|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija in dojenje
8.12.2010 17:00:56   
lipikica
kot kaže sem srečka... ki je po6 tednih od poroda dobila menstruacijo... Dojim polno- tiste ki imate izkušnje- rekli so mi da se količina mleka zmanjpša ob menst. in da otroci radi zavračajo dojenje zaradi tega. kao da je mleko drugač okusa- je res? me skrbi da bi prenehala z dojenjem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija in dojenje
8.12.2010 17:05:10   
mika
M sem dobila točno 3 mesece po porodu, pri dojenju pa ni bilo nobene razlike.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija in dojenje
8.12.2010 17:08:53   
sami0804

Če se normalno dojita,pa si menstruacijo že dobila imaš vse možnosti,da te vse te težave,ki se jih bojiš-preskočijouser posted image
Mene žal nisouser posted image ...sem pa imela prvič večje težave,se mi zdi bolj zaradi psihe kot česarkoli drugega,drugič sem vzela bolj na izi,večkrat pristavila in je bilo.Sicer se pa v najslabšem primeru v dnevu,dveh stanje spet normalizira-do naslednjeuser posted image sevedauser posted image

V zelo redkih primerih je menstruacija vzrok za prenehanje dojenja.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija in dojenje
8.12.2010 18:22:50   
Anonimen
Jaz sem dobila menstruacijo 7 mesecev po porodu. Mleka ni bilo in ni nič manj, je pa res "štrajkal" z dojenjem. Ko so bili tisti dnevi mimo, pa je dojenje steklo tako kot prej.

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija in dojenje
9.12.2010 15:28:54   
Kanny
Jaz imam pa drug problem. Menstro dobila drugi mesec po porodu prvič. Sedaj naslednji mesec pa še vedno čakam k je ni od nikoder! Pa polno dojim. Kej drugega je bolj težko ker pazimouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija in dojenje
9.12.2010 17:20:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kanny

Jaz imam pa drug problem. Menstro dobila drugi mesec po porodu prvič. Sedaj naslednji mesec pa še vedno čakam k je ni od nikoder! Pa polno dojim. Kej drugega je bolj težko ker pazimouser posted image


Ja, ne vem, ampak meni pade na misel samo nosečnost, ali pa, da imaš zmešane cikluse. Odvisno.. Pa "pazi varianta" zame ni zaščita, ker poznam kar ene par punc, ki so tako zanosile - kljub polnemu dojenju. Midva uporabljava kondom. Sicer nama ni najbolj po godu, ampak bova na naslednjega člana počakala še kakšni dve leti. Upam, da se izteče, kot bi tebi ustrezalo user posted image user posted image

(odgovor članu Kanny)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija in dojenje
10.12.2010 9:40:25   
Kanny
Hvala, tudi jaz upam da se ok izteče. Nekak še do lekarne ne utegnem po tester. No pa bo kar treba saj je že 35 dni mimo. Prej pa vedno redna. Joj. Pa komaj tri mesece imamo:)) Upam, da je zaradi dojenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija in dojenje
10.12.2010 9:54:58   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

kot kaže sem srečka... ki je po6 tednih od poroda dobila menstruacijo... Dojim polno- tiste ki imate izkušnje- rekli so mi da se količina mleka zmanjpša ob menst. in da otroci radi zavračajo dojenje zaradi tega. kao da je mleko drugač okusa- je res? me skrbi da bi prenehala z dojenjem.


evo, še ena taka... jaz sem imela isto - pri 6 tednih prvič in potem točno na 4 tedne. ne boj se, dojila sem polno 6 mesecev pa še potem do 16 meseca, tako da ni panike za prenehanje dojenja. mogoče kak manjši šok, sam pri nas ga ni bilo.

po eni strani sem bila jezna, ker so bile vse okoli mene še brez M, jaz pa sem s sabo vlačila vložke, po drugi strani pa sem bila vesela, saj sva lahko še toliko bolj poskrbela za zaščito. in pazi metoda tudi zame ni...
poznam pa tudi eno, ki je dojila - in zanosila, pa sploh vedela ni, do polovice nosečnosti. sredi januarja je ugotovila, da se ni zredila in da je ne šraufa prebava, ampak da otroček že konkretno brca, sredi maja je pa rodila.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacija in dojenje
4.1.2011 17:28:00   
anžetka
Jst mam pa drug problem pa me zanima, če ma kakšna podobno izkušnjo...
Rodila sm lani avgusta, se pravi, da je mali star skor 15mescev...menstre pa še vedno nimam, ga pa sicer še dojim...
Sej vem, da bi mogla it h ginekologu, sam se kr ne spravim...Kaj bi to blo, a je možno, da zarad dojenja še vedno nimam M al bi bla lahko kakšna druga stvar? Noseča garant nisem...

_____________________________

Sasa84

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacija in dojenje
6.1.2011 11:07:28   
anžetka
Sm se zmotila...17bo star...user posted image user posted image

_____________________________

Sasa84

(odgovor članu anžetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacija in dojenje
6.1.2011 12:09:20   
vesna_b
joj, ti ne vem pomagat. jaz bi na tvojem mestu poklicala G in vprašala...
škodit ne more

(odgovor članu anžetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstruacija in dojenje
6.1.2011 13:03:33   
koala
Moj je res protestiral pri dojenju ob menstri, dobila pa sem jo točno 4 mesece po porodu, pa sva se kljub temu uspešno dojila do 13,5 meseca pa še dalje bi se, če nebi bila prisiljena nehat dojit zaradi zdravstvenih razlogov.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?