|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: O higieni
9.7.2006 12:51:58   
Anonimen
Nikoli nikjer nobena skrajnost ni dobra. Jaz pač poskušam delat po srednji poti, ki je zame nekaj podobnega kot pri tebi, živa. Jaz sem sicer še do nedavnega pred vsako uporabo sterilizirala flaške, zdaj jih samo še občasno, dude sem sterilizirala 1x dnevno, pa jih zdaj mogoče 1x tedensko, rok ji pa ne umivam, razen zvečer v banjici, kamor jo vsak dan namočimo, namilimo jo 2x tedensko, doma imamo precej umazano, samo nameravam vseeno malo pogosteje čistit, ko bo enkrat na tleh, ker imamo pač dva psa doma, vendar pa le-ta spita v najini postelji, samo je tamala vedno striktno v svoji pojstlci, jo pa tudi kdaj poližeta, pa poboža ju tudi, pa tudi tujci jo kdaj pošlatajo, pa jaz zaradi vsega tega ne padem skupi. Pa čisto za vsako stvar si tudi jaz ne umijem rok, preden jo primem, ker potem si jih lahko konstantno samo umivam. Umijem si jih po wc-ju, previjanju, ko pospravljam po kuhinji umazano posodo in vso svinjarijo tam ali pa ko sem res že ful prešlatala naše pse, za vsako, ko ju pobožam, si pač ne letim rok umivat... Aja, pa vodo zaenkrat še prekuhavam, ker iz naše pipe res katastrofalna priteče in je tudi midva ne pijeva, nameravam pa v kratkem preit na ustekleničeno, ker imam že poln kufer tega prekuhavanja.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: O higieni
9.7.2006 14:24:42   
dory
Prve pol leta sem res da sterilizirala vse po vrsti, tud vodo sem prekuhavala...ce bi mela zej se enga,bi to opustila ze prej...zakaj bi komplicirala tam k ni treba...meni je pomembno,da je otrok vsak dan skopan, da ima dnevno sveze cunce, da cimveckrat pereva rokice....kej vec pa ze tezko nardim...itak da vse obleze in da marsikaj vtakne v usta...pa kaj? ne zato zganjam cel cirkus...

Zanimivo mi je sledece,kar se v praksi vedno bolj potrjuje...tiste,ki na ful komplicirate, se vam prerado se kej zakomplicira...torej..uberite eno srednjo pot pa je....ne pa zganjat cirkusa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?