|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mene nekaj sciplje
18.7.2009 9:58:42   
Anonimen
dan punce
noseca sem 35 1/7 in me nekaj cudno sciplje.
ala je tezka okoli 2300g, zdaj pa me skrbi, ce v kratkem rodim, da bo morala v inkobatoruser posted image
kaj ve mislite?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mene nekaj sciplje
18.7.2009 10:02:22   
**Tinkara78**
Če hodiš pogosto na WC in te boli v ledvenem delu, je možno da se pripravlja.

Pri teži 2300 se nimaš kaj bati, pa tudi marsikateri dojenček pri teh tednih samostojno zadiha. Ne vem če sploh dajejo kaj za pljučka pri teh tednih.

Lahko se pa greš pokazat, pa se bo dalo mogoče še ustavit, če se že kaj pripravlja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mene nekaj sciplje
18.7.2009 10:05:49   
Anonimen
hja, na wc-ju sem bila ze 3x. samo verjetno zato, ker sem ponoci spila cel liter mleka.
bom se malo pocakala, pa vidla kako bo. saj ne bi imela nic proti danes rodit jit, damo da je tamicena dovolj zrelauser posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mene nekaj sciplje
18.7.2009 10:30:08   
ana b
Nas tamali je bil rojen v 34. tednu, pa ni potrboval inkubatorja. Brez panike

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mene nekaj sciplje
18.7.2009 10:57:53   
Andromeda
Rodila sem v 33 4/7, mali ni potreboval inkubatorja, ampak le toplo posteljico, tehtal pa je 2200 gramov. So mi pa v porodni sobi dali injekcijo za zorenje pljučk, ki je delovala cca 5 ur, potem se je pa mali rodil user posted image

In če je to to - potem pa srečno v Rimu!

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mene nekaj sciplje
18.7.2009 12:46:37   
Anonimen
hvala, ste me potolazileuser posted image ...
sva pa mislila ze startat, saj se mi je zdelo, da so se zaceli popadki. zdaj pa se je umirilo vseskupaj...

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mene nekaj sciplje
18.7.2009 18:11:47   
Anonimen
mene je tud ščipalo..in sem 3tedne imela popadke na 2minute...in to kar močne..to je trajalo 3tedne.sem mislila da znorim..4krat po bolnicah te pa mi je bilo dost ko so me še enkrat hoteli obdržati-nisem hotela..šla sem na lastno odgovornost iz murske sobote za maribor,,in mi ni žal.so mi čez 2dni sprožili porod..so ustavljali v murski soboti,ampak niso mogli.user posted image .se pravi v 34tednu so se začeli,porod so mi sprožili v 38tednu...da se nisem mučila..mala je imela 2710...so pa sumili da se ne razvija in ima le 2200gramovuser posted image

< Sporočilo je popravil leo#tia -- 18.7.2009 18:15:06 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mene nekaj sciplje
19.7.2009 15:53:30   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

dan punce
noseca sem 35 1/7 in me nekaj cudno sciplje.
ala je tezka okoli 2300g, zdaj pa me skrbi, ce v kratkem rodim, da bo morala v inkobatoruser posted image
kaj ve mislite?user posted image



V 36t se nimaš več kaj bat. Otrok že diha sam, sesalni refleks je že pridobil in tudi zrel je že za samostojno življenje. Mogoče bi moral biti le kakšen dan v topli posteljici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mene nekaj sciplje
28.7.2009 14:44:33   
stuhica
Punce mene pa tud zanima in sicer sem v 27 tednu nosečnosti, imam krajši MV, nizko noseim, pa vendar se mi je včeraj začelo da sem začutila le na desni stani neko topo bolečinico kot ščipanje za par sekund in potme popusti, dane spa ponovno dopoldne, šele sedaj popoldne s ej epočasi malce prehnehalo? A menite da bi me moglo kaj skrbeti?? REs je da smo rodili že enkrat ampak sem takrat bila našopana z umetnimi popadki in so me poslali rodit tako dauser posted image user posted image  Mal sem zbegana pa brez zamere... oz imam nek strah da bomo pa prej rodili

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?