tam nekje med 7-10 parov (nekaj jih je dobil rabljenih), nosi pa le dvoje!!!!!
ej, splišni thanks, da si odprla to temo, moram pokazati mojmu, da nisem največja zapravljivkauser posted image , ker je zadnjič ponorel, ko sem 'morala' mali naenkrat kupit vse razen supergicuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 21:20:37   
sanasan
aja, desci so včasih res čist za luno....moj jo je zadnjič iz vrtca pripeljal v copatkih (in mi vneto trdil, da so to sandalčki!!!), nek drugi očka pa ja sina v vrtec pripeljal le v trenirki brez spodnjih hlačkuser posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
9.6.2006 21:21:37   
frutka_
Čakaj, da preštejem...enih 5parov...najkice, sandalčke odprte in polodprte, škorenjce in ene platnene...to je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
11.6.2006 21:32:10   
lin
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,kako te razumem !
3 x teniske
1 x zaprti čevlji
1 x balerinke take ful šminkerske
1x sandale z zaprtimi prsti
1 x sandale z odprtimi prsti na trakce
aja pa še gumjaste škornje pa še kaj bi se najbrž našlo

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
11.6.2006 21:41:17   
Tejči
Mia ima  1 čeveljčke,  1 adidaske,  1 platnene,  1 sandalčke in  1 natikačke. Ji pa full ne rada kupujem, ker ima visoko nogico in je prava umetnost, da najdem čeveljčke, ki ji pašejo na nogico. Še za sandalčke nisem čist prepričana, da jih bo lahko nosilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
11.6.2006 21:43:02   
Anonimen
naša skoraj dvoletnica ima:
- ene adidaske
- ene zaprte sandale oz bl čevli, niso nikjer odprti
- ene odprte sandale k so še nikoli obuti k je še zima user posted image
- ene softise cicibanke k jih damo gor samo še na svete cajte, pomoje so ji že premejhni
- ene taplastične sandale tut še nikol odprte
- ene platnene/plastične čevle pami za v peskovnik, še ene take še slabše, k jih pa nikol nima k se ji sezuvajo. to so bli vsaki po jurja user posted image
- pa ene za v vodo, ko mo šli na morje
- pa škorne za v luže user posted image

gotov ji bom pa še kake sandale nabavla slej al prej sam da kako poletje pride, če bo??!!

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?