|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moderatorji pomoč
23.4.2010 14:11:50   
corfu
Meni pa tale Ringaraja negaja.

Sem šla na forum splošna vprašanja, pa mi ne dovoli nove teme odpretuser posted image
Zato čveke sprašujem vas, oz. prosim za pomoč

Ko grem na odgovor in se mi odpre okno kamor pišem vsebino svojega sporočila nimam zgoraj črkr K (krepko) P (povešno) itd. ampak mi konkretno piše s celo besedo in tudi ko želim v besedilo vstaviti npr. smeške, mi ga (smeška) ne pokaže ampak naredi oklepaja in znotraj oklepajev napiše besedilo-šifro katere sem zbrala, posledično ne morem prilepiti slik in mi gre prav na živce.

Ali lahko kdo pomaga?

Hvala

_____________________________

Uživaj življenje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:13:30   
Hope2
Meni se to večkrat zgodi, ampak tako kot pride tako izgineuser posted image user posted image

Probaj izbrisat RR piškote, ne vem kaj druega, ker mi res samo do sebe izgin. pa saj ko pošlješ post, se vsi smajlijo prikažejo, tak da ni panike

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.4.2010 14:14:02 >

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:22:53   
majch
jaz imam skoz tako, če hočeš pa slike lepit brez copy paste, pa uporabi kodo [image][/image] pa vmes med oklepaja link od slike prilimaj.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:29:29   
AnciM
Odvisno kateri brskalnik za internet uporabljaš.

Na primer google chrome je zelo skop pri urejanju besedil, Mozilla Firefox pa omogoča urejanje skoraj tako kot v wordu

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:31:05   
corfu
Kje se pa piškote briše?user posted image

Ja, zelo mi gre na živce, slike limam copy-paste. A ve imate tudi zdaj tako kot jaz ali ne?

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:33:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

Kje se pa piškote briše?user posted image

Ja, zelo mi gre na živce, slike limam copy-paste. A ve imate tudi zdaj tako kot jaz ali ne?


Ne nimam. Pa očitno tudi več piškotov niuser posted image , jih ne najdem. Aha našla. Greš na moja rr, tam pa na desni strani imaš moje povezave in tam najdeš piškote


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.4.2010 14:35:06 >

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:33:42   
baguSka
jaz mam ok.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:40:13   
corfu
Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e14'

Incorrect syntax near the keyword 'AND'.

/portleti/snNew/feedfunctions.inc.asp, line 567


Tole mi pokaže ko grem na piškoteuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:41:55   
Hope2
Preveč piškotov škodiuser posted image user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moderatorji pomoč
23.4.2010 14:43:19   
corfu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moderatorji pomoč
24.4.2010 9:50:16   
Jerneja_
Corfu pobrišite piškotke v vašem računalniku in zgodovino. Če boste imeli še težave se oglasite.

lp

Jerneja

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moderatorji pomoč
24.4.2010 9:54:40   
zvesta
Veliko je odvisno od brskalnika. Jaz v Google chrome ne morem lepit slikic, smajlijev, citirat, popravljat postov, ker je vse skupaj ena velika zmeda napisana v računalniškem jeziku. :( Pričim ko na istem računalniku v Mozzili lahko vse to delam.

Torej, v čem je finta, da v različnih brskalnikih različen šmorn? A je to odvisno tudi kaj z vaše strani?

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moderatorji pomoč
24.4.2010 10:27:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Veliko je odvisno od brskalnika. Jaz v Google chrome ne morem lepit slikic, smajlijev, citirat, popravljat postov, ker je vse skupaj ena velika zmeda napisana v računalniškem jeziku. :( Pričim ko na istem računalniku v Mozzili lahko vse to delam.

Torej, v čem je finta, da v različnih brskalnikih različen šmorn? A je to odvisno tudi kaj z vaše strani?


seveda je. spletna mora bit optimizirana za določen brskalnik. za čimveč je optimizirana, tem bolje je. torejja,RR popravlja kodo za prilagoditev brskalnikom.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moderatorji pomoč
25.4.2010 18:24:49   
zvesta
no, pol pa prosim za optimatizacijo strani še za Google Chrome...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moderatorji pomoč
28.4.2010 20:32:03   
zvesta
in vse tiho je bilo... user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moderatorji pomoč
3.5.2010 21:32:16   
Jerneja_
Pozdravljeni, napaka je javljena naprej in bo odpravljena v kratkem.
Hvala za razumevanje.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moderatorji pomoč
10.5.2010 20:43:23   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

no, pol pa prosim za optimatizacijo strani še za Google Chrome...


Zvesta sporočili so mi, da je nadgradnja v delu.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moderatorji pomoč
10.5.2010 20:45:06   
Jerneja_
Pri urejanju sporočil imata sedaj IE in FF spet podporo za napreden urejevalnik. Uporabniki se morate še enkrat odjaviti in prijaviti. Prosim sporočite, če bodo kakšni problemi.


Hvala in lp.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: moderatorji pomoč
2.6.2010 12:36:03   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

no, pol pa prosim za optimatizacijo strani še za Google Chrome...


Zvesta sporočili so mi, da je nadgradnja v delu.


se dogaja kaj na tem področju? jaz sme moram še vedno za vsako urejanje sporočila s meški, linki ali čem drugim, prijavit z drugim brskalnikom :(

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moderatorji pomoč
3.6.2010 14:11:57   
Jerneja_
Zvesta meni je bilo rečeno, da dela tako, kot bi moralo, sem vam tudi zgoraj napisala da je urejeno. Ali me lahko prosim kontaktirate na pomoc@ringaraja.net , da točno ugotovimo v čem je problem pri vas. Hvala lepa.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moderatorji pomoč
3.6.2010 14:48:47   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Zvesta meni je bilo rečeno, da dela tako, kot bi moralo, sem vam tudi zgoraj napisala da je urejeno. Ali me lahko prosim kontaktirate na pomoc@ringaraja.net , da točno ugotovimo v čem je problem pri vas. Hvala lepa.



Poslala sedaj mail. Hvala Jerneja! V.

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moderatorji pomoč
3.3.2013 19:13:27   
petarda
Jaz imam enako težavo...google chrome in smajliji mi ne delajo. Odjavila in prijavila sem se že. Kaj moram še narediti?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moderatorji pomoč
4.3.2013 17:23:24   
Flavia_
Pozdravljeni, napaka je javljena naprej.
Hvala za razumevanje.

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moderatorji pomoč
5.3.2013 18:08:18   
Flavia_

IZVIRNO SPOROČILO: petarda
Jaz imam enako težavo...google chrome in smajliji mi ne delajo. Odjavila in prijavila sem se že. Kaj moram še narediti?


Odgovorni se zavedajo napak in motenj, ki se dogajajo na forumu. Zadeve bodo urejene.
Hvala za razumevanje.

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moderatorji pomoč
4.5.2017 9:05:46   
vrtnica81
Pozdravljeni,

ne vem če vprašanje spada v to temo, pa vendar, povejte mi kako pogosto odgovarjajo ti strokovnjaki in ali lahko sploh čakam kakšen odgovor? Že pred časom sem poslala vprašanje strokovnjaku za pravne nasvete, pa še do danes nisem dobila odgovora. kako to deluje? Odgovorijo sploh na vsa vprašanja? lp

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...