|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   materinska šola v Lj..
8.2.2008 17:23:09   
darja81
Alo alo..
Me zanima, če je kje v LJ materinska šola tudi pozno popoldne oz. mogoče vse v enem tednu, da si partner lahko vzame dopust tisti teden??
Hvala..
Uživajte..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: materinska šola v Lj..
8.2.2008 19:20:04   
Zofy
V ZD Šiška so predavanja ob 16h in dovolj je, da partner obnišče prvo predavanje, da dobi potrdilo. Se pa šele na 1. predavanju izve datume za naslednja predavanja (jih je še 6 in trajajo večinoma po 1h, le dojenje in nega dojenčka do 2h). Več na http://www.zd-lj.si/zdlj/content/view/301/356/

Je pa v ZD Bežiograd prvo predavanje ob 17h, morda ti to bolj ustreza. Za Bežigrad pa ne vem ali je dovolj prisotnost partnerja na 1. predavanju. Najbolje, da pokličeš in povprašaš. Več info na http://www.zd-lj.si/zdlj/content/view/300/356/

(odgovor članu darja81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: materinska šola v Lj..
8.2.2008 19:26:27   
Jo@n
Najkasneje je ob 18h, traja pa čez ves mesec. Če je problem, ker partner nima časa, ga pošlji v šolo za može, ki je enkrat popoldne, in ima potem potrdila za prisotnost pri porodu.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: materinska šola v Lj..
8.2.2008 21:27:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Najkasneje je ob 18h, traja pa čez ves mesec. Če je problem, ker partner nima časa, ga pošlji v šolo za može, ki je enkrat popoldne, in ima potem potrdila za prisotnost pri porodu.


Še dopolnilo: tečaj traja mislim da skupaj 2 uri, poteka v šoli za starše lj. porodnišnice. Imenuje se pa šola za očete ali nekaj takega. Vprašaj pri G., če imajo kakšno zložensko, meni je sestra tam dala informacije.

(odgovor članu Jo@n)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: materinska šola v Lj..
9.2.2008 17:11:05   
Jo@n
Šola za može je na urniku dvakrat mesečno, traja pa le en večer!!! Namenjena je izključno (bodočim) očkom oz. spremljevalcem pri porodu, mamice niso zaželjene (tako nam je rekla v MŠ).

Podrobnosti z zgibanko pa tule: http://nnn.kclj.si/index.php?m=5&s=2&odd=13&o=1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kako se znebiti dude?
пеперутка16

Moja hči (23 mesecev) uporablja dudo samo ponoči, ko gre spat. V vrtcu so jo od dude odvajali s popoldanskim počitkom, zato mislim, da je čas, da se dude popolnoma znebimo. Kako ste otroku pomagali, da se je znebil dude?