|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: obupanka - POMAGAJTE PROSIM 11.7.2006 10:15:06
|
|
|
|
emaa
|
V teh 10 dneh si omisli drugo zaščito, preventivno jemlji folno kislino, ki jo lahko nehaš jemat, če ni nosečnosti. KT pa pusti, ker če ni dovolj hormona, lahko pomeni, da si noseča, vendar še čisto na začetku.
|
|
|
|
|
RE: obupanka - POMAGAJTE PROSIM 11.7.2006 10:18:03
|
|
|
|
srki
|
Jaz bi na tvojem mestu tudi pustila KT pri miru in jih začela jemat potem, ko bi bila res prepričana, da sem noseča. Če si prej jemala KT bi morala tudi menstruacijo imeti redno, a ne oz. brez zamujanja . Upanje umre zadnje, ti le pojdi čez kakšen teden, deset dni na ponoven pregled in upam, da te bo zdravnica tokrat razveselila.
|
|
|
|
|
RE: obupanka - POMAGAJTE PROSIM 11.7.2006 10:26:47
|
|
|
|
Anonimen
|
hvala vama na ogovoru. mene je najbolj zaskrbelo to, da če bom jemala KT, da je lahko kaj narobe z otrokom v primeru če sem . še enkrat hvala vama.
|
|
|
|
|
RE: obupanka - POMAGAJTE PROSIM 11.7.2006 10:37:44
|
|
|
|
tinaaja
|
Dogaja se da M izostane kljub jemanju KT. prijateljici se je ze ene 2x zgodilo. KT so hormoni... Ce otroka zelis, potem raje nehaj s KT, ce ne ... pa je itak vseeno... Naj se iztece po tvojih zeljah
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je pravi čas, da naredite test nosečn...Test nosečnosti lahko pokaže tudi nepravilen rezultat, če ga ne uporabimo pravilno. Kdaj je pravi čas, da ga opravimo - ...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
Kako dolgo ste vozičkali?maca83 RRKako dolgo ste otroka okrog prevažali v vozičku, po tem ko je že dobro hodil? Na malo daljše sprehode, po trgovinah ter do parka?uporabljamo le nosilko (
12%)

dokler ni shodil/a (
20%)

dokler ni hotel več v vozek (
17%)

do enega leta (
12%)

do dveh let (
35%)

do treh let (
5%)
Število vseh glasov: 66Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!