|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacije ni, test negativen
3.9.2010 17:00:17   
Anonimen
Pozdravljene! Upam na vaše kakšno mnenje, glede moje menstruacije. Namreč,danes je že 37 dan od zadnje menstruacije. Delala sem test, ki je bil negativen vendar bazalna temperatura je še vedno povišana. ali je možno, da še nimam  dovolj nosečniškega hormona? Ko sem jemala dabroston sem imela menstruacijo na 28 dni, sedaj dva meseca ko pa nimam več tablet pa na 22 oz. 23 dni.
Je že imela katera podobno situacijo in je bila kljub temu srečka nosečka. Za vsako vaše mnenje bom hvaležna!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacije ni, test negativen
5.9.2010 1:06:35   
ledenaa
Vse je možno . In kot vedno sta 2 možnosti. Si noseča ali pa nisi. Psiha ima veliko voliva na potek M

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacije ni, test negativen
19.9.2010 9:09:34   
murncek
Pozdravljene, tudi sama se srečujem z istim problemom. user posted image  mi prvič zaostaja. Naredila sem že test, vendar negativen. Anonimna kakšno stanje je sedaj pri tebi?

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacije ni, test negativen
19.9.2010 21:49:31   
Anonimen
Murncek, pri meni se je na žalost prikazalauser posted image . Upam,da se naslednji mesec ne bo več. Je pri tebi že kaj novega?

lep preostanek večera!

(odgovor članu murncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacije ni, test negativen
20.9.2010 18:32:25   
smeška83
Lahko, da je kakšna cista ali pač hormonska motnja... Če se v kratkem user posted image ne prikaže, se le pejte G pokazat. Držim pa pesti, da je v resniciuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacije ni, test negativen
21.9.2010 11:57:22   
Anonimen
oj

no jaz sem čisto zadnja anonimna....danes delala dva testa različnih proizvajalcev in oba pokazala +, bomo pa vidli v četrtek če bo potrjena.....

lp anonimna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacije ni, test negativen
21.9.2010 12:00:48   
Anonimen
vidim da včerajšnjega posta ni več na tej temiuser posted image .....tudi sama sem imela iste tezave, da sem delala test na začetku pa je bil negativen...danes je pa 42 dan od zadnje menstruacije je pa plus...

upajmo da se obdrzi :)

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacije ni, test negativen
23.9.2010 8:21:43   
manuelca
danes bi po vseh reglcih morala dobiti user posted image  (hvala Bogu je za enkrat še ni in upam da je ne bo)... skratka, ker sem zelo neučakana sem včeraj popoldan naredila test in je bil po pričakovanju negativen...kaj naj delam da mi lažje mine čas, doma že nekako mine ko sem z mojim malim navihancem ... v službi pa je prava mora to čakanje...pa vsake pet minut tekam na WC in gledam če se je prikazalauser posted image ... uff...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacije ni, test negativen
23.9.2010 9:30:47   
Ninchi78
Ali imate še kakšne druge znake, poleg zamude M?

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacije ni, test negativen
28.9.2010 17:58:29   
nacirema
Zdravo!
Jst sm na istem. 33/34 dan od prvega dne zadnje user posted image . Prejšnji teden, ko bi jo morala dobit, mi je blo kar neki slabo. Na nek čuden način, ki ga ne znam glih opisat. Del dneva sem mela orng napihnjen trebuh, del dneva plosko. V četrtek mi je blo slabo do približno 11h zjutraj, pol pa mi je minilo. Drgač sem zelo zelo ješča, ampak mi hrana ne diši kot po navadi. Kar mi je pa res orng čudno, da rigam kot user posted image . Moj mi že ene parkrat čestital!!! user posted image
Test sem naredila pred eno uro pa je bil negativen.
Anonimna, si napisala, da se ti je pokazu + po 42. dnevu. Kaj pa pred tem? Si naredila kakšen test?
lp

(odgovor članu Ninchi78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacije ni, test negativen
5.10.2010 17:24:39   
CHARLIZE
ojla,
evo pa še jaz z istim problemom. zelo zelo si želimo novega člana. V prvo je šlo hitro sedaj so pa kar problemi,...user posted image  bi morala dobiti prejšnji teden. Sedaj je 33 dni od zadnje. Bolijo me prsa,pa v jajčnikih me skoz špika..drugih znakov pa ni. Test pa sem danes naredila in je negativen. Ne vem več kaj naj si mislim. Nikoli nisem jemala tablet in tudi zamujala mi ni nikoli. Vedno je prej prišla. Tudi mene zanima ali je možno, da bi bila to nosečnost, ki jo test še ne zazna ali so to lahko drugi problemi? Bog ne daj kakšne ciste? Kakšni so znaki? Do petka še počakam potem pa kličem ginekologinjo. Kolk je to en šit, da skoz hodim na wc preverjat ali je že prišla,...beda

(odgovor članu nacirema)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstruacije ni, test negativen
5.10.2010 17:33:03   
Anonimen
oj,

nacirema teste sem delala 3, prvi je bil narejen 32 dan, drugi 35 dan, potem sem pa gin poklicala se naročila in za foro nardila še 42 dan....no potem sem bla pa 45 dan pri njej se je pa vidla vrečka, ploda ne....in se bo pregled ponovil čez 14 dni (čez 2 dni)....

upam da vam tudi uspe zagledat +, meni pa srček :) :) :)

lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: menstruacije ni, test negativen
5.10.2010 17:38:47   
Anonimen
oj

charlize naredi test čez par dni,če je ne bo poklici gin....

znaki za ciste so ponavadi spikanje jajcnikov, glavobol, lahko tudi bruhanje, prvi dnevi m rjavi izcedki in zadnji dnevi tudi-m se vleče tud do 14 dni...je pa odvisno kaksno cisto imas

lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: menstruacije ni, test negativen
5.10.2010 20:45:47   
CHARLIZE
Ojla hvala za odgovor:)) lepo je slišat, da ima katera podobno izkušnjo. te vsaj malo potolaži. upam, da nam rata da zagledamo + tebi pa da vidiš srček:)) pa le javi se, da vidimo, če bo vse ok

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: menstruacije ni, test negativen
6.10.2010 10:50:31   
zolika
Sama sem imela enako izkušnjo v tem krogu....pila sva Krvomočnico na dva dni sva user posted image - skratka vse,da nama uspe (kateri krog je bil ne vem)
in na dan user posted image le te NI! Delam test -
Delam drugi dan test MINUS
en dan pavze - spet minus
...kaj je zdaj to?????
Sem pisala Pušenjaku na med.over net. in je rekel,da je 1% da sem noseča in da je 1% možnosti,da se je test zmotil - kar pomeni da gre za benigne zadeve, ki pa so nenevarne in da minejo! Psiha - ni druge. In močna želja po ortočku.
Pušenjak še pravi da so 3 mesecev ne iščejo vzroka zakaj user posted image zaostaja...potem pa začnejo! Razen če so kake hujše težave (bolečine,...)

In tako je po 11 dneh zamude le prišla - tako kot da nič ni bilo...normalno kot doslej! Nobenih krčev nič.... ja - to je življenje!!!!

BOMO ŽE, a ne?! user posted image

Vsem ki še ne veste na čem ste....držim pesti!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu CHARLIZE)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: menstruacije ni, test negativen
6.10.2010 16:31:12   
Pety17
Zolika, drzim pesti zate!!!!

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: menstruacije ni, test negativen
6.10.2010 16:55:28   
CHARLIZE
Zolika pa si imela kakšne znake takrat ko ti je user posted image  zamujala? Pa pustmo tiste, ko dela psiha (slabosti, vrtoglavice,...). Ja upam, da tudi tebi kmalu rata. A bi bil to prvi otrok? Sem pa kar presenečena, da 3 mesece ne iščejo vzorka zakaj user posted image  ni??? Jaz bom vseeno v petek klicala gin. če jo do takrat ne bo. Pa bomo videli kaj bo rekla

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: menstruacije ni, test negativen
6.10.2010 17:57:19   
Anonimen
oj

charlize jaz bi na tvojem mestu isto poklicala v petek če jo ni, da te vsaj da na ultrazvok da vidi če se ti delajo ciste...punce vztrajajte da vas pogledajo...mene leto in pol ni imela gin zamar pa sem imela take težave kot sem jih napisala včeraj...zamenjala gin mi je pa našla endometriom 12 cm....in ne izgine samo, gre za operativni poseg, s tem da je možnosti naravne zanositve 60 %...zato si tako močno zelim,da bi jutri videli tudi srček in da mi je končno uspelo zanosit.....

bodite tečne in vztrajate pri svojem!

lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: menstruacije ni, test negativen
6.10.2010 18:09:02   
zolika
CHARLIZE: znake, če mene vprašaš sem imela VSE! Slabost zjutraj, boleče dojke,...itd. Včasih me je spikalo v jajčnikih in to je bilo to... sama sem rekla,da tudi ne bom čakala 3m da pride - če je v roku 14 dni ne bi bilo - bi tudi sama klicala mojega G in se naročila na pregled! In vztrajala bi - ker je to naša prvica! Tako,da....ne se pustit odpravit kr tako - sem razmišljala tudi o samoplačniškem ktvnem testu....a potem se je user posted image vendarle pokazala!

Trudimo se za drugegauser posted image . Enaka otročka že imam - pri njem sva se trudila pol leta, da nama je ratalo! Sedaj pa že traja več kot 8 mesecev.... tako,da me malo že nažira user posted image user posted image user posted image

Ampak bo že... vsaj tako pravijo! Ko bom najmanj pričakovala se bo pokazala...user posted image user posted image !

In to želim vsem vam BORKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: menstruacije ni, test negativen
7.10.2010 19:25:39   
CHARLIZE
anonimen: kako je zdaj pri tebi?? je videt srček? pri meni jo še ni, test negativen,..spetuser posted image ,.....čist sem živčna, pa vem da to situacijo samo poslabša. ne znam si pomagat. sem pa imela prejšnji mesec vnetje jajčnikov. full sem se prehladila. dala mi je antibiotike in pol sem čez en teden šla spet na pregled, pa je rekla, da je ok. zdaj pa me spet panika grabi, da ni narobe kaj zarad tega??? dala me je na vaginali ultrazvok, ampak drugega ni nič komentirala, da bi blo kaj narobe. kolk je to ena velika groza

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: menstruacije ni, test negativen
8.10.2010 5:59:31   
Anonimen
dobro jutro....

pri nas je situacija taka, da smo vidli srček :) :) ...sem v 8 tednu :) :) :) ....

drugim puncam pa zelim čimprej +....

charlize mogoče je pa od tega, se ti je mal pomešal ciklus...kaj pa če bi poklicala gin pa jo vprašala, da te pač skrbi...moje gin je zlata in mi je vedno na razpolago....sploh takrat ko so mi rasli endometriomi je bila še bolj pozorna....

upam da uspešno rešiš :)

lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: menstruacije ni, test negativen
8.10.2010 19:34:23   
Pety17
Anonimna,....cestitam!!!!!user posted image user posted image user posted image

vsem ostalim pa stiskam pesti.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: menstruacije ni, test negativen
9.10.2010 11:50:38   
anak
Pozdravljene

Imam en problem...danes sem naredila CB test in v okenčku kjer bi moral biti plus se je pokazal temno moder minus :S Če sem prav razumela navodila bi prostorček moral biti prazen v primeru, da ni nosečnosti? Kaj to pomeni? Ali se je kateri zgodilo kaj podobnega?

Hvala vam

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: menstruacije ni, test negativen
9.10.2010 12:08:50   
Katte
anak, ena črtica se mora pojaviti, drugače je nekaj narobe s testom. V primeru nosečnosti se pojavi še druga in tako vidiš plus. Vendar odsotnost plusa še ne pomeni 100%, da nisi noseča. Poskusi ponovno čez kak dan. Držim pesti.

(odgovor članu anak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: menstruacije ni, test negativen
9.10.2010 20:46:25   
CHARLIZE
ČESTITKEuser posted image . no jaz sem user posted image  dobila včerajuser posted image . malo se mi je kar oddahnilo, ker sem se že bala, da je kaj narobe.  ampak razočaranje, da nisem noseča je pa veliko,.......upam,da rata drug mesec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?