|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
10.7.2006 16:00:18   
Vanji
Mene sicer ne slabi, vendar me pa precej daje utrujenost, še posebej popoldne in zvečer.
Pa tudi sramna kost me precej boli, pa okoli jajčnikov kot bi me špikalo. Ne spomnim se teh znakov iz prve nosečnosti, mogoče pa sem že pozabila, konec koncev je že  4 leta od takrat.
A vas kaj špika ali boli okoli trebuha?

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
10.7.2006 18:27:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vanji)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke
10.7.2006 20:51:13   
Anonimen
ajdy, žal mi je zate in za tvojega pikeca. user posted image

Drugače pa imam tu še seznamček vseh user posted image , ki bodo marca mamice:
Zora                 1.3.
Urla                  1.3.
Slonči                2.3.
Lana22             3.3.
PIKA                  5.3.
Vanji                  6.3.
Lejci                   6.3.
Meaa                 9.3.
Majita                10.3.
Petrinja             11.3.
Bibi                   12.3.
Thaiss               ???
Sibil                   ???
ter dve Anonimni        3.3.,7.3.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke
10.7.2006 21:09:15   
petrinja
hja, tako sem se veselila da sem na marčevskem seznamu, pa moram na žalost že doluser posted image  ker sem ''mislila'' da sem nosečka, pa se mi je pokazal rjav izcedek, zato sem šla h G, ki pa je rekel, da je bila to namišljena nosečnost, kjer telo reagira kot pri pravi nosečnosti, in da je nastopila user posted image .
tako da upajmo da bom pa pri aprilčicah user posted image

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke
10.7.2006 21:14:03   
thaiss
una anonimna z datumom 7.3 sem jaz thaiss; čeprav je ta nick krinka; tapravega vam ob priliki razkrijemuser posted image
sej veste, preveč poznanih ljudi se tuki gor šeta!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke
10.7.2006 21:34:39   
Sibil_
Jaz bi naj imela PDP 10.3.user posted image

A ste vse že naročene pri zdravniku?Jaz grem čez en teden na dopust za dva tedna, mislite da je pametno že prej klicat, al šele potem?Itak so zdaj dopusti...user posted image

Greste ve kaj na dopust?Kam?

Mi gremo na Lošinj, v en apartma.user posted image

LP,
Sibiluser posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke
10.7.2006 22:11:54   
tejčica
Pozdravljene punce!

Tudi pri nas pričakujemo marca prihodnje leto user posted image ! Po mojih izračunih imam rok 11.3., če bo pa to obveljalo, bom pa videla po prvem obisku pri ginekologu. Danes sem se že naročila, pregled pa imam 25.7., ko bom noseča polnih 7 tednov. Joj kje je še to! Saj vem da se prej ne bi še nič videlo, ampak tako težko čakam. Je pa to moja druga nosečnost, doma imam že pupo, ki bo ravno ta teden dopolnila 4 leta.

Sibil, pozdravljena. Fino da je še kakšna z obale tu. Mogoče se nama bo pa sedaj, ko sva obe pri marčevkah, uspelo dobiti na kavici.user posted image   Jaz sem pa ravno zaradi dopustov kar danes klicala G za datum pregleda, ker nisem vedela kdaj bo odsoten. Itak poveš datum zadnje M in potem oni glede na to določijo datum za pregled. 

Petrinja in Ajdy, user posted image , škoda da nas že zapuščata. Upam da se vama čim prej uspe vrniti nazaj na Čvek v pričakovanju. user posted image

Pozdravček!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke
11.7.2006 6:35:57   
Anonimen
Punce, tudi jaz se vam pridružujem, saj sem ugledala dve črtici in sem se kar dodala na seznam!

Zora                  1.3.
Urla                   1.3.
Slonči                 2.3.
Lana22              3.3.
PIKA                   5.3.
Vanji                  6.3.
Lejci                   6.3.
Thaiss                7.3.  
Meaa                 9.3.
Majita                10.3.
Sibil                   10.3.
Petrinja             11.3.
tejčica               11.3.
Bibi                    12.3.
jjasna               15.3.


Se nas je že kar lepo število nabralo!

Lp, jjasna

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke
11.7.2006 13:47:41   
karina
Ojla...
Upam da bom marčevka tudi jaz in da bom to tudi do konca ostala!Termina  oz. datuma  še nimam po mojih izračunih pa nekje okoli 2.3
Petek pa je dan ko bom izvedla če je z nosečnostjo vse OK.
Moja navihana princeska stara 2 leti pa bo končno dobila setrico ali bratca.
Vsem novim nosečnicam pa čestitke in zdravo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke
11.7.2006 21:38:21   
Žabika
Živjo!

Se vam pridružujem še jaz srečka user posted image ! Čeprav me je ob prebiranju prejšnjih objav kar malo zaskrbelo! No upamo na najboljše! Vsem ki pa tokrat ni uspelo, pa želim da se nam ponovno in to čimprej pridružijo!

Moj PDP je 04.03. Danes sem bila na prvem pregledu - pri 6t3d in na UZ se je videla 9mm velika GV.

Počutim se čist ok, samo popoldne sem noro utrujena, tako da grem kar za kakšno urico spat. Trebuh imam napihnjen, slabosti nimam!

No pa še to: stara sem 30 let, hodim v službo in sem iz Ljubljane!

Se še kaj beremo!

LP,
Ž.

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke
12.7.2006 8:24:21   
malička
ojla, tudi jaz imam pdp po svojih izračunih 3.3.2007, ampak bomo videli kaj nam bodo rekli v torek, čestitke vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke
12.7.2006 11:03:11   
Sibil_
Kako kaj počutje?user posted image

Meni ja tako zelo VROČE da bom znorela.KAr teče od mene, moj mali pa naspidiran laufa okrog-jao meni, kaj še bo.Pa utrujena sem še kar, kar zeham cel dan.Kako pa vi?Kdaj imate kaj preglede?JAz ga imam šele 9.8.-komaj čakam.user posted image

LP,
Sibiluser posted image

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke
12.7.2006 11:07:40   
tejčica
Kako se fino nabiramo.  user posted image  To bo še lušten čvek. user posted image

Jaz se zadnje dva dneva počutim prav fino in upam da se bo tako nadaljevalo. Edino zaspanost me daje. Popoldan bi samo spala, a kaj ko se naša 4-letna pupa s tem ne strinja.user posted image  Tudi zvečer komaj dočakam 10-11 uro, prej pa pred polnočjo tudi zazehala nisem. Imam pa tudi jaz trebuh napihnjen. Sicer ne da sem se že zredila, samo napihnjen je.

Pozdravček!

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke
12.7.2006 11:14:11   
tejčica
Sibil, počakaj še par ur pa ti bo še bolj vroče, ko bo spet 35°. Mene tudi vročina daje, ponoči grem dostikrat spat kar v dnevno pod klimo, ker drugače nimam čisto nič od noči. Tu v pisarni mi pa niti klima ne dela prav. Včasih piha toplo, včasih pa le malo zahladi. Kmalu pa bo notri začelo tolči sonce in se bom kuhala. Uf, dolga je še do 17. ure...

Jaz imam pregled 25.7. Te dva tedna se mi zdita še takooooooo daleč.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke
12.7.2006 12:38:21   
zora
Jaz imam pregled 17. 7. Danes je s slabostjo kar znonsno (če odmislim jutranje bruhanje). Včeraj sem bruhla zjutraj in zvečer. Upam, da se danes ne ponovi.
Se pa zelo veselim otročička. Sploh glede na to, da sem letos že enega izgubila. Zato bom pretrpela vse slabosti, samo da bo v redu. Mojemu dvoletniku pa je moje bruhanje prav zabavno. Takoj leti po stanovanju in vsem pove, da mama bruha. Drugače je pa pravi sonček, ki mi dviguje razpoloženje. Uživajte v vročini;)

Lp

_____________________________

Zora

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke
12.7.2006 12:53:44   
Anonimen
Zdravo punce!

Jaz se še nisem naročila k G na pregled. Se bom drug teden. Pa tako ali tako grem na dopust in pridem nazaj šele po prvem tednu v avgustu.
Jaz sem tudi malo napihnjena, pa občasno me malo špika, pa zaspana sem za umret, pa nič mi ni slabo, nasprotno apetit imam kot volk...sam moram malo pazit, da ne bo na koncu +30kg. Drugače pa sva oba stara 25 let in bo to najin prvi user posted image .

Lp, jjasna

(odgovor članu zora)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke
12.7.2006 13:47:25   
malička
Jaz sem pri ginekologu naročena 16,7, hvalabogu mi še ni nič slabo, sem pa zelo utrujena cel dan bi samo spala, tu pa tam me rahlo špikne , prsi me bolijo in tudi križ, drugače pa saj pravim postala sem prava zaspankauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke
12.7.2006 13:48:01   
malička
pardon 18,7user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke
12.7.2006 14:44:07   
brinaa
Pred uro naredila test ...user posted image , torej sem user posted image , PDP tam nekje okrog 18.03.07.
Še nisem čisto pri sebiuser posted image !!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke
12.7.2006 15:33:13   
thaiss
Brinaa šestitam za user posted image user posted image , dobrodošla med marčevke!!!
Moje počutje je popoldan user posted image , najrajši bi kar v službi zaspala!!! Najhujše je ko se najem; pa ne da se kej bašemuser posted image  Jutranjih slabosti ni, moje so popoldanske, pa ponoči full slabo spim!!
Jaz sem prvi pregled že imela v  petek (5t 1d), kjer se je vidla GV 8mm. Zdej v petek imam spet G, da vidi kako napreduje, ker ima potem on dopust!

Sibil in tejčica, tudi jaz sem z vašga konca!!!

user posted image

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke
12.7.2006 16:08:49   
tejčica
Thaiss, super, še ena za kofetkanje.user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke
12.7.2006 16:10:01   
thaiss
sem za, zaenkrat mi še paše!!!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke
13.7.2006 11:03:00   
brinaa
Zanimivo, mene so pa kar jutri naročili na pregled, čeprav mojega gin. ni, ker je na dopustu.
Na srečo slabosti še ni, zaspanost me pa je že prej pošteno dajala, da o tem, kako me zdaj muči sploh ne govorim.
In, a se vam zdi marec v redu mesec za porod. Meni se zdi kar fino, ker si lahjko celo pomlad zunaj in še poleti ni dete premajhno za sonček in morje. Bo pa problem z oblačili, ker če se bom zredila tako kot prvič, si bom morala kar bundo od mojega moža sposodit za zadnje mesece.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke
13.7.2006 11:50:11   
bibi
Živjo!

Jaz imam pa danes popoldne že 2 pregled. Prvega sem imela prejšnji torek, zdaj mi bo pa vpisala rezultate izvidov in pa verjetno bo naredila spetu ultrazvok!

Počutim se ok, nimam nobene slabosti, edino včasih imam vrtoglavico. In zadnji teden opažam, da me ful boli vratna in ledvena hrbtenica! Oz. me bolj peče kot boli. A ma katera podobne probleme? Verjetno je to od sedečega dela (pisarna)?
Drug teden grem pa na dopust user posted image in komaj čakam, da prebijem še zadnji jutrišnji delovni dan!

Kaj ve mislite, a se lahko še sončim ali ni priporočljivo? Jaz drugače obužujem sonce!

Lp!

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke
13.7.2006 11:58:28   
Vanji
kako lepo, zdaj nas je pa kar že nekaj.
moje počutje pa je zelo podobno tvojemu Thaiss. jutranjih slabosti nimam, nekoliko slabo mi je edino ko pojem, pa še apetita nimam nikakršnega.
Se mi zdi, da sem celo nekoliko shujšala v zadnjem času.

Čeprav enako počutje se mi je pojavljalo tudi v prvi nosečnosti.

A jemljete folno kislino? jaz jemljem central med mami, ki vsebuje še druge vitamine prilagojene za nosečnice.

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?