|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 11:41:11   
Anonimen
zjutraj sem govorila z babi in pravi da je tamala po nogicah vsa drobno pikčasta. sem rekla naj ji sleče žabice k ma nove sicer oprane pa vseeno. zdaj pa sva govorile in je pikčasta že cela. naj povem da jedla ni nič novega, nisem menjala praška ali mehčalca, do sedaj ni bila alergična na nič. vročine nima, je živahna, ponoči smo pa slabo spali. mal se je pogovarjala mal pa na konc jokala.

kaj bi to lahko bilo? nisem je pa še sama vidla. vrjetn jo bom ko pridem iz službe peljala k dohtarju, pa vseeno...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 11:52:00   
jazz
Mogoče sedma bolezen? Tu ni vročine kot pri šesti...samo bum z izpuščaji,koliko je pa stara?

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 12:02:11   
vesna.com
Živjo!Najprej naj povem, da je tudi pri meni mlajša že imela ta droben osip in sicer od tega ,ker sem imela že predolgo isti prašek(hecno ne), pa tudi od opranih žabic(beri:pegic).Če ni nič drugega mislim da ni panike.Se je pa to rado pri nas pojavilo predvsem pozimi, oziroma ko se je začelo mrzlo.Naš zdravnik temu reče alergija na življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 12:11:51   
Anonimen
15,5 MESCOV...a ni ta sedma bolezen neki resnga?

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 12:44:44   
Anonimen
Ti po mojem raj merkej, da ni kera od nalezljivih otroških bolezni, ker zdele pa res ne bi bilo fajn, da jo še ti fašeš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 13:09:31   
jazz
Ne,ne,sedma je isti šmorn k šesta sam da je brez vročine...

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 14:22:38   
Anonimen
Ali pa kakšne norice se tudi tako začnejo. Kmalu postane kakšen mehurček voden. Na to naj bo mama pozorna.

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 14:24:47   
Anonimen
A ne, zdaj sem šla brat, pa se pri noricah izpuščaj pojavi NAZADNJE na udih, tako da to najbrž ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
3.11.2005 22:42:31   
KODA
Če se bo to večkrat dogajalo,tudi nastanek nove alergije ni izključen.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
4.11.2005 11:22:52   
Anonimen
sva ble pr dohtarju. učer pa še dons. ni nobena otroška bolezen tut peta ne. ni sedma ampak je peta :) no v glavnem je rekla da je vrjetn kaka alergija pojma nimam / jo na kva. dal so ji ene kaplce in zdej tist je, pa bomo vidl kva bo ratal. k sreč jo saj srbi ne al pa boli. pa tut čist dobre vole je. je pa pikčasta na drobno po celem telesu k pomaranča

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
4.11.2005 11:45:03   
Anonimen
O strela, upam, da boste čimprej ugotovili od česa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
4.11.2005 19:58:09   
Pupica
ja ubogo dete.user posted image
LARA zdej en vem ali si se hecala, ali res obstaja poleg 5 in 6 tudi 7.bolezenuser posted image user posted image user posted image
pač ne vem...user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
5.11.2005 16:59:30   
viv_
LARA - to je blo pr nas isto, ko se je začelo kurit. Pa sem jo (po tvojem nasvetu) mazala z Nivea mlekom in je bilo OK.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
6.11.2005 11:30:26   
Anonimen
ja viv sam ti si rekla d ama tko suho kožo pa to. tisa ma prov pike izpuščaje. zdej so mal mn izraziti tm k pa se ji drgne plenica pa po kolenih,,,v glavnem tm k se dotika več ma pa ful večje in rdeče unete. in mislm da so jo začel srbet k se je zdele 20 min tko metala po pojstl k ponoru bik in drla se je in jokala daje nisva mogla potolažit. ma ful je boga. dala sem ji pol une kaplce k so drgač za norice k piše da blaži vseživo srbenje in pol je počas zaspala. spi brez plenice nagori brisač. ma tko se mi smil sploh ne vem kva nej nardim. pa hudič a če je alergija a nej ne bi zdej v 4 dneh že kej zginl ne pa da se slabša? a ma kdo kako tako izkušnjo?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
6.11.2005 12:06:46   
Moica
Jaz tud ne vem, kaj naj nardim user posted image Star je 15,5 meseca, vceri je dobil visoko vročino, danes je ta nekoliko padla, dobil pa je pikice po celem telesu! Najprej po nogicah (na nartih), potem na zgornjem delu dlani, zdaj pa že po celem telesu. Ni zgledal, da bi ga kaj srbelo, se je pa zdaj začel jokat in dret, da se mi kar srce trga. Sem klicala na Metelkovo in pravjo, da ni treba prit tja, da je najbrž alergija na nekaj. Lahko da na barvila v sirupih (sem mu dala Calpol in Sanosvit), lahko pa tudi na hrano. Rekla je, da naj par dni je jabolka, banane, vso zelenjavo, meso, krompir, nič pa paštetk, jušnih kock, hrenovk, citrusov, skutk in jogutrov. Pa jutri gremo k njegovemu zdravniku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
7.11.2005 10:06:14   
Anonimen
moica tvoj ma najbrž 6. bolezen če je še ni imel. najprej vročina lahko samo en dan, pol pa pade in se pojavijo pikice po celem telesu. in hitro minejo. ni nič nevarno. mi smo jo že mel. ja bla pa tut naša tečna za pop, pa nič jedla pa tko.

(odgovor članu Moica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: naše dete je nenadoma postalo pikčasto
7.11.2005 14:33:01   
Moica
lara, hvala! smo bli danes pri zdravnici in je rekla, da je viroza. In da ponavadi traja en teden. Je pa mali že čisto izmučen od vročine ... ima jo že tretji dan in je spet narasla na 39 ... upam, da čim prej zmagamo user posted image

hvala še enkrat in lep pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?