|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mineštre priloge
17.3.2013 8:29:40   
čambi
Pri nas ponavadi jemo porovo, zelenjavno,joto,ješpren in fižolovo mineštro zmankuje mi pa idej kaj skuhati za prilogo tem mineštram. Prosim za kakšne ideje in predloge. Najlepša hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 8:52:46   
Felicita
kako misliš prilogo? zame so mineštre same glavna jed, mogoče zraven kos kruha, pa še to ne pri vseh (npr pri fižolovi mineštri ni čisto nič potreben).

če pa misliš 'prilogo' oz. 'zdej smo pa mineštro pojedli pa bi vseeno kej čez' potem mi pa zmagajo palačinke vseh sort in oblik user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu čambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 9:02:47   
čambi
Ja zame in za hčer je to čisto dovolj.ampak moj mož mora imeti še kaj zraven. Pri sto kg je mineštra malo malo in še to je da samo enkrat na dan je kuhano ker je cel dan v službi in komaj zvečer je kuhano hrano. Kakšne palačinke pa vse delate. Ponavadi si jaz sestavim jedilnik za en mesec naprej in sedaj sestavljam za april in mi zmankuje idej.

(odgovor članu čambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 9:11:51   
matkica
Jaz včasih naredim tudi jabolčni zavitek,skutine palačinke,...

(odgovor članu čambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 9:49:51   
Hope2
Nama obema manjka še kaj ob miništrah, zato skoraj vedno v mineštre vržem še kako kranjsko ali hrenovke ali kak kos dimljenega mesa.

Drugače pa so to edini dnevi, ko še popoldne kaj skuham ali spečem. Ponavadi isto palačinke skutine (pečene v pečici) in nuteline iz ajdove moke. Rižev narastek, muffini, biskvit s sadjem, štrudelj (jabolčni, češnjev), kak topel čokoladni biskvit in vanilijev sladoled zraven...
ali pa so popoldne na vrsti kaki topli sendviči (rukola, mozarela, paradajz, avokado, jajce, tuna, na žaru pečeni trakci iz govejega mesa, pečeni šampijoni, pražena čebula... ostanki mesa od prejšnjega dne..... pač mal pucam hladilnik in kombiniram)


(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 11:30:08   
aprilčica07
Palačinke vseh sort, jabolčni zavitek, štrudelj, slivovi ali pa marelični cmoki, "gluhi" cmoki, toast.... To mi v glavnem delamo.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 11:56:11   
mateyka
men so fajn njoki zraven obar in minešter user posted image

za dodatno jed obaram pa res mora bit kak štrudelj, buhtelj ali palačinke user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 12:19:44   
josephine27
Če je jota običajno zdraven dam še kakšno klobaco, pečenico, hrenovko ( predvsem za otroke). Zdraven ostalih pa tudi mi običajno naredimo palačinke al pa kakšno frtaljo.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 19:38:52   
sonček33
ali naredim poleg klobaso, ajdove žgance
ali pa palačinke, hitri biskvit, štrudelj, štruklje

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mineštre priloge
17.3.2013 20:53:50   
Felicita
evo, moji predlogi
- palačinke (z marmelado, nutelo, orehi, sladkorjem in limono; gratinirane s skuto)
- ameriške palačinke (z medom, javorjevim sirupom, doma narejenim sirupom iz sadja (zmrznjene jagode pokuhane npr))
- pujskova ušesa (mini debele palačinke, namažeš poljubno)
- blini (ajdove mini palačinke)
- cesarski praženec (šmorn)
- rižev narastek
- štruklji/cmoki (tbh, kupim narejene)
- ocvrte kruhove rezine/francoski toast
...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mineštre priloge
19.3.2013 21:55:54   
hubi
Dobra si, da delaš za en mesec naprej plan za kosilo. Jaz še za jutri ne vem, kaj bomo jedli. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?