|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Med
6.3.2021 23:28:17   
Lelly28 RR
Zdravo, ali ima katera izkušnje da bi bil dojen dojenček alergičen na med? Moja hči je namreč dobila plenični izpuščaj takoj zjutraj po tem, ko sem jaz za večerjo imela maslo in med. Ker je stara 7m in smo na uvajanju trde hrane sem najprej premislika, da sva kaj takega jedli ampak bučka in krompir sta že večkrat bila na jedilniku in to brez težav. 

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Med
15.3.2021 22:06:47   
Tasykaa RR
pozdravljena, izkušenj ravno nimam, glede na to, da je med dobil preko tvojega mleka je majn možno da bi bila alergija. Je bil med trgovinski ali bolj "domač" bi rekla da je to tud lahko razlika. Bi pa jaz po tem še 1x poskusila čez čas, da bi potem bolj sigurno vedela. Pa še potem ni nujno da bo iz tega alergija mogoče mu pa samo povzroča trenutne težave kot nekaterim recimo paradižnik. Pomagala glih nisem :) podala svoje mnenje :D

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...