|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstra po porodu
8.11.2009 15:27:46   
sabi
pozdravljene!
Mene pa zaniam ali je imela katera podoben primer:februarja sem rodila,čišča je trajala 6 tednov in prva menstruacija je bila oktobra, se pravi v osmem mesecu po porodu, ali je normalno, da ne bodo redne in da traja dlje časa, da se ciklus uredi?
hvala za odgovore.lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstra po porodu
8.11.2009 15:39:36   
PC Baby
Jep, pa še precej močnejše znajo bit.

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstra po porodu
8.11.2009 16:20:08   
sabi
prva menstra po porodu je bila neboleča in niti ni tako močna, kajti pred porodom sem imela res močne in boleče menstruacije.Kakšen preobrat ali je to sploh možno?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstra po porodu
8.11.2009 19:23:22   
hubi
Jaz sem bila prvi dan prve mens. 7 mesecev po porodu tako izmučena, da sem se komaj vlekla po hiši, kot bi me en ožel. Bolelo ni pa nič. Zdaj sta pa dva meseca mimo pa še ni nič.

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstra po porodu
8.11.2009 19:50:15   
marjetica8
Super da ste odprle tole temo...Jst mam tud en problem: sem dobrih 6 mescov po porodu in sem vceri dobila en tak rjavkast izcedek. Pa bolelo me je tud kokr da bom dobila menstro. Ampak ni še kr nč - samo tist izcedek, pa še to čist malo...user posted image a je mela kira tko? A je to sploh menstra, al še prideuser posted image ?

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstra po porodu
8.11.2009 19:54:33   
sabi
to se pripravlja na menstro, mene je zjutraj ko sem se zbudila bolel križ, drugače pa čisto nič.Rjavkast izcedek je definitivni prvi znak, lahko pa traja kakšen teden da se ti dokončno odpre, sam čim manj misli na to, ker vidim pri sebi, da psiha zlo vpliva na to.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstra po porodu
8.11.2009 20:01:21   
marjetica8
Sabi hvala, si me malo pomirilauser posted image ! Mam drgac policistične jajčnike, tko da sem vajena težav z menstro...pa sem mislna da je očitno blaženega stanja konec...user posted image Bom počakala še nekaj dni, upam da se odpreuser posted image !

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstra po porodu
9.11.2009 15:39:43   
Pat74
Jest sem ravno dobila menstro, malo več ko 6 mesecev po porodu, sem pa kar vedla da bo, ker je naš tamali začel z GH in se občutno manj doji. Me pa hvalabogu nič ne matra, ker sem imela ponavadi kar bolečo M.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstra po porodu
9.11.2009 17:43:51   
poli*
Jaz sem 1 leto in 14 dni po porodu, pa je še nisem dobila. Dojit sem nehala pred 18 dnevi, 2 dni nazaj me je trgalo v spodnjem delu in sem mislila, da se bo vsak trenutek ulilo, ampak do sedaj ni bilo še nič. Bwo. verjetno bo v roku 14 dni?

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstra po porodu
9.11.2009 18:04:02   
sabi
poli-kaj ti je pa na to rekla ginekologinja?se ji to zdi ok ali ti ni nič predpisala tablet za sproženje?

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstra po porodu
9.11.2009 18:08:07   
poli*
nisem bila še nič pri gin. od poporodnega pregleda. kaj sprožit ti jo morajo, če se tako odločijo?

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstra po porodu
9.11.2009 19:41:58   
sabi
oj!
jest ti svetujem da greš na pregled, zdej nekatere ginekologinje rečejo tko, nekatere spet drgač, sam ko sem jest hodila na šolo za starše, so mi rekli do največ enega leta, kar je več na pregled, ker so lahko veliki zapleti zaradi cist, ker to se mora maternica čistit in obnavljatz, tko da ja kar pejt, naj te ne bo strah, sprožijo ti pa lahko s tabletki in mal ti zbudijo jajčnike s tem.
če te še tko kaj zanima glede tega, mi pošlji kar na z.s.
lp

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: menstra po porodu
4.1.2010 13:55:35   
julija140
Jaz imam pa drugačne težave z menstruacijo. Sem 6 mesecev po porodu. Menstruacijo sem dobila 2 meseca po porodu in je bila 2 meseca redna. Zadnja dva meseca jo imam pa vsakih 14 dni. Ali je možno, da se cikel še ni uredil ali bi morala obiskati ginekologa?

LP

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: menstra po porodu
4.1.2010 18:24:59   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: sabi

oj!
jest ti svetujem da greš na pregled, zdej nekatere ginekologinje rečejo tko, nekatere spet drgač, sam ko sem jest hodila na šolo za starše, so mi rekli do največ enega leta, kar je več na pregled, ker so lahko veliki zapleti zaradi cist, ker to se mora maternica čistit in obnavljatz, tko da ja kar pejt, naj te ne bo strah, sprožijo ti pa lahko s tabletki in mal ti zbudijo jajčnike s tem.
če te še tko kaj zanima glede tega, mi pošlji kar na z.s.
lp

Zdej si mi pa dala za mislit! Jaz sem že skoraj 11 mes. po porodu in še nisem dobila menstre. Zadnje 3 mesece jemljem KT Cerazzete ampak tud prej je nisem dobila. Res pa je, da sem tamalo ves čas dojila, res pa je tudi, da smo hitro uvedli GH. Kaj naj pa naredim? Tablete bom jemala še najmanj 3 mesece. Se pravi, da bom več kot 1 leto po porodu in brez menstre user posted image

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: menstra po porodu
4.1.2010 20:08:49   
manna
Po mojem boljš da greš malo obiskat G. Meni je že na poporodnem pregledu rekla naj pridem enkrat čez cca pol leta, da je tako najbolj ziher. Jaz sem 7 mesecev od poroda in se bom počasi kar naročila pri G...

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 20:13:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu manna)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: menstra po porodu
4.1.2010 21:05:44   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Urska - jaz sem M dobila 11m po porodu (2 meseca po prenehanju dojenja).

Načeloma pravijo, da naj bi jo dobila okvirno 3 mesece po prenehanju dojenja, potem pa naj bi se ciklus uredil v cca 6 mesecih.


A tako! Ja, seveda še dojim. 3x dnevno. No sej, če je vse ok se sploh ne pritožujem! Je tko velik boljš user posted image .

Meni je pa moj G rekel, da se vidimo čez 1 leto user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: menstra po porodu
9.1.2010 22:29:34   
tea85
meni pa ni jasno nekaj...meni menza traja že več kot 10 dni user posted image sem pa jo dobila 2 meseca po porodu s tem da 1 mesec itak čišča. je to normalno al kak? začela sem pa tudi z kontracepcijo, dojim pa nene več.

_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: menstra po porodu
9.1.2010 22:59:56   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: tea85

meni pa ni jasno nekaj...meni menza traja že več kot 10 dni user posted image sem pa jo dobila 2 meseca po porodu s tem da 1 mesec itak čišča. je to normalno al kak? začela sem pa tudi z kontracepcijo, dojim pa nene več.


Ja, seveda je normalno, nič ne skrbi. Jaz sm tut mela prvo in drugo menzo zelo dolgo in tudi zelo krvavo user posted image . Sem mislila, da bo izkrvavela, ker je kar teklo iz mene v curku user posted image . Pol se je pa uredilo v nasl. ciklusih.
Prvo menzo sem pa dobila takoj po čišči.

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: menstra po porodu
15.1.2010 11:36:15   
tea85
aha, no saj se mi je zdelo...hehe

hvala

_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: menstra po porodu
3.2.2010 16:17:45   
Mala_princeska
Jaz pa sem sedaj 7 mesecev po porodu in tud še nimam menstre - no sej je fajn, da ni treba vložkov kupovat user posted image pa še dojim mojo malo veliko žabico. Sem pa naročena h g. ker mi mora bris vzet, po porodu na poporodnem pregledu mi ga ni (njena praksa pravi, da je bolje počakat na prvo m po porodu oz. vsaj 6 m po porodu). 

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: menstra po porodu
6.2.2010 9:16:52   
METULJ1
Rodila sem 4.1.. Še včeraj sem imela čisto malo čišče. Na dnevnem vložku dve mali rjavi piki. Danes zjutraj pa sveža kri. Zdej pa ne vem a je to nadaljevanje čišče al je to že 1. m po porodu.

No ja, itak imam naslednji teden 1. pregled pri svoji G pa bo povedala, kaj in kako.

Zaenkrat hvala za odgovor

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: menstra po porodu
7.2.2010 15:02:41   
sassy0
IZVIRNO SPOROČILO: METULJ1

Rodila sem 4.1.. Še včeraj sem imela čisto malo čišče. Na dnevnem vložku dve mali rjavi piki. Danes zjutraj pa sveža kri. Zdej pa ne vem a je to nadaljevanje čišče al je to že 1. m po porodu.

No ja, itak imam naslednji teden 1. pregled pri svoji G pa bo povedala, kaj in kako.

Zaenkrat hvala za odgovor


Po moje bi to znala bit še čišča, ker nekako je pravilo, da traja tja do 6 tednov, ti si pa sedaj dobre 4 po porodu. Jaz sem dobila prvo m kake 14 dni po čišči, samo me je par dni tudi zelo zvijalo, sem vedela da je to, to. Je pa res, da je bila daljša in močnejša kot običajno.

_____________________________

Imamo morskega dečka, ter zimskega princa, ki je prehitel 1 mesec.

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: menstra po porodu
20.2.2010 10:06:19   
PapuaNG
jst sem tut skoraj 9 mesecev po porodu, pa še vedno brez menstre...sem pa kakšne dva tedna nazaj nehala dojit več ali manj, zdej dojim enkrat na dva do tri dni, če je nuja. Jemljem pa tudi cerazette, tako da ima mogoče tudi to kakšno vezo.

(odgovor članu sassy0)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: menstra po porodu
14.3.2010 9:39:07   
METULJ1
Živjo,

spet jz. Rodila sem 4.1. Čišča je trajala nekje 7 tednov. 12.3. sem opazila, da mam malo rjavkasto rdečega izcedka. V celem dnevu ga je bilo za en dnevni vložek. Ta krvavitev, ki je precej šibka sedaj traja že tretji dan. Zdej pa ne vem a je to že M a je samo začetek pa se bo razvilo kej večjega.

A se je kateri zgodilo podobno?

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?