|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: NajaRaja
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 12:36:25   
diana 28

😄😄😄 so me prav nasmejale te tvoje dogodivščine 😅...
Mene pa danes ful špika na desni strani...tam kjer tudi leži plod. Vsake toliko kar močno zaboli...kot bi mi z kako konico zbodli..2 sekundi in popusti. Me je že malo strah. A ima še katera podobne bolečine? 
IZVIRNO SPOROČILO: NajaRaja

Baje da se na trebuhu lahko spi, dokler se se da. Za hrbet sem pa slisala da ni priporocljivo od 2. trimestra naprej. Sem mojemu narocila da me opozori ce vidi da spim ma hrbtu, pa je to ful resno uzeu. In zdaj ponoci tipa kako sem obrnjena 🤣🤣 zjutraj mi je reku da je cist paranoicen in da sploh ne more vec spat, da mi bo dau oklep na hrbet, ko zelvi 😛😛 

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 751
20.11.2019 12:46:53   
Mala vila
Diana pri meni je tako že od začetka. Zadnjič mi je naredila UZ in vse pregledala, je rekla, da se ne vidi nič posebnega. Je pa res grozen občutek.... meni se zdi, ko da imam nož noter in vsakič, ko se premikam je samo še huje....

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 752
20.11.2019 13:03:50   
diana 28
Ja, pri meni je tudi hudo, ko hodim vendar tudi, ko sedim se mi pojavlja. Kar precej pogosto.. Me pa tudi mene kar hudo zbodeuser posted image . Se mi je pojavilo pa šele danes. Še dobro, da te je pregledala in ugotovila, da ni nič posebnega. Me je še mene malo pomirilo. Hvala ti....

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 753
20.11.2019 13:24:46   
Mala vila
Pri meni je bilo parkrat tako hudo, da sem se sesedla na tla, boli me pa ves čas, tudi ko ležim. Sem misla, da je kriv polip... ampak baje ni. Bomo pa bolj poostreno spremljali, če bo kakšna sprememba 🙂

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 754
20.11.2019 13:29:55   
aleps 5
Zdravo punce. Cestitke diana za fantka in tebi Kaja za puncko. Cestitke Sara za 30ko. No mene so pa danes za rezultate NIPT klicali. Izvidi so super cakamo pa PUNCKOOOO. Se ena puncka na seznamu 💪 jaz sem iz Vrhnike, okolica Lj. Tezav nimam hvala bogu nobenih edin vcasih me malo v spodnjem delu trebuha boli. Drugo je pa vse ok. Sem pa zdej 13t 3/7 in sem se zredila za 2kg. Upam da me ne bo pol na konc raznesl 🙈

Men ga  tud mal serje tale ringaraja. Sploh ne morm objavt tko da sm bla zdej par dni odsotna 😊 je pa res tko kakor je Mala Vila napisala. Sem na fb ampak je tukaj bolj prijetno. Tukaj smo res skupaj ze od vsega zacetka ❤

Neposredna povezava do sporočila: 755
20.11.2019 13:35:28   
diana 28
Bom morala tudi jaz omeniti ginekologinji, da malo preveri. Upam, da se malo umiri....ker imam pregled šele čez slabih 14 dni..🤔
Čestitke tudi tebi aleps za punčko in rezultate.....🥳🥳🥳...wuhuuu...z mojim sva se že hecala, da ne bo mogel naš mulo pupe najt, če bodo sami fantje 😅😅😅

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 756
20.11.2019 13:36:48   
aleps 5
Tud jest sm na to pomislna 🤣🤣🤣 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 757
20.11.2019 13:47:22   
Mala vila
Oooo še ena punčka... naša nogometna ekipa počasi dobiva tudi navijačice 😊😊 čestitam 🎉🎉

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 758
20.11.2019 16:01:19   
diana 28

Še dobro ja 😄😄😄🙈
IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Oooo še ena punčka... naša nogometna ekipa počasi dobiva tudi navijačice 😊😊 čestitam 🎉🎉

Neposredna povezava do sporočila: 759
20.11.2019 18:03:50   
Sara454
Hvala vsem za čestitke!!!🤗 NajaRaja glede kg je baje tako da me ki imamo že tako preveč kg gremo v N manj gor kot tiste z normalno telesno težo, jst sm šla prvo N samo 7kg gor..to sem pravi ko sem šla domou iz P sm imela 0. Sedaj v tej N sem pa dobila kao cukr in ja malo merkam kaj jem in jem večkrat na dan po malo pomoje sm šla zato v minus🙂 glede spanja si me pa tooook nasmejala😂😂 jst sm zanc začela s "kačo" spat pa je moj reku o a je že hlod med nama😂 men je to top k se napol uležem na njo tko da nisem ne na boku ne trebuhu😊

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 760
20.11.2019 19:01:05   
Mala vila
Jaaaaa Sara jaz tudi tako spim. Napol na črvu, napol na boku.... ko en mali nasedli kit 🐳

Jaz sem imela malo podlage pa sem že kar nekaj gor dobila. Sploh prva 2 tedna, od takrat sem šla samo 3kg gor, pa še to se mi zdi, da je šlo vse samo v prsa in trebuh. Imam pa nor celulit, ne vem ali od hormonov, ali mi zastaja voda ali zaradi pomanjkanja gibanja 🤷‍♀️🤷‍♀️

(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 761
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Pojdi na:

10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kako "sestaviti" dojenčka?
Nekaj znanih očetov je z nami delilo svoje izkušnje o očetovstvu. Ta članek obvezno pokažite bodočemu očku!

Energijske pijače
Michonne RR

Ali svojim otrokom do 10 let dovolite piti energijske pijače?