|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:06:21   
*barbapapa*
Danes sem stopila na vago user posted image user posted image user posted image user posted image ...

rezultat je takšen: 65 kg pri višini 167 cm ...... (ALARM;::::::::::::::::::::::::::..) ....( aja, pa glede višine je tako,..... enkrat me izmerijo 165,... drugič 168, tretjič 166,........ ---- nikoli nisem isto visokauser posted image )

pa sem dobila motivacijo za hujšat, ko sem zagledala mojo rekordno težo user posted image .....


želim shujšati najmanj 10 kg .... (moja idelana teža bi pa bila 53 kg) - to je teža iz srednje šole in takrat sem se dobro počutila v svojih kilogramih user posted image ,.... zadaj me pa daje depresija zaradi kg user posted image ......


nič,.... bomo se morali držati diete in odganjati misel na pregrehe user posted image ...


upam, da mi bo uspelo,..... upam, da bo uspelo tudi vam user posted image

< Sporočilo je popravil *barbapapa* -- 3.1.2006 11:12:09 >


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:07:36   
total
Bravo ,le tako naprej in vesel začetekuser posted image

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:10:43   
*barbapapa*
lahko pa tudi vi napišete kakšne so vaše mere ....... user posted image

da ne bom edina tu razkrivala svoje podatke ....

_____________________________



(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:20:09   
Anonimen
Samo tole glede kil je precej relativno.
Napr. jaz sem tudi visoka 167 cm. In ko sem imela pri 19 letih 58 kil, sem bila res kot prašička. Imam slike, ki to potrjujejo, pa tudi res sem takrat vedela, da sem (sem se zredila 7 kil v dveh mesecih).
Če pa bi imela sedaj, pri 39 letih, 58 kil, bi bila res presuha. Nazadnje sem imela malo kil pri 30. letih, takrat sem tudi zelo shujšala in imela okrog 54 kil, pa sem bila res zelo, zelo koščena. No, zdaj imam 70 kil, pa sem še kar O.K. Kakšnih 5 bi jih morala še dol spravit, potem bi bila pa blazno zadovoljna.
Ne vem, z leti se izgleda kosti širijo ali kaj, postajajo težje.

(odgovor članu *barbapapa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:24:13   
Anonimen
pri men je podobno - 168 cm in 66 kg.. vsaj 10 kg bi rada dala dol... no, al pa 10 cm gor..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:24:41   
*barbapapa*
oj spliš,....

sama zase vem, da sem se ful razlezla user posted image ...... ker so mi vse hlače premajhne.... (ampak res vse!!!!)

pozna se mi pa tudi na trebuhu in bedrah.....user posted image


je pa res to, da se kilogrami pri vsaki osebi drugače poznajo......

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:27:20   
taška30
Evo, jaz se nimam kaj skrivat: višina 166cm, teža danes 67kg, ciljna teža 57-58kg.
Lp

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:29:03   
tinadvojčica
Joj jaz sem pa danes stopila na vago in šookkkkk  68 kg pri višini 168 cm.Potem veste kako se počutim.Kot en pujs ki se kobaca pa svetu.No na začetku oziroma pred začetkom sem si želela izgubiti 10 kg zdaj si jih želim pa 15 kg.Štala.Najraje sploh ne bi nič jedla.

No to so moje mere ki mi sploh niso v ponos upam pa da mi kmalu bodo!

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 11:34:14   
*barbapapa*
saj smo vse na istem,...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem priznala svoje mere, ker sem se s tem motivirala.....
pač, taka sem..........




_____________________________



(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 12:27:17   
Anonimen
174 cm, 65kg
sem kar zadovoljna, čeprav imam še 1leto po porodu cca 2 kg viška, sicer pa, kot rečeno, se kar dobro počutim, dokler mi vse št.38 podaljšan kroj lepo "stoji". Bi pa želela preden ponovno zanosim še vendarle kakih slabih 5 kilc snet.

(odgovor članu *barbapapa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 13:24:03   
tejčica
Sem prebrala vaše kile in svojih raje ne povem. Zame ste vse suhice. Jaz bom poročala samo koliko jih bo šlo dol .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 13:37:05   
M_A_J_A
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Sem prebrala vaše kile in svojih raje ne povem. Zame ste vse suhice. Jaz bom poročala samo koliko jih bo šlo dol .


Hvala enako!!!user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 14:01:33   
lelaval
Sem prebrala vaše kile in svojih raje ne povem. Zame ste vse suhice. Jaz bom poročala samo koliko jih bo šlo dol .

Jaz pa se ne sramujem svojih kil user posted image user posted image  in jih bom priznala še v javnosti:
pri višini 158 cm ( user posted image user posted image user posted image pa kako sem si vedno želela bit visoka 170 cm user posted image user posted image user posted image user posted image ) imam 58 kg. user posted image user posted image Zadovoljna bom, če pridem na 50-51 kg user posted image  - kot pred nosečnostjo in bom lahko oblekla hlače, ki sem jih takrat nosila user posted image  (če bojo sploh še moderne user posted image )
Ker sem med manjšimi, se mi pač vsak kilogramček takoj pozna za tri. user posted image

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 15:08:38   
hanita
Če ne bi rodila bi me bilo bolj sram, tako pa kaj čem..
Leleval mi dve sva prav glih , tudi jaz sem visoka 160 in imam danes, sem se prej zvagala 58 kiluser posted image user posted image user posted image , se pravi sem se med prazniki zredila še en kilo.  Ponavadi sem jih imela 49 in sem se prav super počutila, potem sem se malo zredila že pred zanositvijo in se te kile kar naberejo.
A zdej je konec tega, v petek grem še na telovadbo in pol bo, vsaj upam.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 15:16:21   
tiktak
Jaz imam pri 164 cm, točno 60.3 kg. Sem se danes stehtala.
Sej nisem glih "debela", ampak sem bila zmeraj suha, potem so se pa kg počasi nabirali, po porodu jih je bilo 5 viška. Itak jih nisem izgubila z dojenjem. Tako se zdej v svoji koži ne počutim dobro in hočem in bom shujšala. Pika.
P.S. Je še katera lačna?user posted image Sej sem se najedla za kosilo, ampak če ločuješ si tako hitro lačen. Grem pit vodo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 15:27:17   
CIPRESA
Zdaj pa mene nekaj zanima kolk bi mogla pa met ženska KG manj od svoje višine????  Ve ste na tem področju bolj doma, zato vas bom kar tle vprašala???? 

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 16:03:00   
mala maja
user posted image user posted image user posted image user posted image  punce kam pa hujšate user posted image user posted image user posted image

jaz ma 177cm in 85 kg. jaz moram hujšat. Evo ni me sram priznat da sem bajsek.

sem pa bla bajske tud pri 19 letih ko sem mela 177cm pa 57kg. Tko jaz bi jih mogla met 45 da bi bla suhica, ampak moj cilj je 70kg. Bom kar zadovoljnauser posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 16:05:37   
Lianna
166/63

Moj cilj je 58kg

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
3.1.2006 16:13:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 16:16:00   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Zdaj pa mene nekaj zanima kolk bi mogla pa met ženska KG manj od svoje višine????  Ve ste na tem področju bolj doma, zato vas bom kar tle vprašala???? 


ženske: višina - 110 cm
moški: višina - 100 cm

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 16:18:29   
Grascakinja
167cm, 71kg. Približno 80cm okol pasa. Bajsika. user posted image
ČEZ 3 MESECE BO BISTVENO BOLJE!!!!!!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 16:34:50   
Suzi*
V: 167 cm, T: 65 kg (današnja)
cilj: 57 kg

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 18:14:06   
Anonimen
Ko vas berem, mi gre kar na jok. Kam boste hujšale, v jezike??? Pa saj ste itak suhice!

No, sama se ne izdam, kdo sem, imam pa pri 168 95 kg. user posted image user posted image user posted image  Upam, da mi jih bo tistih 20 uspelo spravit dol. Sicer pa, to je zame mala malica! user posted image user posted image user posted image  (Ko bi le bilo to res...)

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 20:05:01   
Mel_A
Ja, se strinjam z Anonimnim... Jaz sem tud ko en pujs, imam kar nekaj kil za spravt dol. Sej če ne bi pred časom rodila, bi tud jaz bla pri teh kilih totalno zafrustrirana... Pri 170 cm 84 kil (včeraj zjutri). Sicer nisem bla nikol Kate Moss al kej podobnega, ma to zdele je pa res že čist patetično. Pa zdejle čez šraznike sem dobila še dodatne dva kila. To bo treba do poletja delat, da se znebim tega špehca. Sem ko ena mišelinka, brez heca. No, sej enga pravga cilja si nism lih dala v glavo, ker se bojim, da bi pol ne šlo dol tako po načrtih, pa da bi me pol to še bolj potolklo. Jaz nočem pristat na 60 kilih (če naj bi blo to idealno zame), ker ne rabim bit manekenka, ma tko vsaj na enih 70 bi blo pa lepo pridet, ane? Mislite, da je to dokaj realno al si delam iluzije? Sicer pravijo, da je vse mogoče, če se hoče, ampak vseeno. Sm rekla, da ne bi rada bla pol kej razočarana. Tako da ne bom kej prepogosto hodla na vago, da mi ne bo že na začetku zbilo moralo.
Je pa lepo, da nas je več tuki, si bomo lahko dajale korajžo...


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 20:44:32   
Teni_



Joj,meni je kar nerodno. Moje teže še ni nobena dosegla. Sem bila tako srečna,ko sem imela 40 kg manj. Pa sem v 3 letih toliko šla gor. Upam,da še kdaj pridem na tisto težo.



(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?