|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
16.6.2006 20:37:47   
pika74
A vam neki zaupam. Jest najbrž sploh ne bom delala testa. Bom kar počakala, da pride user posted image . Pa še nobenga testa nimam doma. In tok mi je zoprno it v lekarno po ta test. Zmer se mi zdi, da skoz sam jest te teste kupujem. Kot, da bi blo neki narobe z mano. Ponavad pridejo ženske po en test in tist pokaže. Jest pa jovo na novo hodm po teste, otrok pa še nč. Prou odpor mam do teh testov. Dvomim, če ga bom sploh kupila. Res. Bom rajš na mati naravo počakala. Pa še živčna ne bom pred tistim dnem, ko bi ga mogla narest. Itak pa morš it na 14. dan na kontrolo krvi na kliniko ane. Tm pa pol pokaže kva je ratal.

A sm čudnauser posted image ? A?

Al je pa to obrambni mehanizem pred porazom. Da me ne bi preveč šokiral že prej... ma kaj vem. Mogoče sm dobla pa debelo kožo. Ma to itak. Itak sm vsa napihnjena user posted image

Hvala vseen za podporo. To pa velik pomen. Res. Zlate ste punce!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pika74 -- 16.6.2006 20:40:01 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu berta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
16.6.2006 20:54:47   
tosja
user posted image  DRAGA PIKAuser posted image  nič nisi čudnauser posted image
Malo te dajejo živčki user posted image , pa hormoni user posted image , pa spet živčki user posted image , pa napihnjenos user posted image
Boš vidla, da bo vse tako kot mora bitiuser posted image user posted image . Če si se tako odločila glede testov, vedi da je tako prav - TO JE TVOJA (VAJINA) ODLOČITEV!!!
Želim, ti da ta čas čakanja kar se da hitro mine in da se bomo VSI predvsem pa ti user posted image in tvoj user posted image  razveselili novice, da pričakujetauser posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lp, tosjauser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
16.6.2006 20:59:43   
tosja
user posted image user posted image  pa še nekaj pika, mal še počakaj in se "udobno" user posted image  počuti v svojih oblekah.
Pol pa nizki štart in v šoping user posted image user posted image user posted image  po najtalepše nosečniške oblekeuser posted image
user posted image tosja

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
16.6.2006 21:50:49   
ona78
Pika, tudi meni se zdi, da me bo prej obiskala user posted image , čeprav ne vem kako vpliva Prometrium na M?? A bo vseeno točna???
Test pa bi zzzeeellllloooo rada naredila, ker ga nisem še nikoli!!!! Ja, prav ste prebrale, nikoli; moja user posted image  je točna ko švicarska urauser posted image !!!



_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
17.6.2006 15:31:22   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

19.6 (ponedeljek) - PIKOVIT
20.6.
(torek) - ČIŠKA
23.6.
(petek) - ŽIGKAR
26.6.
(ponedeljek) - PIKA 74
28.6.
(sreda) - ŠPELKA (14.6. ET!)
29.6.
(četrtek) - ONA 78
30.6.
(petek) - IJA ( 15.6. ET)

 
Punce, naslednji teden bo noroooooooooooouser posted image user posted image user posted image
 
Kaj testov in kaj novih srečnicuser posted image user posted image user posted image
Vem, da uživate v prekrasnem, sončnem, vročem vremenu. Le dajte! Vsaka naj uživa na svoj način - na soncu, v senci, v  vodi,... pa oglaste se kajuser posted image
DRRRRRRRRRŽIMOOOOOOOOO   PESTIIIIIIIIIIII...user posted image user posted image user posted image
lp, tosjauser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
17.6.2006 15:37:24   
tosja
user posted image user posted image user posted image  bravo, ena ki se veseli testa.
A ni lepo - TVOJ PRVI TEST user posted image user posted image , pol pa te čakajo user posted image  in user posted image .
Kako lepoooooooooooooo!
 
Uživaj v teh dneh čakanja in se prepusti
 soncu in domišljiji user posted image  user posted image  user posted image  
lp, tosjauser posted image

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
17.6.2006 18:25:27   
*Karmen*
No, prav, se bom pa jaz prva oglasila. Me je pregnalo noter, ker se pri nas pripravlja nevihta, jaz pa sama doma. Ne se mi smejat. Mene je tok strah grmenja, da je kar joj user posted image . Edino na šihtu sem ga vesela, če tok grmi, da zmanjka elektrike in mamo dooooolgo pavzo user posted image ...

Pa tudi, ko sem danes popoldne na balkonu malo brala, sem skoraj izgubila živce. Kar naprej je blizu mene brenčal en sršen. Že tako me je blo ful strah te mrcine, lansko leto me je pa še pičil in zdaj mam kar dlake pokonc, ko ga vidim in slišim tisto debeeeeelo brenčanje user posted image . No, v glavnem, danes imam dan strahov!

Sem razmišljala, da bi šla proti večeru mal jagode nabirat, pa sem si premislila. Če me danes že vse tko straši bi se znalo zgodit, da me tam še kakšna kača napade in potem bo dan res "popoln"...

Tako, na kratko bi bilo to vse. V glavnem se mi danes ne dogaja nič dobrega. V takih primerih grem najraje za eno uro mal spat in ko se zbudim je svet kar malce lepši in bolj prijazen. Morda bo tudi danes tako...

LP in veliko sreče vsem!!! Karmen.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
18.6.2006 12:06:19   
tosja
user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

19.6 (ponedeljek) - PIKOVIT
20.6.
(torek) - ČIŠKA
23.6.
(petek) - ŽIGKAR
26.6.
(ponedeljek) - PIKA 74
28.6.
(sreda) - ŠPELKA (14.6. ET!)
29.6.
(četrtek) - ONA 78
30.6.
(petek) - IJA ( 15.6. ET)

user posted image  Karmen, TE JE BILO VČERAJ UPRAVIČENO STRAH. Pri nas je bla strašna nevihta. Tudi jaz sem bila sama doma in sem samo okna zapirala, ker je lilo kot...
Danes pa je NEDELJA in tak lep SONČEN dan.
 
Verjamem, da boš danes nabrala veliko jagod user posted image  in preživela lepo nedeljo s user posted image . UŽIVAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
 
user posted image  PIKOVIT in ČIŠKA - vaju pa verjetno že srbijo prsti!!!!!!!!user posted image . Še malo! Saj že vsi koooooooomajjjjjjj čakamoooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image  ŠPELKA in IJA - kako grejeta svoja user posted image  user posted image ??? Zdaj ko je tako toplo, verjetno lažjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image PIKA - se že veseliš šopinga????????????
 
user posted image ONA 78 - zdaj, ko si si omislila novo frizuro - KAJ BO NASLEDNJE??? user posted image  ŠOPING - tako kot pika!!!
 
lepo se imejte, rade se smejte, držim pesti in mislim na vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
lp, tosja user posted image
 

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
18.6.2006 13:37:17   
pikovit
No pa bom kar prva začela.Imam slabo novico.user posted image Danes zjutraj na 14.dan so se mi prikazali čudni izcedki.Najprej čisto svetlo rjavi,zdaj pa so že čokoladni.Klicala sem na kliniko in so mi rekli da to sicer ni dobro vendar pa še ni vsega konecuser posted image priporočali so mi počitek.Če se to ne bo razvilo v pravo menstruacijo moram zjutraj priti na test, če ne pa ne vem več kaj bom naredila.To je bil moj zadnji postopek.Kakšna idejauser posted image
Nadaljevanje sledi jutri.LP Pikovit

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
18.6.2006 15:06:52   
ona78
Pikovit držim pesti, da je vse v redu!!!! Ne obupat!!!!user posted image user posted image user posted image

Tosja veš da sem včeraj res šla v šoping, pa nisem dobila nič; to je kar malo čudno, ni mi podobno!!!

Kaj počnete danes??? Midva sva šla dopoldan malček na plažo, zdej pa likam user posted image  (uuufff že tako je vroče, pa še s tem moram kurit); user posted image  pa gleda fuzbal!!

Uživajte!!!
 

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
18.6.2006 16:14:30   
*Karmen*
Čao, čvekice!!!

Tosja, pri nas ni bilo včeraj od nevihte nič. Malo je zagrmelo in zabliskalo, to je blo pa tudi vse. Po jagode pa tudi danes ne grem... Žal mojega srčka tudi danes ni doma, ker ima službo. Je strojevodja in ti ne poznajo ne sobot ne nedelj. Ima en dan dnevno in drugi dan nočno, potem pa je dva dni prost. Tako, da lahko uživava tudi sredi tedna. Včeraj je šel pa k sosedu pomagat seno pospravljat, ker je kazalo na dež... Ampak je bil že ob petih popoldan doma.

Tosja, nekaj bi te rada vprašala. Pa ne mi zamerit. A ti že imaš doma kakšnega sončka (user posted image ) al si tud ti oz. boš kmalu tud ti v istem zosu kot smo me IVF-jevke? Sej veš, babji firbec...

Ona78, a ti pa nisi uspela nobene cunjice kupit?! To ni pa nič babam podobno! Čudno, čudno... Ampak, se mi zdi, da ti jih še ni zmanjkalo, ker moraš likat. Si pa našla ravno tale vroč dan za to opravilo. Jaz samo o tem razmišljam, da bom naslednji teden kupila bazen in da se bom v njem namakala vsak dan kolikor dolgo se bom mogla. Likanje je pa pri meni na vrsti (vsaj poleti) v bolj poznih večernih urah. Je bolj hladno, pa po tv-ju poslušam kakšne debate... Pa kar nekako mine to zoprno opravilo.

Pikovit, jaz upam, da to ni znak za M. Tudi jaz kar kmalu pričakujem kakšne podobne izcedke. Vsaj v prvem poskusu se mi je ta tečka rdečka prikazala že kar 10. dan po ET. No, je bilo vsaj konec dvomov. Čeprav razočaranje je bilo pa tisti dan kar veliko. Upam, da bo zdaj, pri junijčicah bolje. Ti pa le čimveč počivaj in vse bomo držale pesti zate, da ti uspe tvojo pikico obdržati v sebi še nadaljnih devet mesecev.

Pri meni se M zaenkrat še ne kaže, imam pa take vročinske navale kot vsak mesec pred M. Temperatura pa je pod pazduho še vedno 36,4 na sluznici pa 37,2 do 37,4. Sem si jo že nekaj dni merila in sem včeraj ful zapaničila, ker je bila tako visoka. Potem pa sem jo izmerila še pod pazduho in mi je kar odleglo. Sem že mislila, da me kakšen virus napada. Pa še en ogromen problem sem imela včeraj zvečer. Trebuh, križ in noge so me tako bolele, da sem preležala dobesedno cel večer. Šele ko sem ležala kaki dve debeli uri, se je vse skupaj umirilo. Bila sem prepričana, da prihaja M. Tako je namreč vedno, kake pol ure preden pride. No, pa ni bilo nič.

Punce, mislim, da sem povedala vse. Tako ali drugače vedno napišem cel roman. Zdaj pa mi ostane le še to, da vas vse skupaj lepo pozdravim, vam pošljem topel objem in vam zaželim veliko, res veliko sreče. Karmen.

                                                                                         
user posted image             in seveda uživajte!!!             

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
18.6.2006 17:01:00   
tosja
PIKOVIT držim pesti, da bo vse vredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
POČIVAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
lp, tosjauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
18.6.2006 17:08:25   
tosja
user posted image   KARMEN nič bat, ti kar vprašaj - firbčne pa smo tako in tako vse user posted image  . ja tako kot praviš bom počasi tudi jaz v tem zosu. S to razliko, da mene še vse čaka. namreč avgusta grem sploh prvič v ambulanto. user posted image  Tako da me verjetno čaka še cela kalvarijauser posted image
Upam, da bo hitro minilo in da bom tako kot ve tudi jaz nestrpno pričakovala test in user posted image user posted image
Tako kot vse tukaj si ZELOOOOOOOOOOOOOOOOO ŽELIM IMETIuser posted image user posted image user posted image . tAKO GREM POČASI SVOJI SREČI NASPROTI!
Pa še to - JAZ VERJAMEM, DA TI BO TOKRAT USPELO user posted image user posted image  - SAJ IMAŠ JA NAJVEČJEGA BORCA!!! user posted image
 
ONA - v šopingu, pa nič zate???user posted image  Bo drugič več sreče user posted image
 
Lepe pozdrave in user posted image  vsem, tosja user posted image

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 12:25:53   
tosja
user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

ZAČETEK NOREGA TEDNAuser posted image
19.6 (ponedeljek) - PIKOVIT  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
20.6. (torek) - ČIŠKA
23.6.
(petek) - ŽIGKAR
26.6.
(ponedeljek) - PIKA 74
28.6.
(sreda) - ŠPELKA (14.6. ET!)
29.6.
(četrtek) - ONA 78
30.6.
(petek) - IJA ( 15.6. ET)

 
Saj vem, da bo teden naporen že zaradi vročine - a lep in poln veselja zaradi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Punce dajte malo navijat in vzpodbujat NAŠE PUNCE!!!
 
Danes že težko čakamo, da se oglasi -
 DANES ZVEZDA DNEVA: Puser posted image I user posted image  K user posted image O user posted image V user posted image I user posted image  T user posted image
 
Glej, da se ti ne bo tresla rokauser posted image , da boš dober pogledala user posted image  in da zagledaš user posted image user posted image . JAVI!!! user posted image
 
ČIŠKA, ti se že pripravljaj počas user posted image , vse ostale pa tudi - navijajtr, vzpodbujajte, proč z mislimi (saj, če ne bo pa...)
AKCIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image
 
lp, tosjauser posted image
 

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 14:44:41   
ona78
PIKOVIT, kje si???? Sporoči nam veselo novičko user posted image  user posted image  !!!

user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 15:34:43   
čiška
Evo ,glih zdej mi je internet crknu, k ni treba!Pikovit, držim pesti,da bostauser posted image !Jaz pa sploh ne bom delala testa,bom šla kar na GK,če me ne bo prej presenetila user posted image !Se javim!Seveda pa držim pesti tudi za vse ostale punce!!!lp

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 19:38:43   
biba 1
Pikovit in Čiška, a da sta že vidve tik pred ciljem, hitro minevajo dnevi...user posted image user posted image user posted image user posted image

Držim ogrooomne pesti, pa da bosta res user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 20:17:01   
pikovit
Evo me punce net mi ni delal do sedaj.Žal moje draga včeraj zvečer se mi je vlilo kot iz škafa.user posted image  in to na 14. dan.Ni kaj očitno to tako mora bit.No pa da ne bom jamrala se dan šla že  v akcijo in poizvedela na približno kako poteka samoplačniški postopek.Punce to je ful enga denarja.Tudi tokrat sem se odločila za Ljubljano.Res je da gre vse kot po tekočem traku pa vendar roko na srce tu so najboljši.Tako da sem že nasledji mesec naročena pri dr. Drobniču da se malo pogovoriva kaj in zakaj.Mogoče odkrijeva kakšno novo metodo.Boste obveščeneuser posted image .Še prej pa sem rekla da bom odšla k bioenergetičarki v Ajdovščino.Mi je dala ena cifro in je dobra.A GRE KATERA Z MANO?user posted image No tako nič kaj dobregauser posted image sem se že ,zdaj pa zopet novim bojem in zmagam naproti.Bi pa mogoče kdaj prosila za kakšen nasvet za tiste ki ste samoplačnice in poznate postopek.Joj groza kdaj bo tega konec???
Čiška za jutri držim pesti pa itak si že v user posted image tako da ni problema
Žigkar zate bom držala pesti pa čeprav bom v petek že na morju pod user posted image po zasluženi čakalni psihični vojni
 
Že komaj čakam da pridem z morja da bom slišala dobre novičke
Vsem ostalim pa za enkrat veliko sreče pri čakanju na test(naslednji teden)
Lp Pikovit
Se še beremo

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 21:10:54   
biba 1
Pikovit resnično mi je žal...

Ampak si pa pravi user posted image  s tem optimizmom, ki ga imaš, za nas vse!
In sigurno tudi tebe čaka sreča!

Drži se in srečno naprej!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 21:10:58   
*Karmen*
Pikovit, že v "majčicah in junijčicah" sem ti napisala nekaj o samoplačniški varianti. Reš je zares najcenejši glede tega in ful zagret. 260.000 sit pa za postopek in zdravila skupaj spet ni toliko denarja, da ga ne bi mogli zbrat, a ne? In če je to cena uspeha - pa naj bo. V glavnem, vidim, da si se hitro pobrala. Tudi jaz se ti bom pridružila v klubu "dolgi nosovi" že v naslednjih dneh. Svoje telo poznam in tudi en postopek je že za mano... Tako, da sem 99,9%, da je vse skupaj splavalo po vodi. Žal. Ne bom vam naštevala dokazov. Sama jih tako ali drugače še predobro poznam. Nisem pa niti slabe volje, niti nisem vesela. Človek sčasoma dobi kar trdo kožo glede teh razočaranj. No, pa dovolj o žalovanju... "Bomo videli" je rekel slep človek...

Punce, kako ste pa kaj ostale. Dajmo kej napisat. A ma katera od vas tud kej lepega za povedat al bomo danes na teh straneh samo žalovali? No, dajmo kej dobrega poročat. Punce, zdaj pa en lep pozdrav, topel objem in veliko sreče vsem soborkam. Karmen.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 22:43:40   
tosja
user posted image user posted image user posted image   DRAGA PIKOVIT user posted image user posted image user posted image   ZELO MI JE ŽAL!
Kar nimam beseduser posted image
Vzami si čas zase in za dragega in si odpočij od vsega.
Potem pa spet: novim zmagam naproti!!!
lp, tosja user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
19.6.2006 23:01:16   
ona78
Draga Pikovit, zelo mi je žal zateuser posted image  user posted image  , ampak ne obupaj, saj veš ˇupanje zadnje umreˇ!!!
Jaz sem šla že v prvi postopek samoplačniško- pa ne zato, ker ga imam viška, predolga je čakalna vrsta!!  
Krsem jemala Klomifen, sem bila olajšana za cca 70 jurčkov. Postopek sem plačala 191.032 sit in še stop injekcijo 6€.

Uživaj na dopustu!!!


_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
20.6.2006 9:22:58   
pikovit
Joj hvala punce človek se kar user posted image ko vidi kakšna podpora je tu.Hvala vsem za vašo podporo in lepe besede.Ste res ene user posted image
Za Lj. sem se odločila zato ker sem jih tu že navajena pa tudi oni me že poznajo in se da z njimi tudi kaj zmenit.Veste poznajo me po imenu.Saj sem jih vprašala ali je to dobro da me že tako poznajo.In to celo zdravniki potem veste kakšna goflja semuser posted image .Ko pridem na kliniko se sestre že na hodniku derejo o poglejo in zato ne bi šl kam drugam.Med nami je že ena vez to ni kar tako.user posted image
Če pa bi šla kam drugam je pa spet vse novo.Slišala sem da je Reš ful zoprn in hiter.Tako mi je rekla kolegica da jo je skor vrgel iz mize ker se mu je tolk mudil.
Zanima me kam ste hodile po zdravila?V Italjio ali pri nas?Kam v Italijo ima katera kakšno cifro?Baje je v Italiji več lekarn z različnimi cenami.
ŠE ENKRAT HVALA ZA VAŠO PODPORO.

ČIŠKA DANES JE TVOJ DAN D user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image
ŽIGKAR DNEVI KAR BEŽIJO ŠE 3 DNI DRŽI SE znaki so pa res čisto isti kot pri menstruaciji tako da do konca ni nič rečeno.Punca samo pozitivno.Itak je pa vseeno ker tako ali tako je bilo narejenov prvih 3 dneh.A veš kaj mi je rekel dr. Tomaževič,da se zasidra v pol ure tako da živčke na stran.


Vsem ostalim pa pošiljam en velikuser posted image  pa user posted image in user posted image  

LP Pikovit

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
20.6.2006 9:27:28   
naja78
držim pesti!!!!!!

(odgovor članu berta)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
20.6.2006 9:29:03   
tosja

user posted image user posted image   NORI  TEDEN  SE NADALJUJE user posted image user posted image

19.6 (ponedeljek) - PIKOVIT

20.6. (torek) - ČIŠKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

23.6. (petek) - ŽIGKAR
26.6. (ponedeljek) - PIKA 74
28.6. (sreda) - ŠPELKA (14.6. ET!)
29.6. (četrtek) - ONA 78
30.6. (petek) - IJA ( 15.6. ET)

 
Danes je glavnaaaaaaaaaa:
Č user posted image I user posted image Š user posted image K user posted image A   user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
DAJMO PUNCE NAVIJAJMO!!!!!!!!!!!
Mam občutek, da ni več nič optimizma med vami user posted image , dajmo, dajmo mal se skup poberte user posted image  !!!!!!!!
Verjamem, da dobro poznate svoje telo, VEM PA, DA PSIHA DELA 100/huser posted image
 
VROČINA TUD DELA SVOJE! GREMO PUNCE V BOJ!
 
ČIŠKA, javiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
lp, tosjauser posted image

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?