|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  271 272 [273] 274 275   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke2006
23.6.2007 22:00:08   
ajdaN
Bom probala. Ti pišem na ZS. Glede na to, da se bomo cel teden valjali dol bi se lahk končno kaj zmenil.

Renan najboljše, da se spokaš spat - tam ti po vsej verjetnosti ne more it nič narobe. Razen če padeš s posteljeuser posted image .

LP, punce.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6801
   RE: januarke2006
23.6.2007 23:34:05   
Anonimen
Uh renan, samo da je vse ok. Pomoje bomo vse še večkrat doživele take šoke. Tudi meni se je včeraj srce ustavilo, ko sem videla, kaj počne naša tamala. Igrala se je s ključi in jo zalotiva, kako jih vtika v nezaščiteno vtičnico.user posted image K sreči je ni streslo, pa bi jo ravno tako lahko ubilo.user posted image Še zdaj k sebi ne pridem, ko se spomnim. Sva potem šla ko zmešana iskat zaščite za vtičnice, ker jih lani nisva dobila dovolj, potem se pa kar nisva spomnila jih dokupit, pa jih tudi včeraj nisva dobila. In to  je tamala staknila eno dokaj skrito vtičnico, ker izpostavljene sva zaščitila. No, pa nič ne pomaga.

AjdaN, super da je Ana tak lep ritem vzpostavila!user posted image Pa da boste končno malo skupaj!user posted image Bom pa probala zdržat, da se vrneš, da boš na tekočem.user posted image Študiram, če me ne bo polna luna pognala. Sem pa dans ugotovila, da do srede ne smem rodit, ker nimam elektrod za TENS.user posted image Sem jih hotla dans nabavit, pa eni ne sledijo trendu odprtih štacun ob sobotah, tko da bom šele v torek pozno popoldne lahko spet šla tja.

Renan, drži se in pocajtaj. Jutri je nov dan, upam, da bo bolj prijazen.user posted image

Ostalim pa lepe pozdravčke!user posted image

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6802
   RE: januarke2006
23.6.2007 23:47:15   
Rahelca
Hojla,
hvala vsem za pohvale avtarja. Res sem ponosna na svojo pupika. Katera mama pa ni?
Renan: reva boga, si čisto predstavljam. Res ni bil tvoj dan. Kako je z roko?
Rija: me veseli, da je naš pilot ok. Sara čaka nanj.
Tašonka: dnevi so ti šteti. Po eni strani ti privoščim, da greš kmalu v Rim. Ta vročina....
Bobika: v agenciji za nepremičnine se delajo neumne. Pravijo, da so nam povedali da zemlja ni naša. ha, še dobro, da je pogodba in cenitev. Dandanes moraš biti povsod pozoren.

Danes je imel mojuser posted image  rojstni dan, pa smo bili cel dopoldne v zdravstvenem domu, smo čakali, da se bo Sara polulala v vrčko. Imela je kontrolo, vse je ok. Popoldne pa smo bili v Mostecu, imajo vlakec. Je bila sara čisto iz sebe. Tam je kar objemala otroke, tako jih pogreša.

Sem danes dobila homeopatsko zdravilo, pa ji ne upam dat, ker imava antibiotik. Se bom najprej posvetovala. Drugače pa držim pesti, da bodo pomagala.

V tem tednu bova kupila avto s klimo. res je kriza. Tudi sama ne maram klime ampak fajn je, da avto vsaj ohladiš.
Zdaj grem pa gledat Toma Cruisa. Ohhh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6803
   RE: januarke2006
24.6.2007 6:27:02   
XXYY
Dobro jutro!

Bo katera dobro user posted image  ? UUUUU kako paše zdaj.

Malo bom napisala in šibam v službo user posted image  . Kajti, zdaj imamo pestro. Že 3dni malo podaljšujemo v službi, eni pa prej pridejo v službo. Danes in jutri imamo user posted image  INVENTURO in je treba dobesedno vse prešteti. Danes v skladišču, jutri v trgovini. Namesto, da bi šla na morje.

Drugače pa Lara sedaj že en teden preboleva ŠKRLATINKO, je dobila antibiotik in dobro, da se z mojim šihtava, da je tiste 2 urci dokler en pride od naju domov, pri mami in takrat oni dve spita. Danes in jutri jo bo pa mami imela celi dan, danes do 16ih, jutri do 13-15ih.

TAŠONKA: ti pa kar počasi pejt v Rim, da spoznamo vašega novega družinskega člana - Jureta.

AJDAN:  user posted image  lepo, da je Ana dobila nov ritem za spanje. Saj bo.


Joj, že zamujam, me že čakajo s prevozom.

Čao in LEP VIKEND VAM ŽELIM.


(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6804
   RE: januarke2006
24.6.2007 10:25:09   
renan
dobro jutro!

ajdaN in rija: kava, kje, kdajuser posted image če utegnem, pridemo..

rahelca: ne roka, noga. malo je boljše, a še vedno hodim kot herr flick in srbeti  me je začelo zelo..

tašonka: vladimir tudi nikakor noče doumeti, da se v vtičnice ne riva prst. še dobro, da špelca ni zasvetila..

gremo ven...

renan



(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 6805
   RE: januarke2006
24.6.2007 12:46:56   
šmarnica
Da povem še vam: naša mala damica je končno shodila (lahko pogledate album). Vem, vam se to ne bo zedelo nič takega, nam pa se. Smo se res že bali, da bodo ostale posledice prezgodnjega rojstva. Ampak - hodi zelo lepo, tako, da upamo, da bo vse OK.

_____________________________

Bistvo je očem nevidno.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6806
   RE: januarke2006
24.6.2007 13:42:06   
renan
šmarnica: čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu šmarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6807
   RE: januarke2006
24.6.2007 13:44:59   
rija
šmarnica superca user posted image user posted image  zdaj bo pa itak nadoknadila vse za nazaj....user posted image

renan: se zmenimo.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu šmarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6808
   RE: januarke2006
24.6.2007 14:01:22   
Anonimen
Super šmarnica, pa ste le dočakali! Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6809
   RE: januarke2006
24.6.2007 14:06:01   
alenkica
Živjo!
 
Lih da sem vse prebrala, tako ste se razpisale. Vidim, da je bilo veliko bolančkov, ki so, hvalabogu,že ozdraveli.

Renan: a ti ne boš več živela v Sloveniji, ko si napisala, da boš prodala hišo?

Rija: zelo sem vesela, da je Til zdrav, upam, da tako tudi ostane!!

Vročina je res ubijalska. Cel dan smo noter - imamo klimo Panasonic in smo zelo zadovoljni z njo. Imamo pa jo že od leta 2003, na žalost smo jo kupili po najhujši vročini. user posted image

Jure je malo siten ker smo stalno v hiši. Stano mora biti kdo zraven njega, če ne se ne igra. Da bi bil on sam v dnevni, jaz pa v kuhinji, ne pride v poštev. Takoj mezačne vlečt za rokav. Tako da mu dam kakšn kozico, da se malo razvedri. Ni mi več ta njegova razvada. user posted image

V torek imam razgovor za službo in me je že precej strah, da ne bom sprejeta. Upam, dajo dobim, ker je dobra služba na dobri, trdni firmi.
Držite pesti zame v torek, prosim!!!

Lep vikend vsem. Tiste ki ste na morju pa uživajte še za nas, ki smo doma. user posted image user posted image
 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6810
   RE: januarke2006
24.6.2007 14:13:13   
Anonimen
Bomo držali pesti za službo, alenkica!user posted image Ti samo pojdi čimbolj neobremenjena na razgovor. Ne pusti strahu, da te obvlada!user posted image

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6811
   RE: januarke2006
24.6.2007 21:21:52   
renan
alenkica: čeravno bi živeli v sloveniji, bi hišo prodala, ker je to ogromen star objekt (350m2)-od tega je velik del namenjen gostinstvu. vse to je težko vzdrževati in razen tega je še veliko zemlje okrog. z možem čakava, da se nekje ustaliva, da bova vedela kako in kaj in upava, da bodo do takrat cene nepremičnin tukaj še malo zrasle. če bova živela v sloveniji, imava še eno parcelo, na kateri bova postavila marlesico. ampak to še ni nič sigurno..
držim ti pesti v torek!

lp, renan

< Sporočilo je popravil renan -- 24.6.2007 21:22:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6812
   RE: januarke2006
25.6.2007 13:11:31   
KatjaD
Uf, čez vikend nas ni, pa ste toliko načvekale, da je groza...

Taši - ja, tole, da porodnišnica nima klime je res user posted image , ampka kao zato, ker se malčki lahko prehladijo na klimi user posted image user posted image user posted image . Očitno je boljše, da švicajo kot konji, mame pa tudi... Mogoče se ti pa usliši kakšna želja in bo drug teden bolj fino vreme, kakšnih 5 stopinj manj bi bilo verjetno že kar OK.

Mi smo drugače sicer Ok, samo mami in ati sta čisto pohojena, ker je Matic ostal na morju z babi in dedijem. Jaz sem že cel dan user posted image , ker mi je tako hudo, ampak mali pa uživa v vodi 100 na uro in se z dedijem hajka po kampu. Baje sta že ob 6:30 zjutraj šla po žemljice k peku in vozila gasilski avto okrog (Matičkov seveda). Pa mojo mami tako dobro pozna, ker jo vidi vsak dan, da ni bilo nobene panike za zaspat,... Midva sva bila sicer soboto in nedeljo dol, če bi bila kakšna kriza, mami ga je pa rihtala, amapk ni bilo nič problemov, sta se super poštimala. Sicer vem, da bo užival tale teden, meni je pa res hudo...
Sva se pa tako odločila, ker jaz z Maticem doma res ne uspem nič naštudirat, v tem enem tednu bi pa lahko 2 manjša izpite stisnila not, če bo le uspelo. Sej glavno, da jih naštudiram, potem bo pa že drug teden za zagovor čas, če ta teden ne bo zneslo obeh...


(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6813
   RE: januarke2006
25.6.2007 20:25:48   
Anonimen
Katja, upam, da se boš uspela toliko skoncentrirat, da boš naštudirala ta dva izpita. Verjamem, da ti je ful hudo, ker je Matic ostal na morju. Jaz Špele ne bi mogla pustit, ampak jaz k sreči nimam nobenega takega razloga kot ti, da bi mi bilo to neizbežno.

Baje naj bi se ta teden malo ofrišalo in recimo, da grem lahko od srede ali pa mogoče raje četrtka naprej že rodit. Ker si res ne predstavljam, kako bo šele v porodnišnici s tole vročino.

Men je pa ful dolgčas.user posted image

(odgovor članu KatjaD)
  Neposredna povezava do sporočila: 6814
   RE: januarke2006
25.6.2007 21:38:03   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Mi smo meli pester vikend. Iza je ratala pravi onočnjak po najini krivdi. V soboto smo bili na enem pikniku in smo prišli domov šele okoli 23 ure, v soboto smo bili na eni 70 letnici in potem na poti proti domu zavili na Salsa večer in plesali do 23 in prišli domov okoli pol noči. Danes smo malo potegnili s spancem in šli na piknik k mojim staršem na vikend. Prišli pa domov pred kakšnima dvema urama...upam, da bo Iza lahko zaspala, je možek pri njej...

Tašiuser posted image a se bomo kej videli preden greš rodit in preden gremo na morje? Verjetno ti ni kej preveč od doma za hodit, ko pa ne veš, kdaj te bo prijelo ne? Vseeno ste vabljeniuser posted image Vidim, da se še ne morešločit od svojega avatarjauser posted image

Katja, te čisto razumem glede Matica. Midva še nikoli nisva dala Ize od sebe. Pa bi jo dala za kak dan, pa se kr ne morem določit, poleg tega še moja mama rahlo "komplicira" glede Izinega spanja, pa je nočem obremenjevat...Bi jo pa grozno pogrešala, ko bi jo dala, po drugi strani pa vm, da bi si morala kak dan vzet tudi samo za naju...

Alenkica, pestke za jutri!user posted image

Šmarnica, seveda je to nekaj posebnega, vsaka mamica se razveseli prvih korakov, nekatere prej, druge kasnejeuser posted image in vesela sem, da tvoja pupa pridno napredujeuser posted image user posted image user posted image

Rahelca kako ste? Kako je z jemanjem homeopat. zdravila? Tudi midva sva lani nabavila avto z klimo samo zaradi Ize, čeprav sem se zdej razvadila in nebi šla več na avto brez klime. Kar se pa Ize tiče...enkrat nama je v avtu skoraj zakuhala, je bila čisto pri miru samo dihala je in naju je pograbila takšna panika, da sva naslednji dan letela kupit avto z klimo...

Joj, res so napi mali pravi kaskaderji rataliuser posted image user posted image Iza je včeraj sedela z plastično žlico v ustih in ne vem kako ji je ratalo, da se je prekucnila in se napiknila na žlico, je jokala, mene je pa kar groza zagrabila, ko nisme vedela, če se je ranila ali ne. No vse je bilo vredu in čez 15 minut je že normalno jedla.

Renan kako je z nogo? Kaj pa porezana roka?

Rija kako je bilo na fešti?
AjdaN, bravo za tvojo Ančkouser posted image user posted image user posted image Upam, da se še drži novega ritmauser posted image

Liju, bogica, a zdej pa še ti al kakouser posted image Si lahko šla na piknik?
A so zrihtali avto?

Bom zdej nehala in nadaljevala jutriuser posted image

Lahko noč

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6815
   RE: januarke2006
25.6.2007 21:54:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška

Tašiuser posted image a se bomo kej videli preden greš rodit in preden gremo na morje? Verjetno ti ni kej preveč od doma za hodit, ko pa ne veš, kdaj te bo prijelo ne? Vseeno ste vabljeniuser posted image Vidim, da se še ne morešločit od svojega avatarjauser posted image


Jaz sem malo računala nate ta vikend, pa nisi potem nič javila, če imate čas. No, saj vidim, da ste bili polno zasedeni in ste uživali. Zdaj pa nimam več namena na take daljše poti hodit, se bom raje držala bližine doma, tako da ste vi vabljeni na obisk. Upam, da boste našli čas.
Avatar bom pa zamenjala, ko nagruntam s čim.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 6816
   RE: januarke2006
26.6.2007 11:21:35   
Rahelca
Drage moje, danes sem po 4 tednih zopet v službi. Še dobro, da je šefinja na službeni poti.....
Prav hudo mi je spet delat. Sara je vredu, še vedno jemlje Primotren, dobila sem homeopatska zdravila, vendar bom počakala, da preneha jemati antibiotik. Resnično upam, da bodo zdravila pomagala. Ta teden je še pri nečakinji, naslednji teden gre pa že v vrtec.

Kaj vaši malčki jedo za zajtrk? Sara noče nič jesti, sploh ne mara grist. Zobe ima samo zaradi lepšega user posted image .
Sploh nimam idej, ker itak nič noče jest. Namesto, da bi mama hujšala, hujša otrok.

Tinkamiška: enostavno nisem utegnila, da bi te poklicala. Vidim, da ste tudi vi uživali. Mi smo bili pri moji sestri na Zaplani. Sara je cel dan tekala gor in dol. Tudi meni se srce ustavi, če pade. Ampak se ne oglasim, ker potem ne joka. Kdaj greste na morje? Mi še ne vemo, zdaj čakam, da dobim odgovor zaradi Debelega rtiča. Bom videla. Trenutno nimam srce, da bi takoj zaprosila za dopust. Čeprav mogoče.....

Ja, avto s klimo nujno potrebujeva, da bomo lahko vsaj kam šli. Enostavno me je groza, da bi ji bilo prevroče. Itak je že dovolj vroče.

Zdaj pa grem še malo delat. LP

< Sporočilo je popravil Rahelca -- 26.6.2007 11:25:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6817
   RE: januarke2006
26.6.2007 15:01:19   
renan
pozdravljene!

mi smo spet v zg..hvala bogu danes ni tako vroce. smo prispeli danes zjutraj. vladimir je komaj zaspal..naslednje dni se bom oglasala brez sumnikov. upam, da vas nebo motilo. moj laptop je namrec ostal doma, moz pa rabi amerisko tipkovnico in se mi ne ljubi vsak dan na slovensko rihtat..

tinkamiska: noga je koncno nehala srbet, za roko mi je pa pomagal bepanthen.

kaj vec pa zvecer..

lp, renan

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 6818
   RE: januarke2006
26.6.2007 19:49:33   
alenkica
Bila sem na razgovoru. Hvala vsem, ki ste držale pesti zame.

Zgledalo paje takole: v 25 smo reševali nek test. Imeli smo tri naloge.

Šlo mi je kar na smeh, ker tega sploh nisem pričakovala.

Verjetno ne bo nič in sem kar žalostna.

No, saj je bil šele prvi razgovor po diplomi.


Pri nas je ful lepo, se je ohladilo, tako da smo lahko bili celo popoldne zunaj, oziroma zdaj je Jure kar s tatkotom zunaj. Mene se je že naveličal user posted image user posted image .

L.p.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6819
   RE: januarke2006
26.6.2007 21:43:29   
lonja
Čeeer,

ja, tri dni me ni tu gor, pa cele romane dobim za brat. Fino. Sam škoda, k je jutr že služba in se moram nazaj v stare kolesnice utirit.

Alenkica, sem zamudila, da bi danes pesti držala zate. Natančno vem, kako si se počutila, saj sem sama v tem letu dala skozi kar nekaj razgovorov ob menjavi službe. No, dobila sem jo tam, kjer je niti najmanj ne bi pričakovala, saj baje jemljevjo le ljudi po vezah. In zaenkrat po enem mesecu sem zelo zelo zadovoljna. Držim pesti, da ti čimprej rata!!!

AjdaN, lepo uživajte na počitnicah, vsaj malo si odpočij in tvojga mal izkoristi zdej, ko bo cel dan z vami.

Taši, mi je blo kr hudo, ko si napisala, da ti je dolgčas. Mi smo bli na morju, pa sem kar malo pogrešala kakšno družbo. Ajda je kar pridno spala, T je itak skoz spal, jaz pa sem mal pilotirala sem in tja. Zgleda, da ti je vreme pisano na kožo in da ti ne bo prevroče. Zdrži še teh nekaj dni, te kaj pokličem, če ti je prav.

Rija, jaz pa še kar sanjam tvojo hišo... Kdaj pridete v Ljubljano? Upam, da je Til že spet čist OK. Sem T.povedala štorijo z napotnico in je bil čist šokiran.

Tinka, user posted image user posted image  za Izo, ki postaja prava nočna ptičica. A vidva znata oba salso plesat. Jst to tko rada gledam, pa tudi plesala bi, sam moj noče.

Jutr moram v šoping, ima moj user posted image  v ponedeljek zagovor magistrske naloge, pa mu morava nekaj za oblečt kupit. Drgač hodi vsak dan v kavbojkah, zdej pa hm, hm... čist brez idej sem.

Lahko noč vsem!

lonja user posted image  

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6820
   RE: januarke2006
26.6.2007 21:55:55   
tinkamiška
Hej hoj

Alenkica, ne sekiraj se prehitrouser posted image , mogoče bo pa ratalo, če pa ne, ti je namenjeno kaj boljšegauser posted image Je pa moral moj možek tudi reševat naloge na razgovoru...zgleda, da je to zdej "in"

Rahelca, sem vesela, da ste mnogo boljše in držim pesti, da se tokrat Sara pozdravi in ostane zdrava. Nič se ne sekiraj, ker ti ni zneslo poklicat, se bova že slišali, videliuser posted image Važno, da ste boljšeuser posted image user posted image user posted image Glede službe pa...te zelo razumem in ti želim, da bi šlo vse po tvojih željahuser posted image

Renan, fino, da se tvoje rane celijo, kaj vse se ti je zgodilouser posted image
Glede šumnikov, sej ze vseeno razumemouser posted image

Taši, upam, da se vidivauser posted image

Jst pa ne vem kaj naj naredim, ker je Iza tak klopek, nikamr in nič ne morem počet brez, da se mi obeša za nogo, tudi, ko je mož doma, je samo mami, mami in prav z  težkim srcem grem od doma, ko me gleda z tistimi žalostnimi očkamiuser posted image . Tudi spat jo da lahko mož samo, če se skrijem in še takrat jo slišim, kako me kliče. Tudi možu je že malo težžko, čeprav oba veva, da je to samo faza... upamuser posted image Kako, pa je bilo pri vas s tem? Jst je e morem odrivat od sebe in seveda mi je toplo pri srčku, ko se tako stiska k meni, me pa skrbi, da bo zmeraj hujše in sploh si ne predstavljam kako bi jo dal kdo drug spat, če pa še pri možu tako jamra in stoka in steguje rokice k meniuser posted image Če me vidi, ni šans, da bi jo dal mož spat, se dere, kot hudič...

Lahko noč vsem!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6821
   RE: januarke2006
26.6.2007 23:57:26   
rija
Lonja: saj boš kmalu sanjala svojo hiškouser posted image  T. pa čestitke za magisterijuser posted image user posted image

Tinka: Til je zadnje tri dni tudi klopek....me cel dan poljubčka, se stiska k meni, me objema prav močno, me boža po roki ko ga dajem spatuser posted image ....saj, meni se po eni strani srček kar topiuser posted image user posted image  in topi....po drugi strani pa mi je še bolj hudo, ko ga kdo nese od mene in joka....samo se tudi tolažim, da je to prehodno....

In ko se tak fejst stisne k meni, pozabim, da je včasih pravi mali user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 6822
   RE: januarke2006
27.6.2007 8:03:14   
pikica*
Ojla,

se še jaz malo javljam. Glede klime sva se kar nekako odločila. Vzela bova Panasonicovo (čeprav nama tast priporoča Toshibo, ampak je precej dražja in nisva prepričana, da je tudi toliko boljšauser posted image ).

Tinkamiška, ne sekiraj se glede Izinega mama sindroma. Tudi pri nas se kažejo zametki. Prej je bila totalna očijeva ljubica, tako da mi je bilo včasih kar hudo, zdaj pa je že začela z mami. Zdaj ima zjutraj foro, da me ne spusti od doma. Jaz grem namreč ponavadi prej kot user posted image  in Zoja. Do sedaj ob tem ni bilo težav. Zoja je samo pomahala, rekla  pa-pa mami in sem lahko šla. Zdaj pa hodi za mano in se me drži kot klop, zraven pa govori mami ma (mami doma). Pa najraje vidi, da jo jaz nosim (pismo, otroci prav čutijo, kdaj nečesa ne morešuser posted image ). Za spat zaenkrat še ni težav, ker že od začetka navajena, da jo user posted image  nese v posteljo. Pa imata prav tak svoj ritual in očitno ji je všeč (z Nodijem se namreč dogovorita, da jo mora ponoči čuvat).
Je pa ratala prava mala carta. kar naprej bi se nekaj stiskala. Če ne gre drugače, pa začne "jokat", da jo buba. In ko vprašaš kaj, reče pstek (prstek) in ti ga pomoli pod nosuser posted image . To potem pomeni, da ga je treba popihat in polubčkatuser posted image . Eh, tile mali navihančki so z vsemi žavbami namazaniuser posted image .

Lonja, čestitke tvojemu za magisterijuser posted image . Mu prav zavidam, da je zaključil. Očitno imajo moški močnejšo voljo kot meuser posted image .

Tašonka, še malo......


Ajde punce, uživajte!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6823
   RE: januarke2006
27.6.2007 9:23:00   
nemsis
Ojla

No, mi smo spet doma. Smo bili za vikend na morju in smo malce uživali. Tamala je prvi dan uživala v morju 100/h, drugi dan pa ji je bolj odgovarjal bazenček, ki smo ga imeli sabo. Smo ji noter nalili morsko vodo in je cel dan čofala v njem. Predno smo šli na plažo pa je kar "na suho" čofala v njem v šotoru.
Drugače pa je bilo vreme super, vroče. Le komarci so bili malce nadležni. Mami ma noge čisto popikane, pa sploh ne vem kdaj me je kateri pičil. Tamalo pa sta k sreči pičila samo dva na roko.

Bobika upam da mi bo ta teden uspelo. Še nisem pozabila nate.

Alenkica tudi moj prvi razgovor za službo je padel v vodo. Na ostale prijave na razpise pa sploh še nisem dobila odgovora. Tako da še vedno iščemo.

No, grem naprej pospravljat. Me čaka še cel kup drobnarij za pospravit, da o oblačilih ki so za pranje in potem za likanje sploh ne govorim.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6824
   RE: januarke2006
27.6.2007 10:25:36   
tinkamiška
Hojla

Hvala za odgovore pupeuser posted image No, potem je res samo faza, če je tudi pri vas podobno, ker me je že res skrbelouser posted image Včeraj sem šla na telovadbo zvečer in sta se lepo sama uredila, tudi spat joj je dal možek, je pa še malo klicala, sem ravno takrat stopila skozi vrata, pa bi najraje kr k njej dirkala, sem se morala prav zadržat. Ko sem jo šla(kot vsak večer) pogledat, preden sva šla v posteljo(ker celo posteljo razmeče in jo moram potem malo v red spravit), sem jo pobožala po ličkah(kot vednouser posted image ) in je kr rokice stegnila k meni, sem ji dala lubčka in je lepo naprej spančkala. Upam, da bo počasi splahnel tale mama sindrom, ker je včasih res malo preveč intenzivno.

Eros, fino, da ste uživaliuser posted image Mi bomo tudi bazenček vlačiči s sabo v Grčijo...upam, da nama bo uspelo vse stlačit v en gromozanski kuferuser posted image user posted image Iza bo mela svojega majhnega samo zase.

Pikica, po mojem bo ta klima, ki jo bosta kupila čisto fajnuser posted image In hvala za odgovor, zgleda, da imate podobno stanjeuser posted image

Rija, to je pa res, ko se stisne k meni in me s svojimi rokicami boža po laseh...je najraje ne bi nikoli več iz pustilauser posted image

Evo me že kliče in trka po vratihuser posted image

Pridem še kej pokukat....

Lep dan!

Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu nemsis)
Neposredna povezava do sporočila: 6825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  271 272 [273] 274 275   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  271 272 [273] 274 275   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?