|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moja zgodba
12.5.2006 9:32:57   
zoya99
user posted image Pozdravljene čvekice!

Z vami vsemi upajočimi bi rada delila mojo izkušnjo. Na pikici sva začela delati oktobra 2004. Pa je hitro minilo eno leto in nosečnosti ni bilouser posted image . Ginekologinja mi je predpisala tablete za uravnavanje menstrualnega ciklusa, ampak rezultata še vedno ni bilo. Odločila sva se za ambulanto za neplodnost v MB. Prvi pregled partnerje sperme je bil ok. Jaz sem dala kri in dobila nekaj napotnic, ki naj bi jih opravila pred naslednjim pregledom. Ena od teh zadev je bil ultrazvok v času ovulacije na osnovi jemanja klomifena. Vsa nabita in malo prestrašena sem odšla tja in mnenje zdravnika: imate PCO kar povzroča neplodnost zato v tem mesecu kjub klomifenu ovolacije ne bo. Žalost, ker sem si otročka res želelauser posted image .
Po enem letu in pol sem bila že utrujena od testov, od pričakovanj, pa še kolega in punca sta baje kar tako zanosila, midva pa nič. Nisem mogla več jakala sem v sebi, tako sem si žežela otročka.
Pa v februarju čakam na menstruacijouser posted image , ki mi ponavadi zamuja zaradi policistričnih jajčnikov in naredim 25.2. 2006 za foro test in user posted image -ne morem vam povedat sreče v tistem trenutku. Kar nisem verjela, zato sva naredila naslednji dan ponovno test in rezltat je bil isti-NOSEČA SEM!
Sedaj sem v tretjem mesecu in z najinim piškotkom je vse ok, kar je včeraj potrdil tudi UZ in nuhalna svetlinauser posted image .
Zato punce polagam vam na srce-otrok pride, samo upanja ne smete izgubiti. Jaz sem kljub temu, da je zdravnik rekel, da ovulacije ne bo prav takrat zanosila.

Pa srečno in kmalu vam želim user posted image !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moja zgodba
12.5.2006 9:37:57   
Jana4
Čestitam!user posted image
Želim ti  oziroma vama najlepšo nosečnost in veliko lepih trenutkov s tvojo user posted image .
Res je nikoli ne smeš obupat in rezulati prej ali slej bodo!!!!!

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moja zgodba
12.5.2006 9:44:49   
Anonimen
Čestitamuser posted image

(odgovor članu Jana4)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moja zgodba
12.5.2006 9:55:18   
muha1
Čestitke tudi z moje strani user posted image user posted image  in prijetno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moja zgodba
12.5.2006 11:08:22   
teira
Čestitam user posted image user posted image user posted image  in čuvaj svojo pikico, da zraste v zdravegauser posted image .

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moja zgodba
12.5.2006 11:17:18   
DORI
Iskrene čestitke. Želim ti čim lepšo nosečnost, lahek porod in vse najlepše za malčka.user posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moja zgodba
12.5.2006 11:19:59   
viv_
user posted image user posted image user posted image  Pa pridruži se nam novembrkam na čvekanju v pričakovanju ...

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moja zgodba
12.5.2006 12:28:58   
Ayo
ISKRENE CESTITKE, ZA POGUM IN ZA ZDRAVEGA IN VESELEGA user posted image !!

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moja zgodba
12.5.2006 12:32:40   
inja2
Čestitke, ter lepo in zdravo nosečnost ti želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moja zgodba
12.5.2006 13:00:37   
polona25
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moja zgodba
12.5.2006 16:15:29   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image pa čuvaj oba...

(odgovor članu polona25)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moja zgodba
12.5.2006 18:55:21   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moja zgodba
12.5.2006 19:24:20   
Maj78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moja zgodba
14.5.2006 10:27:44   
iwa
Čestitam za user posted image in za vztrajnost!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moja zgodba
14.5.2006 11:27:14   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in čuvaj vajino user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moja zgodba
14.5.2006 11:59:10   
x_srečka_x
ČESTITKE ZA user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moja zgodba
14.5.2006 20:03:23   
kasija78
Čestitke user posted image  user posted image  user posted image  !!!

Hvala za opogumljajočo zgodbo.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moja zgodba
14.5.2006 21:26:01   
košarica
Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?