|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUARKE 2006
15.6.2006 20:25:46   
AlenkaIST
Dober večer

Sara je šla pančakt jaz se pa samo na hitro javim. Je bil dan zeeeelo naporen. Najprej smo pohajkovali z januarkami IN ENIM JANUARČKOM potem pa še malo doma pri mojih starših. Sva prišli šele dobro uro nazaj domov.

Ampak bilo je fino. Je pa moglo bit res čez 30 stopinj danes. In do nedelje bo
user posted image  mogoče s kakšno user posted image   popoldne. Lep večer vsem jaz pa letim pod tuš! 

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JANUARKE 2006
15.6.2006 21:18:58   
LE&TA
Tinkamiška , hvala! Čas beži  in naši user posted image  rastejo ko gobe po dežju!!user posted image

Tudi naša pupa že spi, skopana in sita!! Jutri ji bom pa dala krompir s korenčkom! sam koren ji ni dober, z jabolkom je šlo tud težko dol, bom vidla kako ji bo všeč s krompirjem!! Pol bom pa dala še cvetačo, brokoli, špinačo... SEj niti ne vem katero zelenjavo še lahko! Kaj ste jim pa ve dale od zelenjave?
 
Čez 2 tedna pa gremo čofotat na morje, tko da upam da bo tko vroče kot je zdej te dni!! 

_____________________________

15.1.2006 se nama je rodila sončica Tinkara!

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: JANUARKE 2006
15.6.2006 21:34:11   
renan
Moj mišek je danes jedel cvetačo, korenček in bučko pomešano. Mu je bolj teknilo kot korenček in krompir.

Kaj naredite, ko vašiuser posted image ne morejo kakati? Naš že dva dni ni kakal...Kdaj bi se naj uporabile svečke za odvajanje?

LP, Renan

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JANUARKE 2006
15.6.2006 21:37:19   
rija
Termometer v rito, pa kaka ko velikuser posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JANUARKE 2006
15.6.2006 21:45:11   
renan
to mi je svetovala tudi tašča, pa sem jo samo čudno gledala...user posted image bom poskusila  to metodo in donat...

lahko noč,
renan

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JANUARKE 2006
15.6.2006 21:55:00   
rija
prejšnjič mi tvoja tašča ni zgledala norouser posted image user posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JANUARKE 2006
15.6.2006 21:55:21   
lumpy
Ovčka,
zakon si! Kako lepo in pregledno. user posted image

Alenka ist,
hvala za list!user posted image

Le - ta,
hvala za še dodatne informacije glede nahrbitnika. user posted image

 user posted image user posted image ČESTITKE VSEM 5 MESEČNIKOM  user posted image user posted image

Mi bomo pa jutri stari 5 mesecev. In danes se je naš Matic prvič obrnil iz trebuha na hrbet, kar ratalo mu je ne vem kako, tako na hitro.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JANUARKE 2006
15.6.2006 22:31:34   
XXYY
Lep dober večer!

Kako ste kaj? Mi že spančkamo.

Danes je pa bilo zopet pravo poletno vreme.

Dajte povedat, kako imate oblečene ponoči vaše sončke zdaj, ko je tako toplo?
 
Jaz sem ji dala en bodi s dolgimi rokavi in gor že žabice. Pa je nimam nič pokrito zdaj. Potem preden grem spat, jo pokrijem po nogicah, da je ne bi zeblo ponoči. Saj sploh ne vem, kako jo naj oblečem, da ji bo vredu (ne prevroče in ne premrzlo user posted image  ).

Danes popoldne sve pa papcale govejo juho (brez mesa seveda - govedina se je samo kuhala notri), noter sem skuhala tudi korenček, cvetačo in brokoli. To sem zmiksala in dala nazaj v juhico, pol pa še malo debelih rezančkov, ki so brez glutena. In moram povedat, da je prav lepo papcala, kar sploh nisem mogla verjeti! user posted image  . Kar odpirala je usta. Dopoldne sem ji pa dala malo banane in jabolčka, pa je tudi vse popapcala user posted image  . No, saj vas bo tudi naša Lara dohitela vse vas!

Nč, lepo spančkite in bodite v user posted image  .

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 7:42:34   
AlenkaIST
Jutro! A še spite?
 
user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 7:52:42   
ajdaN
Nč več user posted image ! Mulc spet nekej žura pa se skoz zbuja - evo spet se dereuser posted image .

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 8:04:58   
lonja
Jutroooooooooooooo,

jst bi tud še spala, a je zdej mir, da lahk kej postorim po stanovanju. Sva bile ponoč pokonc ''samo'' trikrat, kar je full dobr glede na prejšnjo noč. Ampak sem se oddahnila. Ni krivo moje mleko ampak verjetno ta presneta vročina. Sem jo dans manj pokrila, pa je bilo zgleda še vedno prevroče.

Danes šibava v Bohinj za dva dni, v ponedeljek pa spet na moooooooooorjee. Moram še čoln kupit, da se bo lahk Ajda malo namakala. 
Tinkamiška, kako velik je tale bazenček iz MC? V prospektu namreč piše od treh let naprej, pa me melo skrbi...Drgač se mi zdi pa ful špica.

Punce, uživajte in pazite na vaše sončke. Jst na našo Ajdo, odkar je pokazala padalske sposobnosti, pazim še veliko bolj user posted image  (če je to sploh možno).

Pa Ajda pošilja lupčka Lovrotu (najprej fantu seveda), Lari (včeraj sta navezali zelo pristno prijateljstvo), Hani, pa Zoji in seveda tudi Sari. AlenkaIST, mi se pa vidimo na Krku, a ne?

Čau

lonja user posted image  in Ajda user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 8:08:44   
AlenkaIST
Sem nekaj premišljevala

Kaj če so naši sončki žejni? Mislim ponoči. Zdaj so take temperature da verjetno hitro izgubljajo vodo.

Sara se je zdaj zbujala dve noči, danes NIČ. Je pa ob 10h zvečer pila vodo ker ni in ni hotela orng zaspat oz se je zbujala.

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 8:35:58   
tinkamiška
lonja, nevem mer od bazenčka, ampak ni velik, poglej v moj album, boš vidla, da ne vem, če bi šli notri dve Iziuser posted image , sploh si ne predstavljam kaj bi delal v takem bazenčku tri leta star otrokuser posted image Iza zelo uživa v njem.  vodice pa natočimo nekje do polovice in jo kopam tudi na trebuščku, samo pazim, da glavice ne namoči v vodo.

Iza malo sitnari se oglasim še kasneje.

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 9:17:48   
mayflower
Sploh vas ne dohajam, čvekiceuser posted image user posted image user posted image
Pri nas že par dni prakticiramo kratke rokave in kratke hlače, ker je zunej že takoooo vroče... Ponoči pa ga bom pokrila sam z eno tanko plahtico. Pa pri odprten oknu spimo.
Naš pa ma rad korenček, sam danes je bolj malo kakal. Bo dobil poleg korenčka še jabolko. Drugače nimamo problemov s kakanjem. ZAčela sem mu dodajat čajček (čeprav polno dojim)-po magičnem lončku. Je prav hecen: nekaj časa ga uporablja bolj za grizalo, pol pa vsakič znova pogrunta, da če potegne, bo prteku čajčekuser posted image
Ovčka: zanimivi podatki, smo pa fantki v manjšiniuser posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 9:37:56   
meta22
hojla čvekice!

ej, al res ni tu nobene z štajerja al pa prekmurja, samo medve z rijo? user posted image user posted image user posted image

mi pa smo danes spet sračkali, čeprav smo včeraj jedli surov korenček user posted image !!! se bom morala navadit, da sedaj kaka vsake nekaj dni. ker je prej sračkal kar vsak dan.

čajček al pa vodo pa naš user posted image  sedaj obvezno dobi čez dan, kler je taka vročina. ga kar golta. ponoči pa je v vreči, pa 'pokrit z tanko odejico, ker mi nima nevem kako vroče ponoči, pa se bojim da mu je mrzlo.

smo včeraj kupili bazenček, danes pa ga bomo sprobali. upam da bo tako veselje, kot je v banji zvečer!

tinkamiška, a iza že kaka?

lp
Meta

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 12:27:48   
mayflower
Mi smo sračkali, tako da sva zdej papcala korenček z japkico. Pri nas je taka vročina, je nonstop poten. Razmišljam, da bi ga imela samo v bodiju.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 12:54:50   
meta22
ja, jaz ga mam že celi da v bodiju brez rokavčkov, gor pa bodi z kratkimi rokavi. pa seveda zokenčke na nogicah, če smo v hiši. mamo kar hladno notri- 22 stopinj.

smo pa prvič čopkali od zunaj v bazenčku. žurka- mokri od nog do glave! mali ful uživa. smo pa kupili prevelik bazenček. mamo takega, da user posted image  kar iščeš v njemuser posted image user posted image user posted image !

zdaj pa še malo telovadbe, pol pa drnjohat.

lp
meta

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 14:02:00   
alenkica
Danes pa smo mi stari že 5 mesecev! user posted image user posted image
 
Kako čas beži. Še malo pa bomo šli že delat user posted image user posted image .
 
Lepo se mejte. Grem pripravljat stvari, ker gremo za dva dni malo pohajat pa na poroko v Ljubljano. Upam samo, da bo priden, tako kot pri krstu. user posted image
 
Lepo se mejte!
 
P.S. Kako je bilo na srečanju ljubljanskih januarčk? Ste se imele lepo?

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 14:19:59   
Anonimen
Jz sem pa danes brez avta, tako, da MOGOČE bom pa spet imela malo časa za RR. Klara si je ravno vzela kitico počitka v igralnici...Jz pa hitro na RR in pošto čekirat.

Oblačenje ponoči: Tanek body z dolgimi rokavi, bombažne tanke hlačke (žabice-tiste do pasu). Pa malo jo čez nogice pokrijem.

Nočna žeja: Ja, jz ji ponudim čaj, ga zelo pije, ampak ne vem al je lačna ali pa zares žejna. Bom kupila kar tisti magiččni lonček, in upam, da se bo kmalu naučila sama žlampati iz njega. Predvsem ponoči.
Žeja čez dan: Glede na to, da Klara ni marala nobene tekočine, opažam, da te dni ko je peklensko vroče, rajši pije hladen čajček (in to kar veliko) kot pa toplo mleko. Hladnega (mlačnega) pa ne mara user posted image

Mayflower: Kaj pa če tvoja user posted image   že po naravi manj kaka? Nekje sem ujela tudi, da je možno, da otrok vso hrano predela in porabi user posted image Če sklepam po Klari- kadar ne more kakat se napenja in nikakor ne more iztisnit ven. Pa joka zraven. A tvoja mala tinkamiška sploh nakazuje da jo tišči?

(odgovor članu meta22)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 16:48:45   
lumpy
Mi smo tudi danes stari  5 MESECEV - joj kako čas beži!
 
Spet vročina!!
Pa saj nam nič ne paše, vedno šimfamo, ma moje mnenje še vseeno bolje vročina, saj je poletje, kot pa hladni dnevi, kot še nekaj dni nazaj.
 
Oblačenje ponoči,
mi oblečemo tanek body z dolgimi rokavi ( roke ima vedno zunaj), spodaj pa spodnji del pižamice in tanke nogavičke,potem ga pa čez pokrijem s kovtrčkom in spimo celo noč do jutra  kot bubica.
 
Oblačenje podnevi,
mi smo bili dane sbrez bodyja spodaj samo kratke rokave, kratke hlače in pleničko. Če hodimo kje po senčki nekaj časa pa ga samo čez nogice pokrijem s pleničko.
 
Tekočina,
v teh vročih dneh kar pazim da mu ponudim čim več tekočine in na dan spijeva približno 2 flaški to se pravi 280 ml, ponoči pa ne pijeva , ker se ne zbudi do jutra.
 
Uživajte v tem lepem , vročem vikendu, mi se gremo malo potepat za dva dni v Haloze, pa da sprobamo naš prenosni kinderpet.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 17:00:49   
bobika
Hej dekleta in user posted image

Par dni se nisem oglasila, ker preprosto nimam več časa. Manca se je kar naenkrat spremenila. Jaz pa tudi. Komaj še funkcioniram.
Podnevi in zvečer noče več zaspati. Prej je vedno lepo sama zaspala, sedaj pa ni šans, da bi zaspala. Nekaj dni sem jo nosila v naročju, pa tudi to ne pomaga, ker se dera ko user posted image . Po dolgih urah uspavanja se bolj končno tak utrudi da nekak zaspi. Spi pa nekje pol ure in gotovo. Saj je ne bi silila z spanjem, če ne bi bila tečna in zaspana. Če jo položim dol se začne pogovarjat in smejati. To počne par minut potem pa že jamra in joka. To dela tudi, če je kdo na obisku. Pred tednom je spala podnevi na eno max dve uri. Če je zdržala dve uri je bilo že veliko. Pol je pol ure zaspala in bila kot nova. Sedaj pa čez dan spi le mogoče dve uri vsega skupaj. Tudi nočno uro si je prestavila iz sedmih na deveto. V vozičku pa tudi rabi lep čas (pol do ene ure) da zaspi, čeprav je že full zaspana. Sem že full utrujena od tega njenega ne spanje! Mi lahko katera s kakšnim nasvetom pomaga.
Koliko spijo vaši malčki? Kako dolgo bedijo podnevi in potem zopet zaspijo? Kako jih uspavate?
Še dobro, da ponoči spi. Zbudi se le enkrat proti jutru, se naje in pol sama v roku pol (max) ure zaspi nazaj.

AlenkaIst hvala za list prehrane. Sem danes srečala patronažno in mi je rekla, da mi prinese eno fajn knjigico o hrani.
 
Meta22 jaz sem štajerka. Iz okolice Mb. Kaj potem sva se midve skupaj matrale pri rojevanju? Saj si rodila v Mb porodnišnici, a ne?Ko si ti končala z rojevanjem sem jaz komaj začela. Ob enih so mi predrli mehur in potem se je začelo. Sem pa bila v porodni že več kot en dan :)
 
Kakanje: Manca kaka sedaj sama enkrat do dvakrat na teden. Prej pa ni kakala več kot teden dni, pa še takrat smo jo prisilili z svečko ali pa palčko (ki tudi ni pomagala). Manci sedaj najbolj pomaga sokec, ki ga uvajama. Moja mama pa je rekla, da baje korenčkov sokec pospeši prebavo. Kuahn korenček pa zapira user posted image .
 
Nič moram it, se je že oglasila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 17:02:07   
tinkamiška
Hoj!

Evo mene, smo bili vmes v LJuser posted image

Ne, Iza še vedno ni kakala in nič ne nakazuje, da bi jo kaj tiščalouser posted image Prducka veliko, ampak prdci letijo kr sami od sebe in se nič ne napenja...Res ne vem no, prej je kakala 2-3x na dan, danes pa je že 6 danuser posted image user posted image user posted image brez kakanja. Danes, ko sem jo previla je bilo kakca za nohtek na njenem mezinčku, tako, da sem komaj opazila in ni bil trd. Res si želim, da bi blo vse vredu. Se pa zdej spet malo več dojiva in malo manj goste hrane. Danes jo je za zajtrk odklanjala, pred parimi dnevi pa je to isto hrano z užitkom jedla. No, sej jst je ne bom slilila. Ji že verjetno danes ni bilo do nje. Je pa fesjt pila sladkan čajček, upam, da jo bo pognal.

Fino za bazenčekuser posted image user posted image user posted image Iza res uživa v njem, upam, da bodo vaši malčki tudiuser posted image

Za čez noč bom Izo oblekla v body z dolgimi rokavi in jo dala v spalno vrečo. Si bom pa pripravila še tanko odejico, če se mi bo zdelo jo bom ponoči tudi pokrila.

Aja, pa odločila sem se, da ji bom tudi ponoči ponudila čajčka, do zdej teganisem počela, mogoče ji bo pa všeč.

Alenkica vse najboljše tudi Juretu za 5 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iza danes čeblja, kot bi jo navil, jeziček se ji kotali po ustih sem in tja, joj kako je smešnauser posted image

No, samo, da bi še kakalauser posted image

Lepo bodite!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 17:05:57   
tinkamiška
Lumpy tudi vam čestitam za 5 mesecev!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 17:51:42   
Anonimen
ČESTITKE VSEM 5-MESEČNICAM/-KOM! user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: JANUARKE 2006
16.6.2006 20:13:04   
XXYY
VSEM 5 MESEČNIKOM IN MESEČNICAM, ki prihajate , VSE NAJBOLJŠE IN NAJLEPŠE ČESTITKE user posted image  user posted image  user posted image  .

Še malo, pa bodo začeli racati user posted image  .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Slovenija, častna gostja na knjižnem sejmu...
Slovenija je častna gostja na knjižnem sejmu v Bologni, s čimer bo na svetovnem zemljevidu še dodatno utrdila svoje mest...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?