|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Jesenice
7.8.2012 14:00:14   
ladydi69
Nitkica11-
ne moja G je iz Bleda,dr.Koman.ker je v ponedeljek ni je rekla naj grem na jesenice,napotnico pa že imam.
In potem kar bodo oni rekli.sam zanima me ali naj prej pokličem ali smao uletim v pondelk pred 8 zjutraj...

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Porodnišnica Jesenice
7.8.2012 14:04:38   
Nitkica11
ce ti je rekla da je zmenjena ti samo pridi. Moja je sicer dr. Petek pa je tudi zmenjena in se samo gre z napotnico. Naprej te bodo pa ze oni narocal ce se se ne bo na pregledu nic dogajalo.

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Porodnišnica Jesenice
7.8.2012 19:50:51   
nikki09
Ladydi69, jaz sem pred 2 mesecema imela napotnico in mi je moja G rekla, naj se v ponedeljek zglasim tam, nič nisem prej klicala, prišla sem ob 8. uri, najprej v 1. nadstropju na levo ter nato v čakalnico na desno, oziroma tako kot je že Nitkica11 povedala. Pred mano so tam bile še 4 nosečke, najprej so me stehtali ter izmerili pritisk, nato sem šla na ctg, po ctg-ju pa spet nazaj v čakalnico, kjer sem počakala na pregled pri ginekologu.

LP

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Porodnišnica Jesenice
8.8.2012 17:22:34   
ladydi69
Nikki09- hvala za info...
če imam prav si že rodila na jesenicah in sedaj pestvaš svojega sončka...zanima me če 1x na pregledu naredijo samo CTG ali tudi UZ? In seveda me malo firbec daje,če si dobila kak paket od porodišnice in kaj notri pa kdaj?.In ali babice še šivajo copatke za novorojenčke,no ja so pred 3 leti ko sm tam rodila... Hvla za info lp

(odgovor članu nikki09)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Porodnišnica Jesenice
9.8.2012 7:43:07   
nikki09
Na pregledu mi je gin. naredila tudi UZ ter mi rekla, naj pridem ponovno na CTG čez 3 dni, no ja, jaz sem potem že prej rodila:) Ob porodu dobiš še vedno copatke in sliko svojega sončka, naslednji dan pa so mi prinesli paketek ter hladilno mazilo iz lekarne. V paketku je en kup reklame, kjer so popusti ob nakupu, zloženk z informacijami o negi dojenčka, prehrani, dojenju,... ter malih kremic za dojenčkovo ritko, kremica zate, mala otroška knjigica s trdimi platnicami, plastenka z vodo, slinček,...Ob petkih imajo posvet o prehrani med dojenjem z dietologinjo na koncu hodnika, po sobah pa pride fizioterapevtka ter pokaže vaje, ki naj bi jih delala po porodu. Za zajtrk,kosilo in večerjo izbiraš med tremi meniji, sestre na oddelku še vedno super, kot pred tremi leti, ko sem bila tam, skratka vsi so zelo prijazni in ustrežljivi, tako da sem imela zopet lepo in pozitivno izkušnjo na Jesenicah.
Želim ti vso srečo!

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Porodnišnica Jesenice
9.8.2012 12:59:03   
ladydi69
Nikki09-najlepša hvala za tole informacijo...lepo se cartajtauser posted image

(odgovor članu nikki09)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   Smo že doma
8.9.2012 19:16:33   
ladydi69
Pozdravljene mamice!

Lahko smao povem da sva že doma 25 dni.rodila sem že drugič na datum tako da je vse brez problemov.
Rodila sem na jesenicah in jih moram zelo pohvalit....imamo se super,seveda pa jokmalo,imamo mozoljčke po licu,suha koža....
Lepo boditeuser posted image

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   katera iz okolice bleda...
10.10.2012 16:44:39   
ladydi69
pozdravljene mamice,
Je katera iz oklice Bleda in ima čas za sprehod okol jezera...
lepo bodite in se kj javite na Zs ali tukaj..
lep pozdrav user posted image

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: katera iz okolice bleda...
18.6.2013 12:58:06   
jenny700
mene pa zanimajo izkušnje z ginek. Macun?

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   jenny700
21.6.2013 10:35:50   
ladydi69
Dr,Macun je super,zelo prijaza,pomaga,vglavnem brez besed....sem bila zelo zadovoljnauser posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 110
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?