|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   meso+zmrznjena hrana
13.7.2005 3:32:17   
kimberly
Naša princeska je stara 7 mesecev in ima že 2 obroka goste hrane. Dajem ji krompir, buče , korenje , strocji fizol , banane , jabolka , suhe marelice...vse ponavadi zalijem s sojinim mlekom in do sedaj ni bilo nobenih problemov.Danes sem popoldanski gosti obrok zalila s govejo juho in je bilo vse v redu.Zanima me kdaj ji lahko zacnem dajati meso in kaksno ? Drugo vprašanje pa je naslednje: ko pripravljam obroke je zelo tezko napraviti ravno pravo mero, zato mi dostikrat hrana ostane katero seveda zavržem.Zanima me pa kaj ve naredite z njo- ali jo zmrznete????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   meso+zmrznjena hrana
13.7.2005 7:49:40   
Marogica
Jaz mojemu govedine pri teh mesecih še nisem dajala, temveč perutnino. Če pa je vse lepo prenesla, kaj si ji dala-super. Naj kar je in ne komplicirat. Važno, da diši ta mali.
Kar se pa obrokov tiče, sem ali zamrznila, ali pa vrgla stran, odvisno od situaacije. SIcer pravijo,da bi naj bil vsak obrok pripraljen sveže. Vendar pa moj malček ni imel problemov.
SEveda pa je vedno odvinso o razmišljanja in (ne)kompliciranja staršev. Predvsem se oziraj, kako tvoja princeska vse prenaša.

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   meso+zmrznjena hrana
13.7.2005 8:29:40   
barbara b
Kaj pa če bi ti pojedla višek hrane? A ni škoda metati stran dobre zelenjave?:bravo::)-

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   meso+zmrznjena hrana
13.7.2005 19:58:55   
ronja5
Jaz zelenjavo skuham, nato pa jo zamrznem v posodicah za led. Tako imam vedno na voljo različno zelenjavo. Perutnino, v glavnem majhne koščke belega mesa, pa tudi sveže zamrznem.
Sicer pa zdaj Tian je že skoraj vse in ne kuhamo več tolikokrat posebej zanj.
LP!

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plavanje z dojenčkom
Kdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Pet otrok je končalo na Pediatrični kliniki
Na Pediatrični kliniki v Ljubljani so v enem samem mesecu pomagali petim malčkom, ki so pogoltnili filter za segrevanje ...




Ime za fantka


Katero ime za fantka?

Mark (43%)

Tinej (6%)

Tian (26%)

Anej (25%)


Število vseh glasov: 413

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!