|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mi imamo pa psa
15.2.2008 23:05:55   
Nea_teja_
No tudi mi smo posvojili kužiko sicer je kuža ameriški staford ampak je cela muca skoz se carta ,kopa brez problema uboga ima rada otroke .Čeprav sem bila malo skeptik glede tele pasme ampak ,ko sem vidla njo sem vidla da je res muca .
Še vedno velja odvisno od vzgoje samo malo zredit jo je treba pa bo popolna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mi imamo pa psa
15.2.2008 23:36:00   
lelaval
Jaz sem ti prav favš. Smo mi tudi imeli namen nabavit štirinožnega prijatelja, pa zdravnik ni dal žegna - ima najstarejša preveliko alergijo na pasjo in mačjo dlako, pa je rekel, da bi se njena astma lahko fejst poslabšala. user posted image
Pa pasmo in vse smo že izbrali user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 14:27:22   
Anonimen
O marička, je kje ste jo pa dobili, boščko, da jo je treba zrediti?

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 15:15:32   
Nea_teja_
Kužika je res full prijazna in scartana.Res pa je da je imela mladiče in je shujšala lastniki so se pa odločili do jo nebodo imeli več .Zato jo mormo zredit zdej me pa zanima če katera ve kaj ji naj dajem da bo pridobila na teži.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 15:42:26   
Anonimen
Aha. Joj, tega pa ne vem, kako psa zredit, res ne. Razen če vprašaš v kakšni specializirani trgovini, tam bodo najbrž vedeli.

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 15:46:13   
nuala
Čestitam za novega družinskega člana.
Pri psih te pasme bodi previdna pri stiku z drugimi živalmi ( mačke, psi, kokoši,... ), no, verjetno te je na to opozoril že bivši lastnik. Predvsem na sprehodu v začetku jo ne spuščaj iz vrvice, če so v bližini drugi psi oz. bodi pozorna na obnašanje.  Saj se pes od psa razlikuje, ampak vseeno je bolje malo previdnosti, kot cirkus.
Hrani jo, sploh če je imela mladiče z visokokvalitetno hrano, najboljši so briketi, če jih je navajena, kupi dobre in take za aktivne pse, zdaj po porodu kak mesec. Pa beljakovine ( meso ) pridejo prav. Maščoba ( tista zraven mesa, olivno olje ). Kakšen surov rumenjak, lahko zmešan z lončkom polnomastnega jogurta in žlico medu ( prelit po briketih; prej preveri, če ji je okus všeč ). Če je slab jedec lahko poliješ po briketih redek čokolino, bo bolje šlo. Ali pa govejo juho.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 16:03:47   
Nea_teja_
Hvala punce  user posted image user posted image user posted image user posted image

Imamo pa še en problem boji se stopnic smo poskušali tudi že z razno hrano pa ne pali kaj svetujete.Dol gre brez problema sam gor pa ni šans.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 16:15:25   
polona2
Poskrbi tudi za razglistenje, s tabletami Pratel, kupi tudi Stronghold, ki odpravlja tudi druge zajedalce. Drugače pa se mi zdi, da je za psice po mladičih primerna hrana za mladiče, torej z oznako Puppy, ta naj bi bila bolj kalorična. Preveri pa to še pri veterinarju ali v specializirani trgovini za male živali.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 16:23:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Hvala punce  user posted image user posted image user posted image user posted image

Imamo pa še en problem boji se stopnic smo poskušali tudi že z razno hrano pa ne pali kaj svetujete.Dol gre brez problema sam gor pa ni šans.


Kaj pa če jo kaj boli? Ali pa če samo notri noče?

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 17:09:42   
Nea_teja_
Sem govorila zdej z to gospo od katere smo kužiko vzeli .No cela zgodba je taka ta kužika se je skotila pri njih pol so jo pa prodali in očito te novi lastniki jo niso dovolj hranili ,ker ona je prišla nazzaj do prvotnih lastnikov ko so jo sparili in je pol revica čist shirala. M i je rekla ta gospa ,da ko so jo zdej oni nazav vzeli ji je gledala cela hrbtenica in  rebra vn. no zdej j že bistveno boljša počasi pa bo res prava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 21:12:41   
Maj78
Nea_teja_ Za poreditev so ti predhodnice že napisale marsikaj probaj tudi z jajcem medom in skuto, kaka konzerva tune s testeninami in briketi, drugače pa jaz našega ASTja starega leto in pol futram s tako skuhano hrano kot tudi z konzervami in briketi ampak res kakovostnimi. Brikete imamo z okusom račke in jih obožuje, konzerve pa ima almonature, probaj ji dat tudi kaj mleka če ga bo hotela, kako kurjo juho s polento.
Drugače pa je tudi naš AST kot mucek in je full crkljivček. Sedaj imam čez en teden rok in bomo imela kar dva otroka naenkrat!
Glede ostalih živali ti pa svetujem naš je socializiran, mu je full dobro če kaj pred njem lavfa sploh kaka muca ampak ko se muca ustavi se je on kao boji in jo samo opazuje, previdna bodi sploh pri kakih manjših pasmah ki se malo večjih psov bojijo in takrat lahko pride do kakih konfliktov, katerim pa se boš morala izogibati.
Kar se pa tiče hoje po stopnicah pa tudi naš ni hotel gor hoditi ampak smo ga kar 'malo prisilili' s pomočjo čokoladic in priboljškov, sedaj ni problem edino kar se boji je če so stopnice tako prozorne da vidi v globino, če veš kaj mislim.
Želim ti da jo uspešno porediš in da ti bo polepšala življenje kot ga je najin pesek nama.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 21:58:08   
Nea_teja_
Prej me je skor kap. Našo  Lolo peLje sin na sprehod pa mu mož reče po štengah jo boš mogu nest k je trmasta k kraški osu(drugač pa cela scrkljanka),dones je pojedla tri oboke prvi je bil brikete ,ki pa ji ravno niso šle ampak sem bla jest bolj pregnana sem ji not umešala rumenjakuser posted image user posted image user posted image  pol je pa se pojedla,drugi je bil konzerva tretji pa makaroni polti z malo mast matr vse je pojedla ma ne pojedla požrlauser posted image user posted image user posted image  ,še dobr da je osoda ostala.

Evo po res dolem sprehodu onadva pridete domov pa reče moj evo zdele jo bo prnesu gor un pa čez vrata pa reče"kako da vm negre gor men je šla brez problema sama"user posted image user posted image user posted image  so mi kr učki vn pali.Midva sva jo pa dop z vsem mogočim prosila od čokolade do salame in pol hči isto ampak ona k osliček.

Doma pa uboga mene kar rečem brez problema ,pa tamalga ne  matr je pregnana in scortana.

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 22:15:41   
Nea_teja_
Slikca naše Loli v albumu bom jutri še kako prlepla.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mi imamo pa psa
16.2.2008 23:15:32   
Anonimen
Joj, cartika mala. Jaz bi tudi imela enega mirnega AST-jcka. Po izgledu so mi ti kuzki fenomenalni.

V Tivoliju sem pa ze parkrat srecala Daisy, mesanko med red nose pitbulom (oz. nekaj na varianto bull pac) in se enim bullckom (ce sem si prav zapomnila)? Tudi cartika. user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 15:00:20   
Maj78
Daisy je pitbullka, naj bi bila red nose, je pa imela podobno zgodbo ko je bila mladiček kot LOLA, mislim da je sedaj tudi pri tretji lastnici. Naš se je full igral z njo v tivoliju, ampak ga ima kmalu dosti in mu to tudi pove, je pa zanimivo kako je Daisy podedovala renčanje po zlato prinašalki s katero se je kot mladiš igrala.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 15:08:00   
Nea_teja_
Našo lajati še nismo slišali.

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 15:26:23   
Maj78
Naš laja samo ko ga je strah in sicer dobi grbo in laja z basom tako globoko, če pa hoče kaj in fehta potem laja z visokim glasom in skoraj da piska.
Eto sem tud jaz slikce dodala.
Je pa Lola full lepa in upam da ste njeni zadnji lastniki!

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 15:30:16   
* Mateja *
Ful je luškana ta Lola, pa ne zgleda ravno shirana. Kamera res doda 5 kil. je pa v nasprotju z unim rjavim v albumu od may78 res manjša!!

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 15:37:28   
Nea_teja_
Maj78 a je voj tud stafford al je pitbull ker ko jih gledam je naša čist druga ,kokat na dan ga zdej futraš ko je že tako velik .Naša je res suhica se ji kr kosti vidjo rebrca zdej jo 3x na dan  da se mal ugoji no vsaj upamo da se bo in da ni nič narobe.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 17:40:02   
Maj78
Ja moj je ameriški staffordshire  terier (AST) ima 50cm plečne višine in 30 kg je pa star eno leto in pol. So pa samčki večji od samičk, pa naš nima ušes topiranih. Za jest mu dajem enkrat na dan glaven obrok, pa itak ma brikete skoz na tleh, ki ratajo aktualni sicer šele zvečer ko jih poje ene deset predno gremo spat.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 20:46:32   
spacey
N_T, jaz mislim, da imate vi SBTjko (stafford bull terrier) oz. vsaj mešanko z angleški stafford. Redko kateri stafford je cel bel. Bolj izjema, kot pravilo. Ampak to ne pomeni, da ni lepa ali da je kaj narobe. Le va zilih ne vedo točno kakšne prednike ima in potem je tako, kot je.

Kjuti je zelo. In prav lepo ime ima. Lola. Pa tiste njene učke, še vedno ima žalosten pogled. Ampak sem prepričana, da bo hitro dobila tiste navihane in srečne učke.

Če je zelo shujšana, ji dajejte jesti večkrat po malo čez cel dan. Pa kakšno bolj kalorično hrano. Recimo tisto za mladiče ali pa za breje psice.

Pa ful jo cartajte in lupčkajte.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 21:12:56   
Nea_teja_
No nevem nama so rekli da naj bi bila Aerican staffordshire terier .No saj ni važno kaj je upam sam da bo ok.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 21:47:19   
Anonimen
Meni pa po fotkah ne zgleda presuha user posted image Koliko ima pa kg? 

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 21:58:32   
Nea_teja_
Joj nevem sam se ji vidijo rebrca in je tudi ta gospa od katere smo jo mi vzeli se pravi njena druga skrbnica pri kateri je bila sedaj rekla da je presuha in da se mora zredit vsaj 5 kg.Namreč oni jih vzrejajo in  tudi lola je bila pri njih skotena pol je pa šla nekam v kranj kjer pa nanjo očitno niso merkali oz skrbei in je revca čisto shujšala .No vsaj to je njihova zgodba nemorem nobenega obsojati ahko samo upam da bo Lola ok in da nima kakih problemov z črevesjem oz čemer drugim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 22:16:34   
Maj78
Zakaj pa bi imela kaj narobe z črevesjem? Glede na to da jo imate že vsaj dva dni se je sigurno že pokakala in če odvaja blato brez problemov potem ni panike, glejte pa samo to da po hranjenju ne skače kej na full al pa da se je ne mečka čez želodec ker se jim baje lahko želodček obrne al neki tazga, naj malo počije po kosilu pa potem šele ven in ne takoj da ne bo takoj laufala.
Drugače pa se tudi našemu peseku na hrbtu vidi hrbtenica in pa rebra, sploh če ga kaj matra in ne je kak dan ali dva (pa ne da bi ga stradala mu dajem vseeno za jest samo če mu ne paše) ali pa če driska. So me na agilitiju enkrat vprašal če hujšam psa, ker dva dni ni jedel in je samo pil, ker je driskal k nor (je imel  neko piščančjo bakterijo ki jo je fasal v nekih briketih) so me sor linčale, skratka hočm povedat da se tej pasmi takoj pozna, tu pa ste itak napisale da je lepo rejen.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?