|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mamice iz Kašlja (Lj)
15.5.2010 14:07:05   
Zofy
Dan mamice,
z možekom razmišljala, da bi našo družinico preselili v Kašelj, pa me zanima, če je kakšna mamica tudi iz tam.
Doma imam 3 mesečnega fantka in 2 letno punčko in me zanima koliko je kaj otrok tam. A bojo imeli moji otroci družbo in možnost odraščati z vrstniki? To mi je zelo pomembno pri odločitvi. Pa fajn bi bilo spoznati kakšno sokrajanko za kafetkanje, sprehode itd


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mamice iz Kašlja (Lj)
19.5.2010 9:16:57   
tinkatonka
HEJ! Ja jaz vem, da jih je kar nekaj iz Kašlja z majhnimi otroci. Čudno da se ne javijo user posted image . Kraj je super, veliko malih otrok, prijeten vrtec, šola v bližini. 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mamice iz Kašlja (Lj)
26.5.2010 10:36:47   
eva1
Kolegica se je pravkar preselila v Kašlj...ima eno luškano pupo..pravijo da je to en luštn krajuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?