|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
7.7.2006 15:12:27   
*Karmen*
Narciska, najprej bi rada nekaj povedala tebi in vsem, ki jih še čaka punkcija: če imaš 15 foliklov za spunktirat še ne pomeni, da te bo špiknil 15x. Če so folikli eden zraven drugega, mora za vsak folikel znova predreti tudi jajčnik. To malce bolj zaboli kot če predre le folikel. Če pa so folikli postavljeni drug za drugim, jih pa lahko punktira tako, da jih nabada tako nekako kot ražnjič. Ja, vem, smešna primerjava, ampak poseg je pa v tem primeru veliko manj boleč. Zaradi bolečin se pa ne sekiraj Če imaš desetkrat preboden jajčnik, je čisto logično, da je vse razboljeno. Tud jaz sem že prvi dan pospravljala. Izogibaj se le dviganju težjih predmetov pa bo vse ok. Ja, a nimaš ti danes že ET?

Mišek, tebi pa želim, da bi končno dočakala svoj prvi ET in izkusila ta blaženi občutek, ko v trebušček dobiš svojo pikico. Jaz sem prvič jokala kot dež user posted image . Od sreče seveda. Mojmu srčku sem takoj prijavila: "No, zdaj sem pa končno noseča, pa tud, če sam za 14 dni...".

Kapica, punkcijo lahko pričakuješ okoli 14. dneva v ciklusu, torej takrat, ko imaš ponavadi ovulacijo. Dan gor ali dol, odvisno od zrelosti in velikosti foliklov. Za stop injekcijo mora največji folikel meriti med 18 in 20 mm. Po punkciji imaš 3. ali 5. dan ET. Pol pa že veš - čakanje na + ali -.
A zdaj te pa glava boli? Tudi mene je, čeprav to ni običajen pojav. Pojavi sele pri tistih, ki so že prej imele glavobole ali migrene. No, jaz spadam med tiste z rahlimi migrenami... Po injekcijah bodo glavoboli minili, boš pa verjetno zaspana in se boš naspala za leto nazaj in še mal za naprej. Izkoristi, človek nima velikokrat takih šans!

Ja, pa na kratko še o meni. Na pregledu sem izvedela, da mi verjetno ne bo treba na operacijo zaradi roke. Najbolj nevarni dnevi so mimo, zdaj pa se možnosti za operacijo iz dneva v dan hitreje manjšajo. Juhuhu!!!

Tako, zdaj pa en LP inveliko sreče vsem!!! Karmen.

< Sporočilo je popravil zigkar -- 7.7.2006 15:15:51 >

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
7.7.2006 15:44:18   
Anonimen
Držim pesti za vse, ki se tukaj trudite, da boste čimprej dočakale user posted image user posted image  svojo srečo.

Med "izgublljenimi" junijčicami (Ivf-jkami seveda) se morda skriva ena srečka user posted image , ki se boji ponoviti test, da ne bo spet negativen.user posted image user posted image  Upam vda še nima user posted image  in da bo kmalu ponovila test!!!

Dajmo držat pesti da je to res - za našo ono78 (ona78)! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Srečno draga moja! Upam da je res kar predvidevam, ker si full skrivnostna, jaz pa nočem firbcat.
Sem ob tebi, pa naj bo to jok sreče in ne žalosti!!!

Naj pa sama pove če je končno le dočakala user posted image user posted image  user posted image user posted image

Punce držte pesti!!!!!

l.p.
Tassy

(odgovor članu *Karmen*)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
8.7.2006 10:40:47   
kapica
Karmen hvala za odgovor. Sem si nekako tako tudi izracunala, tako da mislim da sem se pri planiranju dopusta malo ustela. Bi mi pa prav pasalo, da bi v tistem cakanju na + ali - malo na morju mozgane sprostila. Na ja, bomo se videli. Kar se glavobola tice me je prej tudi ze glava bolela, tako da ni nujno da je samo ta postopek sedaj.  Sicer to vem, ampak saj ves, sedaj  sem se bolj pozorna na vse in ze mislim, aha , to je pa od tega , itd...

LP user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
8.7.2006 12:18:26   
*Karmen*
Saj res! Že kar nekaj časa je minilo od tega, ko sem v "Seznamu IVF-jevk" Ono78 spraševala, če je zares že dokončno, da postopek ni uspel. Odgovorila mi pa še do danes ni. Seveda pa tudi mene zanima kako je z njo. Prav prijetno bi bilo slišati kaj pozitivnega. Torej, Ona78, če ti ni odveč nam sporoči kako je s teboj.

Kapica, če si že prej imela sem ter tja kakšen glavobol, potem vsi ti hormončki glavobole le še malo vzpodbudijo. Ni pa nič takega, da se ne bi dalo preživet. Saj bo minilo. Držimo pesti, da čimprej.

Punce, lepo se imejte in vsem skupaj veliko sreče! Pa uživajte v malce hladnejšem vremenu. Karmen.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
8.7.2006 20:57:45   
Liya
Oj punce pozdravljene,še ena med vami ki jo jeseni čaka icsi
dajte mi pleace mal več povedat o tamuser posted image A ful boli?Jaz sem že čistuser posted image
pa še začelo se ni.....

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
10.7.2006 12:19:08   
Anonimen
Ali boli ali ne, se pojavlja v vsakem forumu. Daj malo pobrskaj po temu ali na majčice, junijčice in tam boš imela na široko opisano cele postopke in tudi opisane bolečine oz nebolečine.

Jaz bi pa imela naslednje vprašanje za punce, ki ste prestale ET. Nekaj malega odgovorov sem dobila ne enem forumu, ampak bi hotela še  kaj več zvedeti.  Pravijo da po ET ni priporočljivo samo ležat in tudi ne delat. Kaj ste ve kaj počele? Ste velik preležale ali ste normalno opravljale vsako dnevna opravila? Vam je uspelo ali ne?

(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
10.7.2006 12:46:52   
*Karmen*
Anonimna, uspelo je mnogim, ki so po ET-ju hodile v službo in doma opravljale vsa dela kot tudi mnogim tistim, ki so do testa vse dni preležale. Mnogim, ki so hodile po ET v službo in doma delale ni uspelo, mnogim pa ni uspelo tudi ob 14-dnevnem počivanju. Mislim, da vgnezditev in ohranitev zarodka ni odvisna od aktivnosti bodoče mamice. Vse je bolj odvisno od tega kako močan je in kako močno se bori za obstoj. Pa seveda ima tudi psiha nemalo vpliva na vse skupaj. Nekatere raje hodijo v službo, ker tako manj mislijo na postopek, druge so raje doma in počnejo kar jih veseli. Je pa definitivno najbolje, če si skozi ves postopek čimbolj sproščena in nimaš kakšnih živčnih vojn. Upam, da ti uspe v prvo! LP. Karmen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
10.7.2006 13:47:22   
Narciska
No, pa smo doma.

Danes sem imela transfer, vstavili smo dva user posted image  user posted image , jutri pa bodo zamrznili še ostale štiri, če bo z njimi vse OK.

Zdaj pa so pred mano tisti najdaljši dnevi........

Pozdravčki, Mojca

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
10.7.2006 14:03:03   
Anonimen
držim pesti za obauser posted image user posted image in še tebi narciska

(odgovor članu Narciska)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
10.7.2006 17:20:26   
Anonimen
Uf, anonimna pa zakaj si ti anonimna, te je sram povedat kdo si?
Mogoče tista, ki dela večne zdrahe tu na forumu?Take bi moral zbrisat in ena izmed njih si tudi ti.

Ja draga moja mal poglej odgovori se skrivajo povsod!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
10.7.2006 17:32:35   
kapica
Uh Narciska, cestitke za dva user posted image user posted image . Drzim pesti da se bosta oba obdrzala
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

A te lahko samo vprasam a gres naprej normalno v sluzbo, ali bos raje ostala doma teh 14 dni?

LP

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
11.7.2006 8:23:07   
Anonimen
Kako  že napreduješ kapica? Si kaj živčna, nestrpna ali si čist sproščena? Kdaj se začneš špikat?

Tele anonimne pa so se spet začele bombandirat user posted image user posted image .

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
11.7.2006 18:05:03   
*Karmen*
Narciska, bravo za tvoja dvojčka user posted image  user posted image  user posted image !!!
Upam in želim ti, da ti bosta nagajala še nadaljnih 9 mesecev! Ti se pa le malo večkrat javi, sej veš, da smo firbčne...
 
Mišek1, tudi ti si se javila. Prav fajn je blo videt tudi tvoj post. A se tud ti že kaj pripravljaš na štart? A si še vedno na morju? Joj, jaz pa sam sline cedim...
 
Punce, glede anonimnih: ne bomo se prepirale z njimi. Tukaj si pomagamo med seboj in tudi, če kakšna sprašuje "pod krinko" ji bomo skušale pomagati. Če pa kakšno anonimke motijo, pa naj ignorira njihove poste. Mislim pa, da se na tej strani anonimne pojavljajo predvsem zaradi tega, ker ne more vsaka takoj vsem priznati, da po naravni poti ne more priti do svojega user posted image . To ni pa nič strašnega, a ne?
 
Vsem želim veliko sreče in veliko sončka in poletnih radosti. LP. Karmen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
12.7.2006 11:05:15   
kapica
Danes sem dobila koncno user posted image . Juhu, ne vem ce sem je ze bila kdaj tako vesela user posted image .

Sem ze poklicala v ivf center, so rekli da se naj jutri zacnem spikatuser posted image user posted image user posted image !  Se enkrat juhu. Potem pa drugo sredo prvi ultrazvok.

Joj sem vesela da se naprej premika, so mi kr solze user posted image prisle na oci ko sem zvedla da se jutri zares zacne.

Mi je odleglo, poskusim cimmanj mislit na celo situacijo, tako da dnevi kr hitro minejo. Pa se v sluzbi imam polno dela in guzvo, tako da to mi tudi trenutno prav pride.

Pa pa!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
12.7.2006 11:35:01   
*Karmen*
Kapica, bravo user posted image  user posted image  user posted image !!! Štart je uspel user posted image  user posted image  user posted image  !!!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
12.7.2006 21:08:08   
pika74
Vas moram samo mal na hitr pozdravtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Držte seuser posted image user posted image user posted image !!!!

pa-pa
pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
13.7.2006 8:34:19   
Narciska
Dobro jutro, punce!user posted image

No takole, mi smo vsi OK user posted image , skušam pa razmišljat čimbolj pozitivno, čeprav mi je včasih težko in prepričujem sama sebe - to so pa žal negativne izkušnje preteklih let.

Kapica tebi sem še dolžna odgovor.
Z mojo splošno zdravnico sem se zmenila, da mi podaljša bolniško do testa (25.7.)user posted image , tako da sem doma in veselo študiram, ker imam v soboto še en izpit.

Drugače pa veselo user posted image stiskam pesti za vse nasuser posted image ,

pozdravčki Mojca    

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
14.7.2006 11:45:19   
kapica
Narciska, hvala za odgovor, mislim da bom jaz tudi tako naredila, ko bo tako dalec. V sluzbi morem precej tezko dvigovat, temu se en morem izognit, zato sem hotela vedeti, ce je sploh mozno imeti bolnisko ta cas. 
Ce se mores se uciti, ti cas upam da malo hitrje mineva to tistega dneva, za soboto pa drzim pesti da bo slo skozi z izpitom user posted image user posted image user posted image user posted image .

No, jaz sem ze startala, vceraj me je mojuser posted image  prvic spiknil. Pa je bolelo user posted image , tako da bom danes sama poskusila user posted image .  Bo verjetno se bolj hudo, ampak stisnit zobke pa bo slo.

Danes imam cas pocivat in spat, zvecer pa morem iti v nocno.

Lp bejbike in soncen, sproscujoc vikend vam zelim user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Narciska)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
14.7.2006 21:37:27   
koala
Hojla, pa sem spet pri vas. Sem vas pogrešala, pa mi je raćunalnik nagajal in nisem mogla na neta.

Narciska bravo za dvojčka, držim pesti da se obdržita.

Kapica ti pa kar zobe stisni, saj bo hitro minilo. Držim pesti, da pridelaš veliko jajčk.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
15.7.2006 8:16:06   
neni
Drage punce
mal vas berem in stiskam pesti za vas. Ne boste verjele, ampak bi šla kar v postopek. hi hi... pa ne bo nič do konca leta. Me prav veseli tale moj optimizem, ki pa včasih zgubi zalet in še vedno priteče kakšna solzica.

Narciska želim ti, da ostaneta user posted image user posted image za vedno s tabo.
Kapica malo je treba potrpet, sej vse ekupaj traja le enih 10 dni. Vem, da se vlečejo, po drugi strani pa tako hitro minejo. Drži se!

Še tole. Zgoraj sem brala glede glavobolov. Jaz jih normalno nikoli nimam, niti migren, kot da ne vem, kje je moja glava. Ko pridem pa v postopek, sploh proti koncu, pa me začne bolet glava, lahko traja tudi kakšen mesec po postopku (jaz najbolj sumim Prometrium).Pravijo da to ni nič čudnega in da spada zraven. Veliko hormonov pač.

Uživajte poletje.

lp Neni

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
16.7.2006 3:51:04   
kapica
Pozna ura, a?user posted image user posted image

Saj sem rekla da mam nocne, pa zato cas mal za nazaj prebrat. Pa imam seveda spet nova vprasanja za tiste ki ze imate izkusnje.

V navodilih sem prebrala da se je treba vedno ob enakem casu spikat. Pa me je malo strah postalo, ker meni to ne uspeva. In sicer glede na to kako pac imam sluzbo. Prvi vecer sem si dala pozno, okrog destih, ker sem delala popoldan. Drugi dan sem sla v nocno in sem se okrog pol osmih spiknila. Vceraj pa tudi okrog sedmih. Pa me skrbi da to ni vredu, ampak ne vem kako naj drugace naredim. A imate kaksno idejo?

Me je strah da kaj fusam, sploh ker so ta zdravila tako  suser posted image  draga.

Glede spikanja mi drugace ze boljse gre, danes me ni vec nic bolelo, vaja dela mojstra user posted image .
Prebrala sem tudi da ste imele razlicne injekcije, po dve naenkrat in tako, pa ne vem zakaj imam potem jaz samo eno (Gonal).
Pa saj bom ze se vse ob pravem casu zvedla.

Oglasite se kaj babike, lepo nedeljo vam zelim, upam, da  bo lepo soncno vreme!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
16.7.2006 8:03:48   
Anonimen
Kapica, mene je moj dragi vsako jutro ob isti uri špikal (ob 6 zjutraj), tako kot je reku G. Sva se pa že glede ure skregala, ker on pač meni, da je ena ura ali celo dve uri gor ali dol vseen duser posted image . Pri avgustovskem postopku ga namreč ne bo in me ne bo mogel špikati, jaz pa se grozen bojim inekcij in ni šans, da bi se sama piknila, zato sem razmišljala, da bi me sodelavka pršla pikat (se ponuja in komi čaka). Ampak ob 6 zjutraj je ne bi utrujala, se rajš sama pičim. Zato pupike tudi mene zanima ali lahko narediš zamik. No poleg tega pa, še niti ne vem ali bom tokrat na inekcijah ali na klomifenu, vem samo, da me čaka ICSI. Mislim pa, da je lahko več kot 3 ure že problem, ker je čist vse povezano z urami in se ti potem stop inekcija prestavi, pa še punkcija. Ne vem, mogoče se motim. Aja, sem pa dobivala po dve ampule menogona na dan, ampak z eno inekcijo.

Karmen jaz sem malo tu malo tam na user posted image . Na postopek pa komi čakam in tokrat bolj optimistično. Mi je morje in sonce dobro delo, tako da je tudi slabost zaradi agluraba izginila. Čez slab teden sem mislila pobrisat nazaj na lepše, ampak bi se mi pridružili določeni ljudje, ki mi žrejo živce. V postopek bi pa rada šla čim bolj pomirjena, saj je že sam postopek ena sama živčna vojna. Tako pupike, zaenkrat ostanem z vami in mislim, da mi ne bo nič hudega. Upam samo, da mi ne bo aglurab spet ponagajal.

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
16.7.2006 8:20:51   
Anonimen
Aja karmen, kako se pa tebi celi roka in kako si rešila zadevo s sosedi oz. sodelavci???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
16.7.2006 10:25:57   
*Karmen*
Čao, punce!

Ja, glede injekcij je takole: ura injiciranja naj bi bila vsak dan ista. Če sem jaz hotela za kakšno uro prestavit pač sem. Ampak samo za eno uro. In še to tako, da sem npr. prvi dan dobila injekcijo ob šestih zjutraj, drugi dan ob pol sedmih, tretji dan pa ob sedmih. Kaj več si pa nisem upala. Injekcija drži 24 ur in če jo dobiš šele po 27-ih urah je nevarnost, da ti kakšno nedozorelo jajčece uide. Zato, punce, če le morete se držite tiste ure, ki vam jo je svetoval G.

Pa še zaradi punkcije je tako bolje. Jaz sem dobivala injekcije ob šestih zjutraj. Zadnji dan sem dobila ob šestih le polovično dozo, zvečer ob devetih pa že stop injekcijo. Stop injekcijo moraš dobiti zvečer, ker punkcija sledi čez 36 ur - torej čez en dan in pol - zjutraj ob devetih. Zvečer in ponoči punkcij ne delajo, vsaj kolikor je meni znano. Kapica, a tebi je G rekel, da si injekcije dajaš zvečer? Samo, da te ne boli več. Saj ni tak bav-bav, a ne?

Mišek1, ti si se pa glede nadaljnega dopusta čisto prav odločila. Zakaj le bi hodila na dopust z ljudmi, ki te spravijo iz tira? Je bolje, da se kar v kadi namakaš.

Ja, moja roka je kar ok. Boli nič več, ampak dvignit in prijemat pa še vedno ne smem ničesar, ker je še vedno nevarnost, da se kaj premakne. Zdaj z dragim skupaj kuhava, pospravljava, pomaga mi, da se oblečem, stuširam... Ma, sranje, no. Čeprav je to leva roka, mi do te nesreče sploh ni bilo jasno, kako zelo jo človek potrebuje. Ne moreš si zapet modrčka, ne moreš se stuširat, ne moreš prestavljat loncev na štedilniku, ne moreš si odrezat kruha... Ja, za vse ze stvari potrebuješ obe roki... No, bom videla kako bo za naprej - v petek imam kontrolo...

Punce, zdaj pa en LP in veliko sreče in veselih, sončnih uiric! Karmen.

< Sporočilo je popravil *Karmen* -- 16.7.2006 10:30:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
16.7.2006 23:43:51   
kapica
Joj, punce, ste me tako ustrasle user posted image , da so mi solze tekle popoldan ko sem prebralauser posted image . Sem mislila no super, da se tega nisem sposobna narediti kakor je treba.
Me je potem moj  user posted image malo pomiril. In sicer je bilo tako, da mi nihce ni rekel ob doloceni uri to jemati. G je rekla najboljse zvecer, po telefonu so rekli, ce zelim zjutraj ali zvecer, nihce pa ni stroge ure omenjal user posted image .
Ampak mislim, da se se da resit, glede na to da nisem nikoli dlje cakala kot 24 ur, kvecjemu sem se prej spiknila. Tako da danes sem se drzala enake ure kot vceraj, in v prihodnje se bom tudi. Ce bom pa se imela popldanski siht v casu spikanja pa bom vzela zraven, kaj pa naj drugega.
To se pravi kvecjemu trikrat sem malo zabluzla,upam da ne bo hudega, bom videla v sredo pri ultrazvoku.

Ja tako je to vse malo smotano, ko ne ves, pa mislis je ze sigurno prav tako kot je. Pa na sreco da sem vas vprasala.

Res ste zlate punce, najlepsa hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sem imela danes malo zakompleksan dan. Jajcniki so me spikali, zalostna sem bila ker sploh morem vso to zadevo skozi dati, tolko placati, pa kako bo sele, ce mi ne uspe, glede na to da sem za vsako stvar tako obcutljiva. V glavnem ni bil tako krasen popoldan.
Ampak saj ve razumete, a ne, kako je ce prides malo v taksne cudne trenutke.

Upam na boljsi jutrisnji danuser posted image



_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?