|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:25:19   
Rakica_80
Glede na to, da bodo sedaj prazniki in maj mesec pred vrati, odpiram novo temo,jupiiiiiiiiiiuser posted image Naj bo seznamček poln user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:30:46   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Evo punce!!! 11.6. mam razgovor pri Dr.Drobniču!! Kok časa pa je potem za čakat, da pridem na vrsto za postopek??


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kot sem že rekla, moraš par preiskav naredit,ko to vse naredite bo DR.D. poslal na konzilij in pol čakaš pošto, glede na to da imaš komaj razgovor 11.6, predvidevam, da boš mogoče do konca tega leta v postopkuuser posted image Vem da sem jaz rabila ene pol leta do postopka!
Med tem časom greš še enkrat k Rešuuser posted image


bom kar tuki odgovorila... user posted image

kaksne preiskave mislis?? jaz sem pri Dr.Drobniču že dolgo časa... on je tudi moj osebni ginekolog. in on mi je ŽE delu laparo in histeroskopijo.... in VE kaj je narobe z mano! on mi je SAM ze pred dvemi leti predlagu, da grem v postopek za umetno oploditev. in sem sicer potem sla do njega in ga prosila za napotnico za Dr.Resa, ceprav mi je blo hudo... ampak sem mu razlozila, da je to izkljucno zarad cakalnih vrst in da nimam nic osebnega proti njemu...

kaksne preiskave pa naj bi se dala skoz?

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:33:37   
športnica
oooooo super. nov mesec dlih na pravi dan, da začnemo z pozitivnimi novicami in odpremo novo lepo sezono polno nosečk. evo jst sm že tu in navijam za vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:34:34   
Rakica_80
Ja pol pa sigurno ne boš dolgo časa čakala, verjetno boš šla takoj v postopek, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:36:46   
baguSka
No glih takoj verjetno ne, glede na to da julija ne delajo, ne?user posted image

Kaksne pol leta se verjetno vseeno caka!?

Torej on me da samo na konzilij al kuko? In potem od njih cakam odobritev in potem grem do sestre Mire, da mi da datum!? A tko?user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:50:00   
Rakica_80
Tako, točno tako, vidiš da vse vešuser posted image
Mislim, da ti ne bo treba toliko časa čakat, ja če gledamo od sedaj tega dne sigurno pol letauser posted image
Ma boš šla vseeno še enkrat k Rešu ali kako sedaj planiraš? Boš klicala tudi v MB? Nimaš kaj zgubit!

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:54:47   
baguSka
Ja k Resu bom vseeno sla. Imam tam ze vse odprto in tako. Medtem bom pa na GKLJ dala vse zacetne faze skoz, da potem ČE pri Resu septembra na rata, gremo tukaj naprej... ce pa zdej cakam september pri Resu in spet ne bo nic, bom pa potem na GKLJ na vrsto sele cez kaksno leto... bi bla pa kr kriza s tem cakanjem.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:56:06   
baguSka
Mhm. No, ce vse vem in ce je vse tako kot sem razlozila, potem pa lahko se kaksno vezo uporabim in celo kaksen datum prej dobim... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:58:56   
baguSka
Kok casa pa se caka odgovor od konzilija?

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 13:59:29   
bibk
baguSka... skoraj skoraj .... jaz sem tudi že razmišljala da bi menjala... sem sicer najprej razmišljala o MB, ker sem slišala dosti pozitivnih stvari za MB ampak vidim da tudi GK ima polno srečkuser posted image  user posted image user posted image user posted image še malo se bom prijavla na vse konce Slovenije user posted image user posted image user posted image user posted image Hmmmm.... moram kar razmislit....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 14:02:26   
Rakica_80
Joj veš da se ne spomnem koliko časa sem čakala, poglej magari gor v brskalnik, napiši za Konzilij, pa ti bo sigurno kaj ven vrglo.

PUNCE DEJTE MI PROSIM POMAGAT, E VE MOGOČE KDO KJE BI LAHKO KAKŠEN LINK DOBILA ZA SEZNAMČEK UREDIT, RABI MI SLIKICA ZA MAJ MESECuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 14:03:46   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: bibk

še malo se bom prijavla na vse konce Slovenije user posted image user posted image user posted image user posted image Hmmmm.... moram kar razmislit....

Nam ne preostane nič drugega kot touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 14:05:15   
baguSka
user posted image user posted image user posted image hah BEBIII sem preko iskalnika nasla tole!!! in tud ti nisi dobila odgovora!!user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/IVF_konzilij_LJ_-_naslov/m_3535557/tm.htm

za ureditev slikic ti pa zal ne znam pomagat...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 14:08:46   
baguSka
Ok. Nasla. Caka se cist razlicno. Ene dobijo v parih dneh, druge v pol leta ne. Ocitno jih je treba klicarit in fehtat. No, ce nekje v enem mesecu ne dobis poste.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 14:10:01   
Rakica_80
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma sem se nasmejala, sem pa sedaj prebrala, da lahko tudi dobiš pošto v dveh tednihuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 14:15:29   
baguSka
ja ena je dobila ze v petih dneh.... user posted image ena je pa pisala da je v 4ih mescih ni dobila!! kriza.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 14:16:29   
Špelka
Oj, Baguska, jest sem na odgovor konzilija čakala pribl. dva meseca, pa ni blo poletja vmes. Vedet morš, da majo na GK v LJ vsako leto vsaj en mesec kolektivni dopust - ponavad od 15.7. do 15.8. Tko da ti prčakuj odgovor konzilija septembra, razen če od leta 2005 niso kej skrajšal postopkov. POl se pa naročiš pr sestri Miri, ki ti da številko in si pribl. v enem mesecu na vrsti za prevzem zdravil.

Pa še čist potiho - morda bi se pri sestri Miri dalo naročit tudi pred odgovorom konzilija? Mislim, da nič ne preverjajo... Morš pa me npotnico od Drobniča z IVF, kjer ti piše, kakšen protokol imaš - dolgi al kratki. Pa ne ve, al jo to da pred al po konziliju. PST - jest nisem nč rekla....

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 14:18:55   
baguSka
Oh hvala za nasvet Spelka... user posted image Vsekakor bom najprej pocakala na posvet pri Dr.Drobnicu 11.6., potem pa bom malo svoje veze uporabla in vprasala tud tole za narocanje pri sestri Miri.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 15:25:46   
Rakica_80
 
AKTUALNO
 
 
Ponedeljek, 03.05.
Cukica - prevzem zdravil
 
Petek, 07.05. 
aja12 - posvet
 
Četrtek, 13.05.
IVYY - prevzem zdravil
 
Petek, 14.05. 
BEBIII - prevzem zdravil
 
 
 
OBJEMČKI 

  

user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
športnica greje user posted image user posted image   test 29.04.
špica84 greje user posted image user posted image   test 03.05.
honey greje user posted image user posted image   test 03.05.
spominčica greje user posted image     test 06.05. 
Amelia greje user posted image user posted image   test 08.05.


  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image    

  • športnica (MB, Dr. Vlajsavljevič)
  • miklarom (zamrznjenčki, MB)
  • špica84 (1. IVF, GKLJ, dr.Bokal)
  • spominčica (2. ISCI, GKLJ, dr.Drobnič)
  • Teta M (2. IVF, GKLJ)
  • Ally78 (1. IVF, GKLJ)
  • WP (MB- razgovor)
  • BEBIII (3. ICSI, GK LJ)
  • spomladančica (IVF, GKLJ)
  • IVYY ( 3.ICSI, PO, dr. REŠ )
  • Cukica ( GKLJ, zamrznjenčki )
user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           

  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš, postopek v marcu)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš,) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • womanpolice (4. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Nellika (GK LJ)
  • Pika74 (8. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Klavirka (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Aqua77 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • mismis (zamrznjenčki, GKLJ, dr. Drobnič)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
  • skuštrana suzi (3. ICSI, GKLJ, dr. Drobnič)
  • Loremi (3. IVF, GKLJ)
  • Barbara31 (2. IVF, GKLJ)
  • nhaya (2. IVF, dr. Reš)
  • Selena78 (5. IVF, dr. Reš)
  • vrtnica.m (3. ICSI/IMSI, GKLJ, dr. Bokal)
  • Urshy78 (2. IVF, GKLJ)
  • Rielka (2. IVF, GKLJ)
  • mojškra (IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • Buska (3. ICSI, PO, dr. Reš)  
  • šopka (3. IVF, GKLJ)
  • D0aisy (2. IVF, dr. Reš)
  • mausikaa (dr. Reš)
  • Krashi (2 IVF, GKLJ)
  • honey (2. IVF, GKLJ, dr. Ban)
  • jona klara (2. IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • Teja K (dr. Reš)
  • aja12 (2. IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit 


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35 % 
april                     11                            2+1                            27 %
maj                      12                                5                            41 %
junij                     14                                5                            35 %  
julij                        4                                1                            25  %   
september           12                                7                            58 % 
oktober                11                               4                             36 %
november            13                               8                              62 % 
december            17                               6                              35 % 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
user posted image   NOVE NOSEČKE MAJ   user posted image
 
 
 
 

 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.



< Sporočilo je popravil BEBIII -- 28.4.2010 15:33:07 >


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 16:42:53   
jona klara
baguska-jaz sem dobila pošto v1 mesecu, ponavadi je tako, ene tudi pretiravajo in šimfajo brezveze, je pa res, da je v času dopustov lahko kaj drugače, ker takrat se pa vse spremeni, sicer je pa pri njih konzilij vedno prvih 10 dni v mesecu, zdaj je odvisno kdaj pošlješ

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 16:55:35   
športnica
špica, jaz bi tudi menjala ginekologa v LJ, pa nevem kateri so frei in u redu. a odpreva forum, sam nevem pod kaj, pod zanositev ali pod nosečnost? pojmam nimam kam to spada.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 18:56:46   
baguSka
jona - ja, jz mam ravno 11.6., tko da ocitno se bom nacakala... user posted image ceprav je ena punca v drugi temi pisala, da ga imajo vsak teden. user posted image nc, bomo vidli.

spica in sportnica - kot sem ze predlagala, pisita na tisti email (narocanje.spec.gin.amb@kclj.si) in pac razlozita situacijo... oz povprasajta kateri ginekologi so frei za nove pacientke! in ko vama napisejo seznam kateri so to, lahko odpreta na forumu temo, katere od teh punce predlagajo... fora je v tem, ker veliko punc ne ve ali njihovi zdravniki se sprejemajo nove paciente al ne..

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
28.4.2010 21:29:32   
Amelia
Špica, Honey, saj ne morem verjet, kakšne lepe novice, saj ste kar vse noseče, čist noro!!user posted image    user posted image user posted image  ČESTITKE za user posted image user posted image !!! To bo enih user posted image user posted image  drugo leto!!! Se vidi, da je pomlad in toplo zunaj, se vse prijemauser posted image user posted image user posted image . Zdaj pa samo še vprašanje a bo user posted image  al user posted image user posted image !!

Športnica, ja, do hčere sva uspela priti v drugem postopku ICSI pri Rešu.

Kar se tiče testov pa sem zanekrat odločena, da ga ne delam pred 8.5.,edino če bo tako kot prejšnjič, ko sem začela mal krvavet 1 dan pred testom...čisto malo, in takoj je nehalo..sem začela jokat, sem tekla po Clearblue, ga dobesedno strgala, se polulala in glej, glej..plusek, potem pa nič jasno, mešani občutki, kaj je zdaj a sem al nisem?...No, potem sem še isti dan nehala krvavet, je bila samo vgnezditvena krvavitev, drug dan naredila še en test in potem še enega,...no, potem sem bila malce pomirjena...


< Sporočilo je popravil Amelia -- 28.4.2010 21:34:32 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 8:36:31   
spominčica
Glede čakanja na GKLj.....mislim da tu veliko vlogo igrajo leta. Zdi se mi, da se jim prav nič grozno ne mudi če maš 24 let.

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:24:01   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: spominčica

Glede čakanja na GKLj.....mislim da tu veliko vlogo igrajo leta. Zdi se mi, da se jim prav nič grozno ne mudi če maš 24 let.


Torej mam moznosti veliko.user posted image Sem ze stara koka.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?