|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   most
28.2.2005 20:39:21   
žiža
A ima kdo tisti most, ki je v BCu v akciji? A je za kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   most
28.2.2005 20:42:02   
HuAnita
Haj, M.! Imamo enega starega, že napol polomljenega, včeraj pa smo dobili neko zadevo, iz keter se lahko sestavi najprej most, pa prek 5.ih stopenj do hojice na kolesih oz. vozička. Kul zadeva. Ne vem pa, če je ro tisto, o čemer sprašuješ. Tole naše je po mojem kar veliko stalo.
Sicer pa :muca: uživa pod/ob mostu, točno že ve, kje je v kuhinji, in potem imamo pol ure, ko se utrudi, eno kandidatko za skupino The Stroj:)-

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   most
28.2.2005 20:56:32   
Urška*
:bravo:hi hi hi, jaz jutri šibam po njega, se mi zdi ful fajni.

lp:)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   most
28.2.2005 20:59:09   
Annny
Mi ga imamo!
Recimo, da je včasih koristen- tamalčica malo prijema tiste igračke, ki visijo dol.
Glasba je pa čisto preveč na glas:zmeden:
Ne vem, no, morda bo bolj koristen, ko bo starejša.

Moram pa reči, da je cena zeloooo pretirana- tudi zdaj, ko je v akciji!
V Avstriji stane 30 Eur.

papa

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   most
28.2.2005 21:09:02   
žiža
Pri nas pa glih tist kr je ful na glas ta najbolj zažge. Midva greva itak v čet. čez mejo,pa bova vidla, kakšne so kaj cene.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   most
28.2.2005 22:18:22   
Pikabu
Naša Ema ga obožuje. Pa fino se mi zdi, ker je za dalj časa, da zraven lahko sedi in tudi stoji. V bistvu raste most z otrokom.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   most
28.2.2005 22:30:39   
mata
Mi ga imamo od tomyja in ga ful obrajta, vsako jutro ga dam nad njo in se ga razveseli, kot da ga vidi prvič - ne moreš verjet! Pa ful je vredu, da "raste" z otrokom, ker se potem zgornji del zamenja in zadeve, ki sedaj visijo dol se jih potem zlaga v neke okvirčke in na koncu lahko že prve korake z njim dela, ker ima tudi bicikle... mater sem zakomplicirala:)-, stal je pa deset jurjev, čist preveč - ampak, kot rečeno ji je ful všeč!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   most
1.3.2005 7:51:32   
dory
A un medo? ja mi ga mamo...Majcku je bil noro vsec...men pa tud ker so plisaste igracke in se tamal ni mogel udart,kar mu vedno rata :zmeden:..skratka priporocam..je pa kar ugoden..jaz sem dala par jurckov vec takrat :)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?