|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mamice po 40. letu
18.11.2014 7:37:13   
tasyjka
Ojla

Mene pa zanima,če ste tuki gor tudi mamice v poznejših letih.Jaz jih imam že 42 in imam dva otroka,zdaj pa z novim partnerjem že več kot leto dni načrtujeva novega ćlana pa ne rata.Zdaj čakava na konzilji za IVF pa me zanima,če ima katera podobne iskušnje.


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mamice po 40. letu
18.11.2014 8:43:21   
tasyjka
hm,ste res same mlade......nobene ni "stare",da bi izmenjale izkušnje....uf ja,počutim se pa prav mladostno še....user posted image

< Sporočilo je popravil tasyjka -- 18.11.2014 8:44:16 >

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mamice po 40. letu
18.11.2014 11:20:39   
bskrle
Sama sem rodila malo pred 40 rd in ja počutim se mladostno, k sreči pa nimam nobenih težav z zanositvijo, tako da ti težko kaj svetujem

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mamice po 40. letu
18.11.2014 11:38:22   
tasyjka
Pozdravljena bskrle

Tudi jaz sem prva dva otroka zanosila brez težav(v drugem poskusu),ampak sem bila dost mlajša 19 in 26 let.

Zdaj sva opravila vse preiskave,so vse v mejah normale,spermiji tud dobri....do zanositve pa ne pride(ni pa isti partner kot prej,mogoče je tu problem).
Dr.Drobnič pravi da verjetno zaradi tega ker sem "stara"in so moje jajčne celice tudi,zato naju je poslal na IVF,ni mi pa mogu obljubit, da s postopkom pa bo prišlo do zanositve.

Upam na najboljše,mogoče mi pa rata še zadnjič postat mami.

lp


(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mamice po 40. letu
18.11.2014 12:50:27   
Žabinčica
IZVIRNO SPOROČILO: tasyjka
hm,ste res same mlade......nobene ni "stare",da bi izmenjale izkušnje....uf ja,počutim se pa prav mladostno še....user posted image

Saj nas je nekaj malo "starejših"; enih par nas najdeš na drugih temah, je pa res da smo starostno bolj v drugi polovici 30-ih, tam okor 35,36, ampak tudi kakšna 40 letnica se najde user posted image ...

Glede težav pri zanositvi ti pa tudi jaz nič ne morem svetovati. Do zdaj je šlo pri nama naravno, prvič je malo potrajalo, drugič ne tako, zdaj pa bomo videli...smo ravno pred kratkim začeli delat na tretjem (prva dva sem imela pri 30 in 33, zdaj sem 36).

IZVIRNO SPOROČILO: tasyjka
Zdaj sva opravila vse preiskave,so vse v mejah normale,spermiji tud dobri....do zanositve pa ne pride.

Mogoče pa, glede na dobre izvide, samo malo več časa potrebujeta. Da bo pa umetna oploditev uspešna pa itak nobenemu ne morejo zagotovit, tudi mlajšim ne....

Držim pesti da vama čim prej uspe, po naravni ali kakšni drugi poti user posted image .

< Sporočilo je popravil Žabinčica -- 18.11.2014 12:59:40 >

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mamice po 40. letu
18.11.2014 13:18:27   
SU
tasyjka tudi sama se bližam 38. letu tko, da popolnoma na istem nisem kot ti...
Je pa podobno-prva 2 otročka sta ratala skoraj "v prvo", pri 3. pa se zatika že kar nekaj časa...
no, ravno ta cikel je bolj spodbuden... čakam, da naredim N test... bomo videli...
Ja, kar nekaj nas je od 35-40 ... pa lahko malce pofirbcaš in pogledaš... menim, da jih tudi kar nekaj čaka na postopke, povezane z IVF... Malo poglej na "Upamo skupaj" in podobne teme... Mislim, da boš hitro našla še kakšno s podobnimi težavami, izkušnjami...
Pa srečno!

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mamice po 40. letu
18.11.2014 13:24:29   
Žabinčica
IZVIRNO SPOROČILO: SU
Ja, kar nekaj nas je od 35-40 ... pa lahko malce pofirbcaš in pogledaš... menim, da jih tudi kar nekaj čaka na postopke, povezane z IVF... Malo poglej na "Upamo skupaj" in podobne teme...

Pa Bodoče nosečke npr. user posted image .

Če smo že pri tem SU, ti se nam tudi tam že nisi dolgooo oglasila; sicer pa se itak ta mesec drugam seliš user posted image , tako da user posted image .

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mamice po 40. letu
19.11.2014 9:29:41   
tasyjka
Hvala vsem za spodbudne besede....ne glede na to koliko smo stare,se vse soočamo z isto težavo...zato sem vesela,da da imam nekoga ,ki podobno razmišlja in se podaja skoz vse ovire da pride do tako željenegauser posted image

se sproti "slišimo"

lp

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mamice po 40. letu
20.11.2014 12:07:35   
SU
Žabinčica ...hja... kaj pa vem, če se selim "kam drugam"... user posted image Pred 2ma dnevoma mi test ni nič pokazal in me grozno skrbi, da ne bo niti M niti N....... Bom ponovila jutri al pa čez vikend... No, upam še vedno upam... M še vedno ni tako da.......
tasyjka ...ja, takoj je lažje, ko lahko takole podeliš izkušnje, pojamraš, si v bistvu pomagaš... Če ne bi blo tole "seljenje iz cikla v cikel" presneto hudo... itak je hudo, ampak brez občasnih "izlivov čustev" bi blo še težje.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mamice po 40. letu
20.11.2014 12:18:16   
tasyjka
SU jaz še vedno verjamem,da če si nekaj zelo želiš ,to tudi dobiš,zato nisem izgubila upanja,čeprav sem že malo starejša in je verjetnost zanositve dosti manjša kot pri mlajših.

Tebi pa tudi želim,da se ti čimprej posreči....drugače pa je praksa taka,da če razmišljaš pozitivno in verjameš v to,potem se to tudi zgodi.No,pri tebi se definitivno nekaj dogaja,ker M še ni.

Hja,vem da je lažje govorit kot naredit,saj se sama tudi ubadam s tem,pa se namesto da bi bila potrpežljiva,sekiram,ker že dobro leto dalava na user posted image pa še vedno ni nič.
lp

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?