|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Mešanje Milupa kosmičev s sadjemodal 17.6.2006 21:23:10
|
|
|
|
nejča
|
Kupila sem od Milupe Gries brez dodanega mleka (modra škatla) in gor so različni recepti z mlekom, brez mleka ali s sadjem. Mešanica z mlekom je bila OK, ko sem pa sem dodala sadje ali pa kupljeno sadno kašico, se je zadeva popolnoma utekočinila, kot da ne bi dodala kosmičev noter. Od sadja nisem uporabila tistega, za katerega vem da ima encim papain, ki razgrajuje beljakovine (ananas, mango, fige, papaja). A se to tudi komu dogaja? Opazila sem tudi, da se gries zelo težko raztaplja v primerjavi z drugimi kosmiči - do sedaj smo v glavnem jedli Alnaturo in Podravko.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Zadnje s foruma
Vaše najljubše ime?MariposyKatero ime pa je vam najbolj všeč?Larisa (
20%)

Sara (
35%)

Lara (
45%)
Število vseh glasov: 540Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!