|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   muc vajen stanovanja in družba?!
11.7.2011 15:11:59   
J.L.
torej... imamo muca samca starega malo več kot 1leto. doslej je bil zunaj samo na balkonu, tako da drugače življenja od zunaj ne pozna. sedaj razmišljamo da bi morda posvojili kakšnega, vendar nevem kako ga bi sedanji muc, ki sploh neve če obstajajo drugi mucki sprejel. nebi rada privlekla domov mačka, potem ga pa vračala ker ga naš nebi maral. ali je imela katera že podobno situacijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: muc vajen stanovanja in družba?!
11.7.2011 15:17:52   
hmm...
Jaz sem prinesla domov malega mucka starega 1 mesec, ko sem imela že 2 mački in 2 psa. Oba psa sta ga bila noro vesela, kar trosit sta se začela ko sta ga zagledala.user posted image Drugi dve mački pa sta najprej pihali, nekaj jamrali ampak smo naredili tako da mali mucek ni preveč silil vanju. Sem ga jaz držala v rokah in so se potem počasi obvohavali. Čez kak dan ga več nisem držala ampak pustila da se sami spoznajo. Res je, da je druga mačka tega malega parkrat udarila ampak sem to sprejela kot del tega da je to zanjo nekaj novega. Tavečjo mačko sem po tem dala stran in jo čisto, ampak res  čisto malo po ritki (ve kaj to pomeni-da ne sme). Čez kak teden so že vsi spali skupaj. Mali mucek, 2 mački in 2 psa v veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikiiii košari. Še zdaj je tako.user posted image

Je pa res, da je tvoja situacija drugačna, ker tvoj maček misli, da drugi ne obstajajo.user posted image

< Sporočilo je popravil hmm... -- 11.7.2011 15:18:59 >


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: muc vajen stanovanja in družba?!
11.7.2011 15:48:08   
Pikica_82
Tudi naš muc je bil star nekje leto dni, ko sva iz zavetišča vzela mlado mucko (nekje 2m staro). Starejšemu se je prve dni mešalo, pihal je na njo ko zmešan, jo naganjal vstran od njegovih posodic s hrano (je mela ona tudi "svoje", sam je velikokrat še v njegove posodice šla jest), začel je uničevat stvari (predvsem papirnate, knjige in moje zapiske)... Sprejel jo je nekje po 14 dneh, je pa vedno ostala nekako v podrejeni vlogi (marsikdaj se je prav pošteno spustil v njo, kot da se pretepata je zgledalo). Ne vem pa ali zato, ker je bil on mačak, ona pa muca, ali pa zaradi tega, ker je bil prvi pri hiši. Je bil pa starejši na sploh svojeglav maček, ta mala pa je taka mila mucica, jaz ji pravim, da je čisto mamasta muca user posted image
V glavnem se je izkazalo, da bi za našega mačka blo skoraj boljše, da bi edinček ostal user posted image Ni bil glih družaben.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: muc vajen stanovanja in družba?!
11.7.2011 15:57:12   
J.L.
naš je cartek, se rad igra, pusti se nosit in ni dominanten. se pa bojim ravno tega, kar si napisala Pikica_82 ti, da muce nebi sprejelpo drugi strani pa želim, da ima družbo za igranje, ko nas ni.

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: muc vajen stanovanja in družba?!
11.7.2011 16:31:20   
mini11
Mi imamo mačaka skoraj 2 leti. Pred enim letom pa smo našli še njegovo pravo sestrico in jo vzeli. Vsi so nam pravili, da je fino, če imamo dva mucka. Pa je ni sprejel. In še danes po letu dni, sicer funkcionirata skupaj, vendar nista najboljša prijatelja. In sprijaznili smo se, da bo tako tudi ostalo. Sta pa oba prava cartka in razvajenčka. Mogoče je tudi to krivo, da je bil preveč razvajen in je ni sprejel. Skratka ni nujno, da se bosta razumela, ampak nekako se navadita drug na drugega.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?