|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
mleko in nadomestni obroki 8.9.2005 20:22:46
|
|
|
|
Marogica
|
Mi smo uporabili pri 4 mesecih frutolino, ki se meša z vodo-navodilo je napisano na škatli. Njabrž je tudi z podobnimi produkti enako.
Mislim, pa da tvoja punćka preveč je. Naš 9 mesečnik poje 250 ml mlečne kašice. Ne vem. Mogoče bi bilo bolje jo hraniti na 4 ure.
Jaz naredim tako, da ko poje svoj obrok, imam pripravljen še čaj v steklenički. Kadar mu ni dovolj, mu pač dam čaj. V bistvu spije še par požirkov čaja, pa ima dosti. Dostikrat so dojenčki paš žejni, predvsem po adaptiranem mleku. Ker pač teće mleko, ga pije-delno tudi zaradi žeje.
|
|
|
|
|
mleko in nadomestni obroki 8.9.2005 21:20:58
|
|
|
|
anitaa
|
Živjo!Naša pikica tudi pije beba 2,stara je 4 mesce in pol.Na približno 4 ure 100 do 120 ml.Sem pa,ko je dopolnila 4 m.začela z riževo kašico(milupa)ki se dela z mlekom zvečer.Po 14 dneh sem poskusila z bananino kašico po zajtrku z žličko pa ji ni bila všeč.Danes pa sem ji stisnila 1 korenček in ji ga ponudila z žličko pa je šlo več ven kot not,ostalo sem dala v flaško(2 žlici)in je popila.Jutri kuhano korenje zmiksano in razredčeno,pojutrišnjem pa jabolčni sokec itn. Lp.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKakšna je prava postelja za dojenčka in ot...Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zadnje s foruma
Počitnice.пеперутка16Pri koliko mesecih bi svojega otroka peljali na morje?Manj kot 3 mesece. (
43%)

Pri 6 mesecih. (
7%)

Pri 9 mesecih. (
14%)

Pri 1 letu in več. (
36%)
Število vseh glasov: 14Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!