|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   musklfiber od...
2.3.2006 23:22:07   
Baldi
...ja, ta je pa dobra...moja user posted image  je danes zjutraj prjavla, da ma musklfiber od rotacije user posted image  
Zihr mate RR-ovke kej prste vmesuser posted image  

Jupiiiiiiuser posted image

LPuser posted image

PS:
Vrtênje ali rotácija je v fiziki (beri spolnostiuser posted image ) takšno gibanje togega telesa, pri kateri ostajajo točke na osi vrtenja pri miru.
Pri vrtenju okrog nepremične osi ζ ima togo telo vrtilno količino Jζω in vrtilno kinetično energijo Jζω2, pri čemer je Jζ vztrajnostni moment togega telesa okoli te osi, ω pa kotna hitrost.
Za vrtenje velja izrek o vrtilni količini.
vir Wikipedijauser posted image

< Sporočilo je popravil Baldi -- 2.3.2006 23:32:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: musklfiber od...
3.3.2006 7:52:25   
Anonimen
Tvoj post sem našla na Čvekanje v tri dni, pa poglej ga zlomka, sem točno vedla kam morm it! user posted image

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: musklfiber od...
3.3.2006 7:59:42   
soncece24
user posted image user posted image user posted image Baldi, če ma pa musklfiber si jo pa očitno dobro "spedinal" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: musklfiber od...
3.3.2006 8:06:00   
smrka
Ja ni cudno da ma musklfibr ce si jo pa fajn zrotiral. Dej no paz mal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: musklfiber od...
3.3.2006 8:10:56   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image Baldi ti pa prijaviš razlago, da se je fino nasmejat.Pazi drugič,da ne bo dobila vrtoglaviceuser posted image .
Drugače pa se zlo user posted image , če se ti je to potožla.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: musklfiber od...
3.3.2006 9:37:18   
Anonimen
Po mojem se hoče tale Baldi samo pohvalit pred spolnimi nepotešenkami,  kako on super zrotira svojo user posted image !

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: musklfiber od...
3.3.2006 12:37:07   
Anonimen
Baldi, da je ni še kaj sosed ali poštar rotiral! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: musklfiber od...
4.3.2006 0:17:21   
en
Enim gredo ocitno samo postarji in sosedi po glavi........user posted image user posted image user posted image  Kaj pa cmo ce doma ne dobijo prave "kineticne energije" ki se v doloceni tocki pretvori v "potencialno"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.3.2006 8:38:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: musklfiber od...
4.3.2006 9:02:42   
CIPRESA
user posted image včasih se pa še nasmejem na RRuser posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?