|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moja sodelavka
30.12.2005 20:52:16   
Anonimen
Bila sem stara 19 let, ko sem se  zaljubila v mojega moža in bil je moj prvi pravi fant... in pri tem je ostalo do danes, ko sva že skoraj deset let poročena in lahko rečem e vedno so med nama iskrice.... No, kaj sploh hočem povedat. Imam sodelavko, stara je 28 let, živi pri starših, ima svoj avto, dobro službo, zelo v redu sodelavka, ampak ne razumem je, kako lahko ima dva moška naenkrat. Enega ima sedaj že pol leta, tak, da se res kar dost dobivata, ona prespi pri njemu, pozna njegove starše itd..., drugega je spoznala pred enim mesecem in se z njim dobiva na norih srečanjih, je starejši, ji kupuje vse mogoče... poleg tega pa ima v  en kup "kolegov", ki jih pač pokliče, oz. oni njo, ko se jim zazdi. In slučajno se ji je včeraj zareklo,da je bila z enim od teh kolegov, da sta se imela noro fajn, da je prišla domov ob treh zjutri, bla, bla bla... Ne, nisem ji nič favš, če tako mislite, samo nevem, kako lahko čutiš do npr. prvega fanta, s katerim je skupaj že dalj časa (vendar sta dosti km narazen), kako do drugega... O kakšni družini  se ji še sanja ne, kar se tiče otrok se z njo nimam kaj pogovarjati, ker zanjo so otroci breme.... , ker pač seveda ne moreš nikamor it... No, tega sedaj ne bi, ampak res me zanima, kako čutiš, ko si z enim, se z njim lupčkaš, čez dve uri pa greš prespat k drugemu. Včasih sama sebi prizna, da je nesramna do prvega fanta, vendar pa ne more iz tega ven. Potem pa mene sprašuje za mnenje, ko pojma nimam o takšnih zadevah, ker sem kot nekakšna stara "devica" tam zraven nje, z dvema otrokoma in imam polno glavo drugih stvari.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 20:56:09   
KIRA
to je čist lahko, če imaš oba rad. govorim iz izkušenj. rad bi pač z obema preživel nekaj časa. ampak moraš bit človek za to.  kar pa v njenem primeru nisem prepričana - mislim da ima tastarejšega "rada" sam zato, ker jo razvaja z darili.... no, vsaj tak občutek imam, po tvojem opisu.
sicer pa: zakaj pa ne? sej še ni vezana in nima nobenih resnejših obveznosti, pa dost mlada je še tudi. naj koristi življenje in priložnosti, kot se ji ponujajo, da ji ne bo kasneje žal, da jih ni...
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:00:50   
CIPRESA
Nekoga imeti rad pomeni da ga ne prizadeneš da mu za hrbtom ne lažeš še najmanj da se za njegovim hrbtom dobivaš z drugim zato jaz mislim da ta tvoja sodelavka nima rada ne enega in ne drugega ampak samo sama sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:04:41   
artista7
vse kar sta napisali predhodnici pred mano je rees. Tudi jaz sem imela kolegico, ki je trdila, da ima oba rada. Od njiju je imela vse kar se tiče materialnega, v srcu pa praznino.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:12:58   
valči
Poznam eno,ki ima poleg moža tudi ljubimca.Ne vedno,vendar pogosto.In moža ima rada,ga hvali spoštujeuser posted image ,za popestritev pa tu in tam še ljubimca.Kako ji znese,glede na to da ima otroke,ne vemuser posted image

Ker sama imam dva mala otroka in mi ni jasno,kako bi le našla čas še za kaj podobnega,saj komaj zvozim z dnevi,tako hitro gre dan naokrog.Še spočit se ne morem,razen tu na rruser posted image .Ko bom v službi,pa res ne vem,kako bo.
Dobre tiste,ki lahko takšno življene furajo,majo scenarij,ali kaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:14:31   
CIPRESA
Ja Artista meni se taki ljudje kar smilijo ker se navzven pogosto kažejo zelo samozavestne osebe znotraj pa so "reveži" in velikokrat trpijo. Potreba po večih moških hkrati (pa ne mislim za eno noč) je lahko posledica česa iz preteklosti.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:18:08   
Anonimen
Ja, vidim, da imate podobno mišljenje, kot jaz... v bistvu je ona ful fajn oseba, samo ti njeni moški, to ima pa res pestro. Res je ne razumem, ona ima samo eno prijateljico - žensko, vse ostalo so moški, s katerimi hodi na kavice in pijačke... Delava skupaj, s strankami in kolikor se le da, se spogleduje  s  takšnimi, ki so ji seveda všeč...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:20:38   
Anonimen
Ja pa saj ta nima rada samo dveh, ta jih ima še celo več. Očitno ima zelo veliko srce, tale tvoja sodelavka. Pa plitvo denarnico tudi. A imate slabe plače?user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:20:45   
artista7
ma, ona je enga pustila, samo ga je res imela rada, pa ni hotel skapirati. potem je vmes imela druge, a z njim se je še vedno dobivala, je pa res, da je živel daleč proč. Potem je imela pač stalno dva, dokler prvi ni nekaj zaslutil. Potem je hotela, da lažem zanjo, ko me je prvi klical.. Od takrat se več nismo slišali, ker očitno nisem bila prepričljiva. V bistvu sem se zlagala njemu takrat, ker me je prosila, češ da je to darilo za njen rojstni dan. No, kakor že, jaz se tako lagala ne bom več, pa naj bo še taka kolegica.. Dejstvo je, da je punca ves čas govorila, kako ima oba rada.. Samo ko je to govorila, je gledala v tla.. In vsa darila, ki ju je dobivala od teh dveh, sta jo spridila povsem. Hočem reči, ne moreš ljubiti dveh. Enega lahko ljubiš, drugega izkoriščaš, zadovolji te pa nikoli zares. Žalostno.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:25:59   
Pupica
Tako kot ti je KIRA rekla, moreš biti šlovek za to. Da bi pa vedla kakšen je občutek pa zveš le tako da poskusiš sama.
Bi pa dodala le nekaj, če osebo preveč ljubiš tega ne moreš narediti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:31:05   
Magi*
ja pol je tale tvoja sodelavka ena taka namiguša, a ne?

naj bo, če ji tko paše. saj ti je ne rabiš razumet, ona pa tebe ne. vseeno se pa lahko razumeta kot dve različni odrasli osebi, a ne? pa še kake sočne detajle zvešuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 21:43:39   
KIRA
ja, men se tud zdi, da se ne more odločit. no, vsaj iz tvojega opisa. bi blo zanimivo slišat še drugo plat zgodbe. morda je v njenem primeru res kaj takega v preteklosti, da se ne želi resno vezat. pa če je to en moški ali dva. če jih večkrat menjava, mislim da ji ni do resne zveze, ali je pa ni sposobna. in če res to dela fantu za hrbtom - ne da bi vedel za to, pol lahko temu rečeš varanje.
po mojem to ni pošteno. vsaj partnerju bi morala povedat da je še nekdo in da se ne more odločit, se ne igrat neke igrice. če pa fant ve in se strinja, morta imet že vse pšlihtano, da klapa vse skup...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moja sodelavka
30.12.2005 23:19:54   
lelaval
Tudi jaz ne razumem njenaga obnašanja user posted image . Mislim, da je malo "motena" oseba. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moja sodelavka
6.1.2006 12:55:31   
tanikaa
Živi in pusti živeti.

Naj vsak živi kakor mu pač paše. Ni fer do tistih ki jih vara, ampak če so vsi tako plitki v glavi je pač njihov problem ali pa jim tako ustreza.

Zato še enkrat: ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?