|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mlečni izdelki
12.3.2005 10:20:37   
mtd
hooj,
:metulj:me zanima: naš mali s zjutraj poje 1 fruchtzwerge + pol kosa kruha - a vaši pojejo več

:metulj:kake skute jim date: navadno al kako drugo, ćče se sploh kaj dobi

:metulj:a jejo tud sadne jogurte al le navadnega

:metulj:kako s sirom, naj mu ga dam narezanega na koščke ali ga v kaj vmešam - v kaj???

se opravičujem, a me zdajle vse to žre:ups:

:metulj:za mleko je pa itak polnomastno tisto ta pravo, ne:ups:

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mlečni izdelki
12.3.2005 11:08:34   
malika
Naš ima za zajtrk hrenovko, poli klobaso, zdaj po novem pa celo kruh in pašteto. Ko je bil star toliko kot tvoj, smo mu dajali poli klobaso, ker drugega ni hotel :( .

Skutico lahko kupiš tisto sadno(ljubljanske mlekarne 100 ml), pa kakšen skuti fruti, obstgarden,...navadne naš ni hotel, prav tako ni maral navadnega jogurta in tako pač dobiva sadnega. Do enega leta sem pazila in kupovala breskovega, mareličnega,...no izogibala sem se jagodičevju.

Sir pa mu lahko daš narezan v trakce kar v roko, tako ga naš je pri zajtrku zraven poli klobase; ali pa mehek sir(ala zdenka, slovenka,...) vmešaš v papico. Se tako super stopi in zgosti hrano.
Mleko pa polnomastno ja.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mlečni izdelki
12.3.2005 14:52:56   
bini
DAJ mi povej kako izgleda ko je kruh... naša še vedno samo tekočo hrano nekak spravlja vase... vse ostalo pa leti iz ust al se ji pa zaleti.. a kar sam drži kruh in lepo grize?? me res zanima kako ste jih to navadle.
hvala :miska:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mlečni izdelki
12.3.2005 15:03:38   
Taša
Evo Bini naša Maša je čisto malo mlajša od tvoje in jo z polno paro privajam na to da je sama...npr.. v rokah drži kruh, kakšen keks..... No drugače seveda še ne je sama... Ampak velike kose lepo drži v rokah...je.... Jaz sem samo od začetka hrano miksala, čim sem videla da je zmožna sama žvečit malo večje kose.. sem nehala...Sej od začetka se ji je tudi kaj zaletelo vendar sem vztrajala...Čimveč stvari sem ji dala za jest v roke...Drugače se midve z Mašo še nekje 3x na dan dojiva..

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mlečni izdelki
12.3.2005 15:36:01   
bini
ja, moram bit bolj vztrajna... sam da se pozdravi, ker zdajle ma ful tiste sluzi in potem je že nekajkrat zbruhala vse skupaj :(... potem bo pa že vidla frajla, da se da tud žvečit na tem svetu..saj konec koncev, zakaj pa ima tista dva zoba, a ne?8)

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mlečni izdelki
13.3.2005 10:17:31   
TaRe*
Moja pa obožuje žemlje.Pol žemlje ponavadi pocuza,drugo polovico pa razdrobi.Glavno,da ima veselje.Je pa zelo lepo in če odtrga malo večji kos,ga takoj izpljune,tako da ni problema.
Upam,da bo šlo tko naprej.:muca:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mlečni izdelki
13.3.2005 10:20:48   
TaRe*
:racka:je vse sorte skute..navadno z sadjem,frocvergo..
:racka:tudi sadni jogurt ji že dam..banana,pa marelica

:racka:sir...zaenkrat samo topljeni...bo treba probat

:racka:mleko...alpsko 3,5(po nasvetu pediatra)

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mlečni izdelki
13.3.2005 21:36:27   
puncica
:duda:naša zjutraj poje en ta velik frutek al pa pol krožnička mlečne kašice (frutolino, hipp,...) Kolk je to ne vem točno povedat, po moje pa neki podobnega kot tvoj
:duda: skute od lumpija, danone, fruchtzwerge, kar pač pride pod roke ponavadi pa tiste, ki imajo koščke sadja noter, da mora tud mal žvečit
:duda:sadne jogurte ne mara, kar ven pluva, ne vem zakaj
:duda:sir je tud na koščke narezan sicer ga nima preveč rada

LP

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?