|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morfologija pri Pušenjaku
2.11.2005 11:51:27   
kajča
Zanima me, če je katera imela samoplačniško morfologijo pri Pušenjaku? Kako je bilo in koliko stane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: morfologija pri Pušenjaku
2.11.2005 12:15:06   
Anonimen
Lahko ti povem, da stane morfologija od 10000 do 20000 SIT. Odvisno kakšno opremo uporablja ginekolog. Tako je meni povedal Pušenjak sam.

(odgovor članu kajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: morfologija pri Pušenjaku
2.11.2005 12:33:13   
NinaŠ
Sem jo imela pri njem, stane 12.000 sit.

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: morfologija pri Pušenjaku
2.11.2005 13:01:27   
kajča
Hvala nemsis in NinaŠ za odgovore. NinaŠ kako si bila pa zadovoljna? Meni bo morfologijo delal sicer moj G, ampak ima star UZ in ker želiva videti pikico na boljšem UZ, po možnosti 3D, se bom prijavila še pri Pušenjaku

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: morfologija pri Pušenjaku
2.11.2005 13:35:51   
NinaŠ
Bila sem zadovoljna - pregleduje glasno in če kaj ne zastopiš ti lepo razloži, pregleda res vse kar je možno, na vprašanja odgovarja.
Je pa gledal na navadnem UZju, če želiš ti pokaže tudi 3D detjle, vendar 3D ni primeren za opravljanje celotnega pregleda, ker je to "mirna slika" - določen del pokaže vendar ne v gibanju (tisto z gibanjem je mislim da 4D). No vsekakor je lepo videt obrazek, pa rokice,... tudi v 3D, vendar za diagnostiko je pa še vedno navaden UZ (z njim tud opravi pregled).

LP



(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strahovi v nosečnosti
Kako ženska doživlja obdobje nosečnosti, katere so njene najpogostejše skrbi in strahovi. Kako nosečnost in prihod otrok...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Hrana
binyy

Koliko denarja na mesec porabite za hrano?

od 100 do 200 (27%)

od 200 do 300 (35%)

od 300 do 400 (21%)

od 400 do 500 (12%)

od 500 do 600 (1%)

600 ali več (4%)


Število vseh glasov: 252

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!