|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
11.6.2006 21:49:23   
Marogica
Pa kaj ste hecne, toliko čevljev za eno samo sezono? PRi nas izgleda približno takole:
1,5 letnik: 2x teniske, platnene čevlje, kupili bomo še sandalčke-mogočeuser posted image , ker so platneni čisto Ok, pa še pesek in kamenčki ne pridejo noter, 2x copatki
5 letnik: 2x teniske, čevllji, gumijasti škornji, platnene gremo kupit, pa 2x copate in natikače

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
11.6.2006 21:51:15   
Jančika_
1 Fisher Price mehke teniske
1 bolj trde teniske iz Jellota
1 batarce
2x FP polzaprte sandalčke (ene rdeče za nobel in ene modre za v peskovnik - so bili v akciji)
in najnovejša pridobitev (nabavila babica) - Nike sandalčki, primerni tudi za v vodo (ne vem, za katero, ker na morje itak ne bomo šli).

Copat nima. Pa to, kar sem naštela, se mi zdi prevečuser posted image . Res pa je, da je bilo vse precej poceni.


< Sporočilo je popravil Jančika -- 11.6.2006 21:53:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
12.6.2006 8:27:50   
Tinna
Naš Luka pa ima:
1 Nikice za doma, ki jih bo treba kmalu zamenjat, ker so že premajhne
1 teniske za lepo
1 napol odpte čevlje
1 Teva sandale
1 sandale za po vodi
1 copate za doma.

Sem mislila, da sem samo jaz obsedena s čevlji in oblekami pa sem si prav oddahnila, da se najde še kdo. Sej vidim, da sem še pod povprečjem s številom čevljev. Komaj čakam, da naročimo punčko. HAHA...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
12.6.2006 12:08:41   
diva 4
Mi pa nič ne pretiravamo, ker nogice tak hitro rastejo ,da ne sfolgajo uničit čevljev.Ana(3 leta) ima ene teniske za doma , ene teniske za lepo in ene sezonske čevlje (se pravi poleti sandali, jeseni jesenski,pozimi zimski čevlji) .Poleti je večinoma bosa doma okrog hiše.David(1 leto )pa ima trnutno ene teniske,pa ene sandale.Pa je večinoma kar bos , ker se nonstop sezuvauser posted image user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
12.6.2006 15:29:26   
bobek05
Anej je star (skoraj) 1 leto, ima pa 1 copatke, 1 sandalčke (1 še mislimo kupit user posted image ) in 2 polzaprte čevljčke oz. superge... Torej skupaj 4 pare. Je to dosti za 1-letnika? user posted image



_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
12.6.2006 15:30:22   
bobek05
aja, vse od naštetega je kupljeno v cicibanu

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
14.6.2006 11:23:29   
Barči78
Naša ima 1 par cicibanovih čeveljčkov, katere smo ji kupili, ko je shodila, pa te bo imela dokler ji ne bodo premajhni. Čez poletje jo bomo pa probal met čimveč boso.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
15.6.2006 6:50:51   
dory
Hja tud pr nas imamo kar neki parov :)...troje superge, troje prehodne, dvoje sandale....da je loh zbiral mulc :)...ceprou se zej se navsezgodi dere, da bo bossssaaaa user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
15.6.2006 9:46:50   
mammy26
Blaž (7) ima dvojne superge, pa dvojne take poletna varianta - zračna. Ana (4,9) je kraljica med čevlji - ima 4 pare ta boljših - k kiklicam, pa japonke, pa dvojne superge, pa ene platnene. Pa še vedno pravi, da ne ve kaj naj obuje. Tia (1), pa ima sedaj dvojne superge, copat niti pod razno ne želi nositi za doma, pa ene take sandalčke.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
15.6.2006 13:32:57   
iva01
joj ravno danes sva z mojim mal nabavljala za poleti, pa sem na Rudniku v Outletu vidla ene hude najkice za nika, pa je reku da pretiravam mal z temi čevlji in ko mi je naštel sem si rekla da ma kr prav (copatki ciciban za po hiši,sandalčke za po zunaj ene zaprte  mal višje, ene supergice, gumjaste škornje) in to je to kr zvečer ko pride iz šihta mu bom to temo pokazala , prav zanima me kaj bo reku.
Zdaj pa kr nazaj v avto in v lj po superge!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
LP

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
15.6.2006 16:59:40   
bonika
Naš 11-letnik ima:
- 4x superge (1 zgonene, 1 lepe, 1 košarkarske za v telovadnico, 1 košarkarske za na igrišče)
- 2x treking čevlje-gojzarje (1 stare zgonene, ki jih lahko nosi samo na tanke štumfe, ker mu bodo lih zdaj   
premajhni, 1 nove)
-1x gumijasti škornji

-zdaj smo pa v fazi, da mu kupimo še ene sandale


Naša 4-letnica ima:
-1x cicibanove čevlje
-1x cicibanove superge
-2x platnene superge (ene je dobila za darilo ene pa podedovala, za v peskovnik
-1x treking čevlji (ti so ful uporabni vse leto-pozimi, spomladi,za deževne dni, za v gozd, za v hribe)
-2x cicibanove sandale (1 odprte, 1 zaprte)
-1x podedovane gumijaste škornje
-1x japonke od lani, ki so ji začuda še prav

-v vrtcu ima cicibanove copate, doma pa copate natikače-krave z repki, pa še ene tiste bolj debele, ene polže, tiste big foot, aja pa v vrtcu ima še ene gumijaste škornje, ki pa ji bodo zdaj premajhni, ali pa so ji že,samo ker so ji všeč, pravi da je ne tiščijo


Jaz pravim, da pretiravat ni dobro s čevlji, ker otrokom noga tako hitro raste, in potem jih ne ponosijo, je pa vse stvar posameznika in njegovih zmožnosti. Splišni, pa tud to je pomembno kaj te v življenju osrečuje, če je to kupovanje čevljev, pa naj bo, a ni najbolj važno, da smo v življenju srečni!?!
Sem pa tudi brala enkrat da otrok mora imeti več čevljev, ker za nogo ni zdravo, da je dan za dnem v enem čevlju, ker se morjo čevlji tud mal preluftat, pa presušit, in če se noga poti, včasih to ni dovolj samo čez noč.Otrokom, ki se jim zelo potijo noge je sploh priporočljivo večkrat na dan menjat nogavičke in čevlje.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
15.6.2006 17:05:40   
Seven*
Moja otroka imata OBA ze od rojstva izkljucno dva para cevljev. Ni dnarja, ni cajta za taksne nakupe.. Pa po pravici povedano se mi za tiste 3-4 mesece zdi blesavo, ker takoj preraste.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
15.6.2006 17:11:30   
Maleal
Moja otroka imata OBA ze od rojstva izkljucno dva para cevljev. Ni dnarja, ni cajta za taksne nakupe.. Pa po pravici povedano se mi za tiste 3-4 mesece zdi blesavo, ker takoj preraste.


Se popolnoma strinjam.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko parov čevljev ima vaš otrok?
27.6.2006 22:18:30   
ira
Sem šla kar preštet. Me je skoraj kap - pri 18 mesecih 21 parov obutve.
2x speed cat puma (ene visoke in ene nizke)
2xNike (ene visoke in ene nizke)
1Xfisher price
1Xdolce&gabbana
to so superge
2Xall starke
2xplatnene čeveljce
potem pa:
1x adidasove sandalice za v vodo
1xbenettonove sandalice
2xcicibanove sandalice
2xd&g visoke čeveljce
2xcicibanove čeveljce
3xcopate
Gumijaste škorenjce...
Ej, Spliška, kje si odkrila te merellke (ful so ah!)

V opravičilo: Mati nora na čevlje... Čevljarska industrija mora živeti!!!

_____________________________

Svet je lep!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?