|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vse najboljše naši Ajši za 1. rojstni dan
29.7.2006 12:46:46   
cmokec
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Vse najboljše naši Ajši za 1. rojstni dan
29.7.2006 18:22:48   
super lolo
Ajši vse najboljše za prvi rojstni dan, ki ga praznuje med angelčki. Nataša tebi pa veilko moči, pošiljam ti prijateljski objem

Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Vse najboljše naši Ajši za 1. rojstni dan
29.7.2006 21:02:52   
M_A_J_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu super lolo)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Vse najboljše naši Ajši za 1. rojstni dan
29.7.2006 23:10:28   
Piškotka~
Ajša vse najboljše , Nataša vaši družinici pa en velikuser posted image  in user posted image  za srečo v življenju

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu M_A_J_A)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Vse najboljše naši Ajši za 1. rojstni dan
30.7.2006 0:25:21   
Blacky30
Ajša, želim ti vse najlepše tam med angelčki, kjer si, brez bolečin, brez trpljenja in verjamem, da si srečna. En poljubček zate, srčica.user posted image

Nataša, bodi močna zase, za Ajšo in za Lušo, ki te potrebuje. Verjemi, da je Ajši lepo tam, kjer je.user posted image

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Vse najboljše naši Ajši za 1. rojstni dan
30.7.2006 13:50:20   
simoncalimonca
Draga Nataša!
Mene pa že dolgo ni bilo na portalu, pa ti sele sedaj izrekam globoko sozalje. Ajšici pa vse najboljse; prava žalost. Ko bi vsaj prvo svečko dočakala.
Vem da je bolečina res neizmerna, ampak minila bo. Potem ostanejo spomini.
In ti so za vedno.
Drži se!

_____________________________

simona

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Ajše ni več
2.8.2006 22:24:06   
Olivija
za Ajšo user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Ajše ni več
3.8.2006 20:53:34   
Lusa
Hvala vsem vam ,ki nosite Našo srčico v srčkih.

Smo bili malo na oddihu ,zato se nisem nič javljala.

Ajša ,vspovsod ,kjer smo si z nami ;v naših user posted image ,naših mislih.Vsak dan se skupaj pogovarjamo o tebi in lažje nam je ,čeprav še zmeraj user posted image user posted image user posted image .




(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Ajše ni več
4.8.2006 11:24:53   
tana-2
Tudi jaz mislim na vas. Držite se.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Ajše ni več
11.8.2006 17:34:02   
*pepelka*
Večkrat se spomnim na malo Ajšo in vednouser posted image user posted image user posted image , saj je bila del RR in smo jo vsi vzjubili. Nataša ostani močna.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Ajše ni več
14.8.2006 17:41:50   
Lusa
Hvala hafi.
A je krut ta svet!
Vzame nam tisto ,kar najbolj ljubimo.Žal!

Živimo naprej ,hodimo vsak dan na njen grobek in kar je najvažnejše -pogovarjamo se o njej.Sestrica jo vsak dan na pokopališču pozdravi in ji pomaha v slovo.Ji prižge svečko in včasih ji prinese kakšno igračko.

Še vedno pa ostaja beseda ZAKAJ?


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Ajše ni več
14.8.2006 20:59:13   
Anonimen
Draga Lusa, naj ti še tukaj napišem kako zelo razumem vsako tvojo besedo user posted image . In vem,...nikoli ne bomo dobili odgovora na ta ZAKAJ?

user posted image  zate in tvojo družinico,...

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Ajše ni več
20.8.2006 22:25:45   
Anonimen
Lusa, če se prav spomnim, bosta jutri minila dva meseca, odkar Ajše več ni...

Na oknu bom prižgala svečko za Ajšiko!user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Ajše ni več
25.8.2006 7:53:42   
tejč
Nataša, pozdravljena.
Mislim na vas. Sem pogledala Ajšin grobek v albumu, lepo skrbite zanjo. Bodite močni še naprej, pa saj veš, se kaj bereva, a ne?
LP
Mi3

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Ajše ni več
25.8.2006 16:47:19   
Lusa
Sem tako natrpana s časom ,da komaj utegnem kaj prebrat(služba ,urejanje mansarde,itd...)

21.8 je že minil drug mesec odkar ni več naše Ljube Ajše.Pogrešam jo ,vsak njen del telesa ,njen nasmeh ,dotik,...user posted image

Včasih mi je tako hudo....tako boli...in jezna na cel svet zakaj je več ni ....zakaj so mi jo vzeli...in tisoč vprašajel in če-jev....kaj če bi....

Ja to se mi poraja po glavi.Res ,da bolečina je manjša kot recimo pred 1,5mesecem ,vendar je še vedno hudo.

Uredili smo Ajšin grobek ,še ne čisto popolnoma.Ko bo ,pa bom spet dala slikce v album ,saj to je še edino ,kar vam lahko pokažem.user posted image

Tejč se slišimo!

papa

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Ajše ni več
25.8.2006 17:02:33   
KBM
Tudi jaz se spomnim na malo Ajšiko in na Vas !!
Držite se še naprej !!!


Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Ajše ni več
27.8.2006 20:45:04   
nina166
Vem, da sem malce pozna, a vseeno. Moje iskreno sožalje ob izgubi tvoje hčerkice Ajše.

Na forumu sem nova zato sem začela vašo zgodbo brat šele pred kratkim. Zdi se mi, kot bi še enkrat podoživljala našo moro. Tudi mi imamo v nebesih malega angelčka, ki je malce starejši od tvoje Ajše, punčko, ki bi pred kratkim praznovala tretji rojstni dan. Tudi ona je imela težave s srčkom, z dihanjem, dobila je pljučnico in v parih urah umrla. Odpovedal ji je srček. To je bil najhujši dan v mojem življenju in še zdaj, leto in pol po njeni smrti, se včasih sprašujem, zakaj se je to moralo zgoditi.
Nataša, razumem tvojo bolečino, saj sem sama doživljala isto. Mogoče je bilo pri meni malce drugače, saj ni šlo za mojega otroka, ampak za mojo sestrico. Dvajset let sem si jo želela, prav tako moji starši in ko je mama po dvajsetletnem trudu po čudežu zanosila, smo bili najsrečnejši na svetu. Bila je veliko mlajša od mene, zato mi je bila skoraj kot hči, imela sem jo rada ravno tako, kot imam svojega sina.

Očitki so čisto nekaj normalnega ob takšni tragediji. Jaz se še sedaj večkrat sprašujem, kaj bi bilo, če bi v določenih situacijah ravnali drugače, še dolgo po njeni smrti sem si očitala, da sem mogoče zanjo naredila premalo, pa čeprav se zavedam, da več skoraj ne bi mogli naredit. Moja starša sta jo oboževala, prav tako jaz, in sta zanjo res naredila veliko. Ko bo bolečina malce manjša boš videla, da tudi ti nisi mogla storiti več kot si. Včasih je pač smrt močnejša od živvljenja in tu ne moreš nič. Nisi čarovnik, ampak samo mama, ki svojega otroka neizmerno ljubi in bi zanj storila vse, vendar včasih je tudi to premalo. Zato si ne očitaj, saj sem prepričana, da si bila svoji hčerki najboljša mama in da ti je Ajša zelo hvaležna.

Čez čas bo bolečina manjša, saj se boš naučila živeti s tem kar se ti je zgodilo. Bodi ponosna na to, da si bila njena mamica in da si jo poznala, pa čeprav samo kratek čas. Verjamem, da ti je v tem kratkem življenju dala zelo veliko lepega, kar ti bo ostalo vse življenje. Spomin nanjo ne more umreti.

Mogoče boš nekoč spoznala, da je bilo mogoče zanjo boljše tako. Ne vem kakšno bolezen je imela, razen težav s srčekom in dihanjem. Moja sestrica je imela tudi poškodbe na možganih in vem, da je bila smrt zanjo najboljši izhod. Ne morem biti tako sebična, da bi si želela da živi, samo zato, ker jo imamo mi radi in ker jo pogrešamo. Nikoli ne bi imela normalnega življenja, bila bi hud invalid in tega ji res nisem privoščila. V nebesih pa ji je lepo, saj gor ni bolečine in bolezni.

Malce preveč sem se razpisala, ampak povedati ti želim, da nisi sama. Mislimo nate in ti želimo, da bi čimprej spet zaživela normalno življenje ob svoji družinici, Ajša pa naj ostane v tvojem srcu kot nekaj najlepšega (poleg tvoje druge hčerkice), kar se ti je v življenju zgodilo.

Drži se

Pozdrav

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Ajše ni več
27.8.2006 21:57:24   
frutka_
Nataša, ne morem verjeti, da je Ajša praznovala 1.RD.
Upam, da preživljaš v miru te dneve.

LP

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Ajše ni več
30.8.2006 12:14:39   
MARUSKA
Sem nova uporabnica in vem da sem pozna ampak vseeno Natasa moje sozalje tebi in tvoji druzini,tudi meni so pritekle solziceuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ni lahko ko ti umre otrok mislim da ni hujsega od tega.Sama imam otroka s posebnimi potrebami,sterega 6let pri njem gre za zelo tezko umsko in gibalno oviranost, poleg tega pa se veliko bruha.Takrat sem mislila da je vsega konec bilo mi je zelo hudo, saj mi je se samo ne tako zelo s casoma se navadis,sprejmes situacijo tako kot je.Vno pa posije soncek se za tako hudo nevihto tudi zame je,imam namrec precudovitega sincka ki je 18,8 dopolnil 1 letoin je zaeenkrat zdrav.
Bodi mocna se naprej in uzivaj z druzino, saj vas cuva najlepsi angelcekuser posted image .





(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Ajše ni več
30.8.2006 12:18:22   
MARUSKA
Tam ko sem napisala da se za tako hudo nevihto posije sonce sem pozabla napisat da bo za tvojo druzino tudi pa sem pozabla se opravicujem

(odgovor članu MARUSKA)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Ajše ni več
4.9.2006 18:25:57   
lila114
Draga Luša !
Dolgo časa te že poznam in vem, da sem zelo pozna ampak iskreno sožalje za izgubo male Ajše!user posted image  Srce se mi joče in ne more se sprijazniti z izgubo. Dostikrat se pogovarjam z tvojo babico in vem, da shajate počasi. Hotela sem priti na pogreb, vendar nisem imela komu zaupati mojega Domna.
Ti si meni stala ob strani, ko je bilo z mojim Domnom vse hudo narobe in tvoje tolažilne besede so bile zame vzpodbudne, jaz pa sem zmeraj odlašala z obiskom pri tebi, vse dokler....... Zdaj pa še bolj, kajti nevem kaj reči in kako pomiriti drugemu bolečino, ki bi jo skoraj dvakrat iskusila sama. Doma nimam interneta zato se oglašam prek sestrinega, a upam da ga bom imela kmalu in bova tudi kdaj zasebno poklepetali. Zaenkrat pa ti želim veliko moči in energije zase in za vso družino. Naj še ti povem, da smo obiskali grobek naše vaše Ajše, prižgali svečke in zalili rožice z solzami.

     Pa pogumno skozi nov dan!

(odgovor članu MARUSKA)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Ajše ni več
7.9.2006 19:52:36   
Lusa
Lila hvala ti za tako lepe besede.Kar stavi se kaj pri nas.Nisi edina ,ki je hotela videt našo Ajšo pa jim žal ni uspelo.Tako sem se veselila ,ko so vsi ti zlati ljudje na RR poskrbeli za kisikovo bombo in vse ostalo in končno sem upala ,da bo mi pa jo vendarle uspelo pokazati celemu svetu ,to našo prelepo princesko.Ljubili smo jo takšno kot je bila ;zame popolna deklica.Vse je tako na hitrco šlo,prišlo in odšlo.Saj veš ,da še sami pojma nismo imeli ,da jo izgubljamo ,ko pa je bilo....

Za tvojega Domna sem pa nepopisno vesela ,da je boljše in mu želim velikoooo zdravja.Dokazal je ,da zmoreuser posted image .

Se vidive ,pri nas je vsak dobrodošel.

papa

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Ajše ni več
17.9.2006 18:09:40   
lila114
[Draga Nataša v sredo sem te iskala kot je bilo domenjeno a te žal ni bilo. Mimo sem se peljala spet v petek in si bila doma a se nisem mogla ustavit, ker sem imela Klemna bolanega. Pa kdaj drugič. Lepo se imejte in uživajte.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 323
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?