|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mobilni telefon v porodnišnici
10.8.2005 16:04:27   
2ursae
mal prebiram prejšnje teme, pa vidim, da vse priporočate mobitel in polnilec za v porodnišnico.
Nam je pa v šoli za starše babica rekla, da naj prinesemo kartice za telefon, kar naj bi mobilci motili aparature na oddelku in naj bi zato mobiteli ne bili zaželjeni.
Ta argument se mi zdi precej smiseln, je pa res, da je mobi ful bolj priročen kot telefoska govorilnica.

a so vam kaj komplicirali okoli mobija? Zanima me predvsem za LJ porodnišnico.

pozdravček :muca: in hvala :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mobilni telefon v porodnišnici
10.8.2005 16:07:57   
evci
neeee. vsi majo mobije. jaz sem že iz pšorodne klicala...

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mobilni telefon v porodnišnici
10.8.2005 16:19:13   
Lunca1
Meni je še rekla, naj ga s sabo v porodno odnesem.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mobilni telefon v porodnišnici
10.8.2005 18:36:31   
jada
Hojla

V ljubljanski porodnišnici nisem imela nobenih problemov z mobilnim telefonom. Rodila sem 3 mesece nazaj in sem prve telefonske klice opravila že v porodni sobi (me je babica swpomnila na to da če mislim koga poklicat). Tako da ti kar imej s seboj mobitel in polnilec zanj, poskrbi samo da ti ne bo mobilc zvonil med vizito in zjutraj ko sestre preoblačijo otroke. :)

lp

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mobilni telefon v porodnišnici
10.8.2005 20:13:43   
Anonimen
Jaz se tudi striktno držim pravil, da v bolnicah ni mobijev, ampak vidim, da sem glas vpijočega v puščavi. Vse okrog mene brni in ropota.

Zato sem ga jaz tudi v porodn. imela, ampak na potihem.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   mobilni telefon v porodnišnici
10.8.2005 22:42:49   
Marogica
Tudi jaz sem imela mobilni telefon od poroda dalje pri sebi in ga smela uporabljati (MB-prodnišnica). Je pa res, da sem ga imela skoz na tiho in sem raje poklicala nazaj.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mobilni telefon v porodnišnici
10.8.2005 22:45:08   
malika
Lahko ga imaš, ampak daj ga na tiho zvonenje

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mobilni telefon v porodnišnici
11.8.2005 7:31:38   
puncica
kartice za telefon, skoraj nobena več nima, sicer pa na vratih v sobi piše prosim da v času vizite izklopite mobilne telefone, tako da so očitno kr dovoljeni, noben ni nikol težil, celo socimra se je pogovarjala pred vizito in je prišel doktor noter, pa je sestra sam rekla, prosim če končate in to je bilo to, noben ni težil. To je bilo v LJ.:bravo::bravo:

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mobilni telefon v porodnišnici
11.8.2005 8:55:09   
Anonimen
Lahko imaš, jaz sem še v porodni klicala :)-:bravo:

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   mobilni telefon v porodnišnici
11.8.2005 14:28:01   
Anonimen
Na PeK tudi piše izklopite mobilne telefone pa ga ima večina otrok na oddelkih. Itak nimaš takrat ob sebi nobene aparature, ko si z otročkom na oddelku, a ne?

Jsz še ko imam holter lahko normalno gsm uporabljam, še nikoli mi niso rekli, da ga ne bi smela .. pa sm mela tut že v isti torbi pa je blo vse v redu. :zmeden:

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   mobilni telefon v porodnišnici
15.8.2005 10:24:21   
Jessy
V Postojni piše, da je v porodnem oddelku uporaba mobilnih tel. prepovedana, na oddelku pa naj ne moti ostalih.
Jez sem rodila s CR in ko so me peljali na intenzivno sem vprašala, če obstaja možnost, da bi dobila telefon in so mi ga takoj prinesli. So me pa pozneje prosili, če ga čimmanj uporabljam, dokler sem priključena na aparature, saj vsi vemo, da to moti aparature. Tako, da sem ga le nekajkrat prižgala, drugače pa imela ugasnjenega.
Ko pa sem prišla na oddelek, pa smo ga vse tri imele prižganega. Jaz sem imela na vibra, moji cimri pa na najtišje zvonenje. Mene ni nič motilo!
Za v porodni pa ne vem, a so ga kaj imele ali ne!?!?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   mobilni telefon v porodnišnici
15.8.2005 15:43:36   
Grascakinja
Nam so v materinski šoli v LJ rekli, da mobitel lahko imaš v porodni sobi, ampak laptopov :zmeden: pa lih ni treba s sabo nosit :):):) (je letelo na očke, ki so prišli v srajci in kravati in z računalnikom iz službe na porod :zmeden2:).
V sobi smo ga tudi vse imele, samo lepo potiho in smo poklicale nazaj, če nismo slišale.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mobilni telefon v porodnišnici
28.9.2005 21:48:12   
Pupica
Jaz sem imela mobi.Ne vem kaj bi brez njegauser posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mobilni telefon v porodnišnici
28.9.2005 21:51:12   
Anonimen
V Kranju ga tudi dovolijo. Meni so ga vzeli, ko so me odpeljali iz porodne v operacijsko in takoj, ko sem se prebudila iz narkoze, so mi povedali, kje je.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mobilni telefon v porodnišnici
29.9.2005 5:35:58   
Bina01
V porodni, na intenzivni in na oddelku so vedno pustili mobitel. Na intenzivni so mi celo številke odtipkali, ker nisem nič videla (nosim očala).
Sem ga pa vedno imela na tiho.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




telegram
manu77

Prosim za sodelovanje v anketi na sledeči povezavi: http://www.mojaanketa.si/anketa/481738408/ gre za diplomsko nalogo. Hvala vsem!

da (77%)

ne (23%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!