|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrikasti podočnjaki, 3 leta
14.1.2007 20:29:40   
no name
Pozdravljenje!

Imam hčerko staro 3 leta. Je prav vse. Ima kak slab dan in ne je nič, drugače pa je ena najbolj pridnih(kar se hrane tiče) v vrtcu, ker je od sadja, zelenjave, mesa...k.zelje, vse....
Zadnje čase pa na njej opažam podočnjake. Pod očmi ima včasih rdečkast, včasih rahlo moder ali vijolični obris podočnjakov....

Ji mogoče primanjuje vitaminov?
Razmišljala sem že da bi jo peljala na odvzem krvi, pa ne vem če pretiravam...

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrikasti podočnjaki, 3 leta
14.1.2007 21:19:23   
čaki
veš da to opažam tudi jaz pri svojem 8 letnem sinu. pa se mi zdi da posebej takrat, ko je utrujen-proti koncu tedna. ima pa isto-rdeče in modro. tudi on je vse in nikoli ni bolan, ampak res mislim da je tako utrujenuser posted image user posted image

(odgovor članu no name)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrikasti podočnjaki, 3 leta
14.1.2007 22:06:01   
no name
ko bi bilo samo to...
nič je ni prijetno take videt...user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrikasti podočnjaki, 3 leta
14.1.2007 22:26:32   
eya
Jaz sem ravno brala, da lahko vijolični podočnjaki kažejo na alergijo.

Res pa je, da sem to brala za dojenčke, ne vem, kako je s tem pri že malo večjihuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu no name)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrikasti podočnjaki, 3 leta
15.1.2007 8:17:31   
Suza
Podočnjaki so tudi znak, da ima otrok gliste.
Mogoče bi bilo dobro preveriti še blato.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrikasti podočnjaki, 3 leta
15.1.2007 8:34:49   
al1*
Tudi jaz sem najprej pomislila na gliste.


_____________________________

lp


(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrikasti podočnjaki, 3 leta
15.1.2007 9:41:55   
mala maja
naš 2 letnik jih ima tudi. našemu so ugotovili alegijo na pršico, brezo, cvetni prah in astmo. odkar ima zdravila se takoj vidi kdaj rabi ventolin. Takrat je čisto plav pod očki, ko zdravilo prime je takoj bolši.
Je pa tud nekej v zvezi s jetri (joj da en dajem napačnih informacij-ampak men se zdi da je rekel jetri)da so podočnjaki. Ker jih je imel tudi naš 10 letnik, pa ga je takrat pediater dal na eke teste.

Jaz bi stvar omenila pedatru. Lahko pa da je res samo utrujena.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modrikasti podočnjaki, 3 leta
27.3.2007 9:56:45   
Magi*
ojej punce, zdaj mi je pa jasno zakaj ima naša take podočnjake zadnje čase. predvčerajšnjim je dobila tudi hudo koprivnico, alergijo na nekaj, še ne vemo na kaj??? pa prav vse je lahko jedla do sedaj. mogoče pa je res kak cvetni prah, ker je zdaj vse v cvetjuuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?