|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   možnost zanositve
27.10.2008 13:48:49   
zaspančka
Sej mogoče je neumno vprašanje, pa vseeno. Stvar je taka: po prešnji menstruaciji (21.9.), sem nehala jest tabletke. Potem sva z mojimuser posted image  takoj po koncu user posted image  user posted image  brez zaščite, nato pa mal s kondomom, potem pa spet brez. Zdaj pa je že en tedn, kar bi morala dobit user posted image , pa je ni. A je možno, da sem zanosila, al je zamujanje samo posledice nehanja jemanja tabletk?

Ne me narobe razumet, če sem zanosila, bom čist vesela, sam mal sm v negotovosti. Sej bom šla po test, sam hotla sm slišat vaše mnenje. user posted image

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 13:57:30   
Pikapolonica_
Zaspancka, ne me narobe razumetuser posted image , samo jaz sem po naravi firbec - zakaj sta pa mal brez pa mal s kondomom?user posted image
Kaj pa vem, jaz mam totalno neredne cikluse po nehanju jemanja KT (tega bo sedaj že 3,5leta) in imam M nekje na 32-38dni. Danes je 35dan,se še ni prikazala, test bom delala, seveda če! ne bo M, tam nekje 42dan. Ker mi je škoda evrov za tele testeuser posted image

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:03:48   
zaspančka
Lej tko je: načeloma še ne bi mela otročka (če bi bil pa tut fajn), zato sva takoj po koncu user posted image  brez, kr je majhna šansa zanositve, pol ko naj bi bla ovulacija sva s kondomom, pol k nej bi blo mim, pa spet brez. Nekak sva šla na varne dneve. Sam pač nekak nism upoštevala, da so po nehanju jemanja KT ciklusi mal zbrkani. Šment. user posted image  Ah, sej bomo vidl. user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:21:16   
ursa30
ko sem jaz nehala jesti KT, sem imela normalne cikluse.
če sta sexala brez kondoma, je možno, da si zanosila. na tiste "varne" dni se pa ne moreš 100 % zanašati.
če ti user posted image  zamuja, potem najbolje, da si kupiš test...

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:22:04   
tane
joj, zaspančka, hiter teci po en test, ker druge v tvoji situaciji ni, kajti lahko je oboje kar si napisala, da ali si noseča ali pa je cikel malo zbrkljan, ker si ravno prenehala s KT.
samo tako boš vedela kaj je na stvari, pa naj se uresniči to kar si želiš

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:31:52   
ursa30
zato sva takoj po koncu brez, kr je majhna šansa zanositve


to, da je majhna šansa, sploh ne drži. moja prijateljica je zanosila 2 dni po koncu user posted image . pa ni osamljen primer.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:36:14   
kalypso
Jaz sem mela po jemanju KT čist normalne in redne cikluse. Res je da jih imam na 31 dni, se pravi malo daljše ampak so čist Ok. Pa tud prvo menstruacijo po jemanju sem čist normalno dobila.
In ja, jaz tud poznam nekatere, ki so tak čist izven plodnoh dni zanosile, celo tudi s tabletkami. Tak da, jaz bi že delala test user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:43:06   
Anonimen
naredi test, pa boš vedela, če si noseča ali ne ...

sam men tudi ni jasno, zakaj sta malo tak malo tak ... dejta se odločit za eno varianto ..

(odgovor članu zaspančka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:44:41   
zaspančka
Popoldne grem po test, pa jutr sporočim izid. Sej še sama ne vem, kaj bi rajš vidla, da bi blo. Po moje da bom vsakega rezultata vesela. user posted image  Čudna sm ja. user posted image

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:56:10   
ursa30
naj ti pokaže, kar si želiš user posted image
rezultat nam pa le javi user posted image
pa srečno!

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 14:56:12   
zaspančka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

naredi test, pa boš vedela, če si noseča ali ne ...

sam men tudi ni jasno, zakaj sta malo tak malo tak ... dejta se odločit za eno varianto ..



Pač je bla fora da sva šla na varne dni brez, na "nevarne" dni pa s kondomom. Mislm, da je to čist jasno, da je sam ena varianta. Očitno so naju sam tile "varni" dnevi mal okrog prinesli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 15:03:14   
Anonimen
ja, že. samo predno se odločita za zaščito "varni dnevi" bi morala vedet vsaj približno, kdaj imaš O. šele takrat lahko vsaj približno veš, kdaj naj bi bili neplodni in kdaj plodni dnevi.

če si želiš, da bi bila user posted image , ti želim en velik user posted image .

v nasprotnem primeru pa naslednjič le poskrbita za ustrezno zaščito.

(odgovor članu zaspančka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 15:06:24   
ursa30
če si  otroka še  nista želela, potem se sploh ne bi smela igrat teh "for" brez kondoma user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: možnost zanositve
27.10.2008 15:18:05   
zaspančka
Sej ni to, da si ne želiva otroka, sam če čakaš na idealen cajt, pol ga itak nikol ni. Tko sva pa rekla, da mal bova pazila, kr morm jst še diplomo nardit (službo že mam), ampak če se pa zgodi, bova pa vesela. Upam, da vam je zdej bl jasn kaj sva se "šla". user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: možnost zanositve
28.10.2008 7:43:57   
zaspančka
Sam tok, da se javim. Test je bil danes zjutraj negativen. Zgleda da se mi je res sam zbrkal po prenehanju KT.

Pa hvala vsem za odgovore.user posted image

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: možnost zanositve
29.10.2008 14:42:15   
Tejchy25
Varni dnevi ja...na to se ni za zanašat...moja kolegica je ravno v "varnih dnevih" zanosila in to v prvem poskusu, hehe...je zdej vesela in okrogla nosečkauser posted image

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: možnost zanositve
29.10.2008 20:29:42   
kalypso
Teychi25 - Madona kak sem takim fauš user posted image  user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?