|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mitohondrijska citopatija
2.8.2012 22:05:50   
mitohondrij
Pozdravljeni,
je mogoče kdo v Sloveniji ki ima otroka z mitohondrijsko citopatijo...
bila bi zelo hvaležna za odgovoruser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.8.2012 22:48:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mitohondrij)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mitohondrijska citopatija
7.2.2014 16:02:13   
mala8
pozravljena!

vem, da je že nekaj časa od kar si pisala na to temo, pa me vendarle zanima kako kaj napreduje tvoj otrok? Moji hčerki so ugotovili isti sindrom, vendar žal je kmalu potem zapustila ta kruti svet. Želim ti vse dobro in upam, da se bo na koncu končelo lepše kot pri nas(mora se). Me pa res zanima, ali tvoj otrok napreduje in kako se ta bolezen pri vas kaže, ker nam so napovedovali vse najhujše, če bi preživela. Zanima pa me tudi, kaj so vam rekli, v primeru, če bi si želeli imeti še kakšnega otroka.

Lep pozdrav in vse najlepše tvojemu sončku

(odgovor članu mitohondrij)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mitohondrijska citopatija
9.2.2014 13:17:43   
mitohondrij
odpisala sem vam v zasebna sporočila...hvala za odgovor

(odgovor članu mala8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mitohondrijska citopatija
12.2.2014 6:36:53   
mitohondrij
v zs

(odgovor članu mala8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?