|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   medico dr.sentočnikova
20.11.2009 8:12:38   
ALWAYS LARA
a je kera hodila v medico center v lj, k teli dr.sentočnikovi?
jaz sem bila v sredo na uvodnem pregledu...zaenkrat mešani občutki, me zanima kako bo vse skupaj izgledalo.

tja sem šla z napotnico in sem bila prepričana, da bo zadeva vse zastonj, vsaj kar se medicinkih zadev tiče. pa so me kuj šokiral, k je neki že za prve preglede (ekg, uz ščitnice,...) za doplačat! user posted image

< Sporočilo je popravil ALWAYS LARA -- 20.11.2009 8:14:41 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: medico dr.sentočnikova
20.11.2009 15:01:50   
marijaklara
Mož je hujšal pri njej lani, tudi na napotnico. Midva vsa se hecala, da ga na napotnico samo stehtajo, vse ostalo je treba plačat. Sej rezultati so, samo ima neke programe priplavljene in tudi če en "dodatek" ukineš, ti pripravi/ponudi drug program, ki ga je treba plačat. Je  vse v paketu in ne moreš hodit samo na tedenske kontrole in se držat diete (pred leti ko sem jaz hujšala pri njej se je delalo tako), najmanj telovadbo moraš vzet zraven.
Kar se rezultatov tiče sem pa že napisala, če se držiš njene diete, rezultati so.

Veliko uspeha ti želim.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: medico dr.sentočnikova
20.11.2009 17:23:21   
ALWAYS LARA
hvala marija za odgovor. ja saj telovadba je za plačat, to bom šla, ker rabim enega da me tera. no saj v končni fazi, če bom kaj denarja tam pustila, se bom vrjetno še malo bolj prisiljena držat :)

(odgovor članu marijaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: medico dr.sentočnikova
20.11.2009 21:28:04   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: marijaklara

Mož je hujšal pri njej lani, tudi na napotnico. Midva vsa se hecala, da ga na napotnico samo stehtajo, vse ostalo je treba plačat. Sej rezultati so, samo ima neke programe priplavljene in tudi če en "dodatek" ukineš, ti pripravi/ponudi drug program, ki ga je treba plačat. Je  vse v paketu in ne moreš hodit samo na tedenske kontrole in se držat diete (pred leti ko sem jaz hujšala pri njej se je delalo tako), najmanj telovadbo moraš vzet zraven.
Kar se rezultatov tiče sem pa že napisala, če se držiš njene diete, rezultati so.

Veliko uspeha ti želim.


če se držiš kakršnekoli diete... rezultati so user posted image

Poznam nekaj ljudi, ki so pri njej shujšali, ampak kaj po koncu programa narediš s svojim življenjem in navadami... je pa spet samo v tvojih rokah.

Program CINDI je npr. zelo podoben.
Tudi izvaja se v skupinah, kjer so si sotrpini v pomoč... napoti te osebni zdravnik - pa nič ni treba doplačati. Izvaja ga večina večjih ZD. Pozanimaj se. Bistvo je enako - imaš podporo, pa program, ki ga sestavijo prehrambeni strokovnjaki in zdravniki, sotrpine s katerimi se lahko povežeš in skupaj premaguješ krizo... in končno tudi rezultate - če se držiš diete...user posted image
Po koncu si pa na istem... če greš prvo na burek in kremšnito, pa pred tv - pač proslavljaš dobro izvedeno hujšanje... si žal kmelu ponovno kandidat za CINDI ali Sentočnikovo user posted image

Jaz grem v torek na prvo srečanje CINDI programa user posted image . Javim kako bo, če katero zanima...

(odgovor članu marijaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: medico dr.sentočnikova
22.11.2009 14:54:45   
ALWAYS LARA
no jaz sem že hodila na cindi...in shujšala 7 kg. in ja točno zredila sem se nazaj zdele čez poletje...na cindi sem bila spomladi!
zato imam p anamen in bom vrjetno šla potem še na psihoterapije - kompulzivno prenajedaje, ker očitno si sama ne morm pomagat! user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: medico dr.sentočnikova
22.11.2009 16:01:52   
Anonimen
lara, z mano se lahko brezplačno zmeniš, pa hodiva laufat dvakrat tedensko. tu pri nas je čist raven teren. user posted image  pa še jaz bom imela izgovor, da si vzamem čas zase user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 22.11.2009 16:02:30 >

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.11.2009 16:06:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: medico dr.sentočnikova
23.11.2009 8:05:14   
ALWAYS LARA
kind lady..pomaga psihoterapija! in ja to je tudi pri sentočnikovi!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?