|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   motorizirane mize za telovadbo-kdo pozna-lj?
12.3.2010 9:31:28   
zita
a kdo pozna motorizirane mize za telovadbo?

Pred leti sem telovadila vsak dan 1 uro na teh mizah in prišla do zmanjšanja obsega pasu, kar lepo oblikovanih nog , počutje je bilo super. No, ni bilo  glih idelano, trebušček ni bil plosk (ker nisem glih suhica),so bili pa rezultati vidni. Nisem ravno  športnica in so mi te mize bile všeč. Pred leti je bil ta slender you mize zelo popularen, zdaj pa nikjer ne najdem kje v Ljubljani jih še imajo.
Na tem linku jih najdete:
http://www.ostanitezdravi.si/index.php?Itemid=62&id=63&option=com_content&view=article
Rada bi spet začela, pa ne vem kje v Ljubljani jih imajo.. zdja je pvosod samo fintes, pilatates...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: motorizirane mize za telovadbo-kdo pozna-lj?
12.3.2010 10:10:28   
TomTaylor
zanimivo, tole pa prvič vidim! Kaj, a to potem vibrira al kako?? kako sploh to izgleda?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: motorizirane mize za telovadbo-kdo pozna-lj?
12.3.2010 11:11:27   
zita
Meni je zadev super, takrat je bilo 6 miz, vsaka je bila za določen del telesa: rit, stegna, hrbtne mišice... Miza deluje s tabo, samo fora je v tem, da moraš sama poleg mize delat in to z mišicami.Jaz nisem tip, ki bi laufala po par kilometrov, pa delala trebušnjake in podobno.. ta varianta mi dosti bolj sede.. pa učinek je bil viden...
Nekateri mislijo, da je to za "invalide" ampak jaz alhko potrdim, da je to super zadeva.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: motorizirane mize za telovadbo-kdo pozna-lj?
12.3.2010 12:37:23   
lunca14
Sem delala pred 10 leti na takih mizah,ampak,meni to ni sedlo,se nisem nič spotila,ni dinamike,men je blo dolgocajtno,to je fino za tiste po poškodbah,men je blo kr neki,če se lahko tako izrazim.Zame je telovadba,da se ti dvigne puls,da poskočiš,da švicaš,in ko nehaš,da si prijetno utrujen.Ne kritiziram sam svoje mnenje povem.Upam da najdeš lokacijo kjer imajo tako zadevo.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: motorizirane mize za telovadbo-kdo pozna-lj?
12.3.2010 13:46:14   
NEVA-1
Jaz vem, da so v Domžalah, če ti ni predaleč...

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: motorizirane mize za telovadbo-kdo pozna-lj?
12.3.2010 15:19:07   
zita
ja, sam videla da je v domžalah, sam jaz sem iz Ljubljane user posted image
Saj pravim, meni ej bilo super...pa rezultati so bili vidni. Drugače sem kot tuba... nobenega izrazitega pasu. Po tej vadbi sem imela res žensko telo in bila zadovoaljna, sem pa tudi zdravo jedla ob tem.
Se pa strinjam, da za tiste, ki se radi prešvicajo ni to... je pa res, da sem bila jaz pošteno zmatrana... punca, ki je imela mize čez nas je stalno kontrolirala in potrebno je bilo delati in ne spati na mizah.

Če pa kje zasledi kje so te mize v ljubljani... naj prosim napiše..bom hvaležna


(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?