|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija po laparoskopiji in histeroskopiji
16.5.2010 11:32:03   
ivanjščica
Zanimajo me vaše izkušnje po laparo in histero.
Odstranili so mi pregrado, vse ostalo je ok. Postopek so mi izvedli 4. dan M ciklusa. Danes bi mogla dobiti M (29.dan), je ni, sicer imam redne M na 28-29. dni.Nimam bolečih prsi kot ponavadi pred, kot da to pomeni da bo ful zamujalauser posted image

A vam je M po postopkih zamujala?

Vesela bom vasih izkušenj, lepo nedeljo vsem!
Pojejte kaj sladkega!user posted image =>user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
16.5.2010 20:15:26   
urshak
Jaz sem po laparoskopiji imela čisto normalno redno menstruacijo, ki pa je bila tudi moja zadnjauser posted image potem sem zanosila. Po 7. letih poizkušanja.

(odgovor članu ivanjščica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
16.5.2010 21:23:44   
ivanjščica
Torej je upanje. ..Joj ko bi se tudi meni to zgodilo!

samo si pa res dala veliko skozi v sedmih letih!meni se dogaja tri leta da ne morem do user posted image in sem že čisto "obsedena". samo računanje, kaj in kako da bi ratalo.

Upam da za vse napoči trenutek..

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
17.5.2010 23:44:28   
urshak
mogoče je ratalo tudi zato, ker sem nehala računat oz. sem se sprijaznila s stanjem.

(odgovor članu ivanjščica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
18.5.2010 8:12:23   
Little Star
IZVIRNO SPOROČILO: urshak

Jaz sem po laparoskopiji imela čisto normalno redno menstruacijo, ki pa je bila tudi moja zadnjauser posted image potem sem zanosila. Po 7. letih poizkušanja.


Pri meni je bilo prvič popolnoma enako.. no sedaj čakam prvo M po drugi laparaskopiji. takoda.. jaz sem optimist user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
14.6.2010 9:43:52   
Anonimen
Punce a potem ni treba nič počakati po odstranitvi pregrade? Se lahko takoj zanosi po prvi M.? Še čakam na operacijo in ne vem al nej jem folno ali ne...user posted image  Hvala za info.

(odgovor članu Little Star)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
14.6.2010 17:04:12   
cacaca
oj

uuuu ene ze v akciji, velik sreče pa upam da vam uspe....anonimen po mojem mnenju je vse odvisno kje se je izvajala operacija, kakšen poseg je bil, pa kakšno mnenje ima ginekolog ki te operira...sama sem imela zaradi pregrade prepoved zanositve 2 meseca...

lep pozdrav

(odgovor članu ivanjščica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
15.6.2010 15:00:57   
Kliki
Jast se po laparo dobila menstruacijo z dvema dnevoma zamude. Drugače sem imela pa redno.

SE mi je pa potem dogajalo da je vsak drugi mesec prišla na 32dan.

(odgovor članu ivanjščica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
30.6.2010 21:29:43   
andreja83
Živijo,

tudi jaz sem imela lani oktobra laparoskopijo zaradi pregleda prehodnosti. Ampak je blo vse ok, samo jajčnike so mi prešpikali zaradi menstruacije.
Na žalost user posted image  men se menstruacija ni poštimala, ker mam pco jajčnike.
Zdej sem trenutno na vrsti za inseminacijo sam se žal do zdaj nisem odzivala na ampule. Upam da se v naslednjem ciklusu odzovem ok.

In kam hodite v lj al v mb?

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
10.7.2010 14:51:07   
tecnobica
Jaz sem sicer en teden po operaciji, tako da nisem še dobila user posted image . SO mi pa rekli, da takoj ko dobim svojo user posted image , naj začnem jesti klomifen in delat na user posted image .

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
25.7.2010 18:26:29   
Anonimen
Za zanositev sva se trudila dobri 2 leti, imela sem neredne M. Imela laparo in histero (jan 2010), prvo M sem dobila nekaj tednov po operacji (še sreča, ker me je že tako vse bolelo in si nisem želela še ene bolečine več), potem mislim da še 2, potem pa sem zanosila brez klomifena ali česarkoli, zibali bomo a še letos. Srečno vsem!!!

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
28.7.2010 13:34:54   
tecnobica
Evo. user posted image dobila 24 dni po operaciji, oz. na 33 dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
29.7.2010 13:15:46   
kejt2
user posted image Kako veste, kateri dan ste dobile user posted image

Sama sem brez že 3 mesece (2 meseca pred in 1 mesec po operaciji), ker so me toliko časa imeli na tabletah.

Sedaj pa čakam in ne vem, kdaj lahko pričakujem to pošast...

Ali ima katera tovrstne izkušnje?

Hvala,
Kejt

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
29.7.2010 15:43:35   
tecnobica
Jaz nisem imela tablet, sem si prej naštimala, da sem šla na operacijo 9. dan ciklusa.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
2.8.2010 20:12:36   
Anonimen


Pozdravljene punce,

še ena z izkušnjo 2 ss in pred kratkim odstranitve pregrade.

Meni so rekli, da naj začneva delat na user posted image po 2. menstruaciji..., sedaj čakam na prvo user posted image .

Torej, operirana sem bila 21.7, zanima pa me kako je s user posted image ???

user posted image user posted image user posted image user posted image

Kdaj ste ve začele? Krvavim več ne, tudi izcedka več nimam, vmes me še sicer vedno oring špikne in boli...

Malo sva v precepu, ker ne želiva kakor koli škodovati...

Vprašati pa sem seveda pozabila user posted image

Mi ve katera pomagati?

Hvala

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
3.8.2010 16:51:50   
kejt2
Sama bi na tvojem mestu kar poklicala zdravnika/ -co. Verjetno se bodo posmehnili pri vprašanju, ampak, ziher je ziher.
Drugače pa velja, da se sluznica v maternici hitro in lepo razrašča, zato običajno lahko pričneš z user posted image , ko ti paše (v kolikor ni bilo drugih navodil).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
4.8.2010 11:32:36   
Anonimen
Men se je ful seksalo kašnih 10 dni po operaciji in sva to tudi izpeljala. Me pa še zdaj (en mesec po op.) malo boli, če preveč sune vame.

(odgovor članu kejt2)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
15.8.2010 9:25:44   
~Biba~
Pozdravljene,

imela bi par vprašanj - tiste ki ste po laparoskopiji zanosile...a so vam odstranili kake fizične nepravilnosti kot so ciste, zarastline, ki so bile vzrok neplodnosti?

Je hitro po posegu zanosila tudi katera taka, ki ji laparoskopija, ni pokazala nobenih nepravilnosti?

Že vnaprej vam hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
17.8.2010 21:31:46   
*zabica*
UnPrfest, tudi mene to zanima, saj so mi predkratkim naredili diagnosticno laparoskopijo kjer niso nasli nobenih posebnosti na rodilih...problem je maternicni vrat, ki je zabrazgotinjen in to naj bi bil glavni razlog da ne zanosim....
Mi je pa zanimivo, da se mi je po posegu zmesal ciklus (1 menstrucijo sm dobila takoj naslednji dan po posegu, 2 mi je zamujala 10 dni)...kakorkoli, mi2 se vedno upava da rata po naravni poti, v nasprotnem primeru naju konec leta caka IUI postopek.....

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
18.8.2010 18:07:36   
tecnobica
Meni so na laparoskopiji prepikali jačnike, ker imam PCO. Zdaj sem v prvem pravwem ciklusu po operaciji. Čas ovulacije (če je bila) je mimo. V ponedeljek bo 28 dan, pa bomo videli, če bo kaj. Upam močno pozitivno, da bo. 

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
25.8.2010 13:57:39   
kejt2
Mene tudi to zanima!

Naj kdo odgovori, prosim.

Pa še to- po kolikem času po operaciji ste zanosile?

Lp,
Kate

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
25.11.2010 12:26:40   
Monstera
Zdravo punce!
Jaz imam manjšo težavo, ki mi ne da spat.
Sredi oktobra sem imela laparoskopijo zaradi PCO. Vse je bilo uredu, konec oktobra sem čisto normalno, redno, dobila menstruacijo na 32. dan, z vsem PMS-jem en teden prej.
Zdaj novembra pa menstruacije ni. Danes je 34. dan. Nobenega PMS-ja nimam in nisem imela. Pravtako nimam nosečniških znakov, test na 33. dan je bil negativen.
Kaj je katera imela izostanek M v drugem mesecu šele? Ne v tistem, v katerem ste imele operacijo? Berem pa, da laparo naj ne bi izostanka M povzročila. Ne gre mi glavo, kako je lahko po operaciji M čisto normalno prišla, sedaj pa je ni :(

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
25.11.2010 14:31:33   
Monstera
No pa je pritekla! Mislim res, počutim se pa kot da je nimam...

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
4.12.2010 17:37:07   
kejt2
Se malo vračam še na to temo, ker me nekaj zanima.
Prej sem imela boleče user posted image , krvavela sem pa ko pujs (v 3eh dneh sem porabila dva zavojčka vložkov pa ponavadi mi je šlo vsaj 1x "čez", da ponoči ne govorim), s koščki (kot jetrca) ipd.
Odkar sem imela LPR in HSC (diagnostično + odstranitev pregrade) me nič več ne boli, user posted image komaj opazim, vložkov pa porabim 6 in to čisto navadnih, brez krilc in vsega.

Ali bi me moralo skrbeti? Kaj je prav?

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: menstruacija po laparoskopiji in histeros...
7.12.2010 6:53:14   
Monstera
Jaz sem imela sicer komaj dvakrat M po laparo in moram rečt da se mi je PMS umiril. Sploh nisem vedela, da bom M dobila. Tako da mogoče je to normalno kejt2.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?