|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 17:22:50   
tanjusi
toliko je govora o razočaranjih na dopustih pa tudi o otokih,. Ampak vse tule okrog nas, Hrvaška... ,Mene pa zanima kje na splošno ste se imeli do sedaj najlepše na dopustu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 17:37:29   
sunny24
V Egiptu, ko smo v 14 dneh obdelali vse od Kaira do Asuana in Rdečega morja. Bi kar ponovila!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 18:20:13   
Paštetka
Mexico city (znamenitosti, gužva slab zrak) , Cancun (uživancija do daske), Bangkok (hm... zelo zanimiva kultura, ogromno tranvestitov) , Koh samui (pravljična plaža....), Dubaj (kaj vse zmore človeška roka-arhitektura, običaji, kultura).

Pri vsakem je bilo nekja drugega

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.7.2008 18:22:37 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 19:01:43   
Lianna
Korzika ter Danska.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 20:31:08   
kokoska007
razočaranja so, če so pričakovanja prevelika. marsikdo napihnjeno pripoveduje kako čudovito so se imeli, mi si to zapomnimo in smo potem razočarani, ker smo si vse skupaj drugače predstavljali.

nekateri si ne preberejo dobro kataloga oz. sploh ne ve kam gredo in so spet razočarani. katalogi predstavijo samo hotel z eno slikco - ma to je premalo. meni je važno tudi kje se hotel nahaja. vedno si premerem tudi mnenja tujih gostov (pogrešam strani v slovenščini). če je na grškem otoku je važno kako daleč je od gl. mesta (ker se običajno tam kaj dogaja). na googlu si je možno ogledat pobliže lokacijo, .... vedno vem kaj si bomo na otoku ogledali in si že mesece prej pripravim plan kam bomo šli.

mi smo se z dopusta VEDNO vrnili zadovoljni, ker so bila pričakovanja v skladu z realnostjo.  letujemo ob sredozemlju.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 20:38:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

razočaranja so, če so pričakovanja prevelika. marsikdo napihnjeno pripoveduje kako čudovito so se imeli, mi si to zapomnimo in smo potem razočarani, ker smo si vse skupaj drugače predstavljali.

Se strinjam. user posted image

(odgovor članu kokoska007)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 20:41:10   
SaTiSa
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mexico city (znamenitosti, gužva slab zrak) , Cancun (uživancija do daske), Bangkok (hm... zelo zanimiva kultura, ogromno tranvestitov) , Koh samui (pravljična plaža....), Dubaj (kaj vse zmore človeška roka-arhitektura, običaji, kultura).

Pri vsakem je bilo nekja drugega


Pa saj me en drek briga, ampak tu vse si že ti bla?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 22:13:57   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mexico city (znamenitosti, gužva slab zrak) , Cancun (uživancija do daske), Bangkok (hm... zelo zanimiva kultura, ogromno tranvestitov) , Koh samui (pravljična plaža....), Dubaj (kaj vse zmore človeška roka-arhitektura, običaji, kultura).

Pri vsakem je bilo nekja drugega


Pa saj me en drek briga, ampak tu vse si že ti bla?



Ja zakaj pa ne. Jaz opažam, da vse več ljudi potuje in to mi je všeč. Jaz npr. ne zdržim, da vsak vsake pol leta nekam ne grem, pa čeprav sam za 5 dni v London. Sploh se mi zdi, da nas potovanja nekako spremenijo, naredijo bogatejše, sploh zaradi različne kulture...itd

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 22:21:08   
Lianna
No kaj me je kje navdušlo:

-Švica (prijazni in vljudni ljudje, čistoča, čarobna jezera, lesene hišice-bloki)
- Francija-Pariz (utrip mesta, galerije, cerkve)
- Španija- Barcelona (temperamentni ljudje, arhitektura)
- Italija-sem čisto zaljubljena vanjo, vse mi je všeč - no Genova mi ni bila, odlična hrana
- Danska (umirjenost, kolesarjenje, čistoča, narava, morje)
- London (galerije, muzeji, parki)


Vsaka država oz. mesto skriva nekaj kar me navduši. In povsod bi se še kdaj vrnila. Še posebi na Dansko.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 22:46:03   
tintin
Portugalska, definitivno. Ogromno lepega.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 22:46:23   
tintin
aja, pa Korzika tudi.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 22:49:34   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

razočaranja so, če so pričakovanja prevelika. marsikdo napihnjeno pripoveduje kako čudovito so se imeli, mi si to zapomnimo in smo potem razočarani, ker smo si vse skupaj drugače predstavljali.

Se strinjam. user posted image


Js tudi.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
12.7.2008 23:29:43   
Saskia02
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

-Švica (prijazni in vljudni ljudje, čistoča, čarobna jezera, lesene hišice-bloki)


mi gremo letos za 3 dni v švico. preko italije (mogoče francije) zermatt, jungfrau, interlaken, lucern in nato domov proti avstriji. med zanimivostmi sem našla samo tovarno, kjer delajo rogove, pa nek ope-air muzej, pa o hajdi. ali poznaš kaj ta del švice?

iščem, če je v tem koncu kaj o čokoladi, pa urah, nožkih. pač te znamenitosti, ki meni predstavljajo švico in ki bodo interesantni tudi za našo najstnico.

aja: kaj so to lesene hišice-bloki??


< Sporočilo je popravil Saskia02 -- 12.7.2008 23:32:11 >

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 10:12:55   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Saskia02

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

-Švica (prijazni in vljudni ljudje, čistoča, čarobna jezera, lesene hišice-bloki)


mi gremo letos za 3 dni v švico. preko italije (mogoče francije) zermatt, jungfrau, interlaken, lucern in nato domov proti avstriji. med zanimivostmi sem našla samo tovarno, kjer delajo rogove, pa nek ope-air muzej, pa o hajdi. ali poznaš kaj ta del švice?

iščem, če je v tem koncu kaj o čokoladi, pa urah, nožkih. pač te znamenitosti, ki meni predstavljajo švico in ki bodo interesantni tudi za našo najstnico.

aja: kaj so to lesene hišice-bloki??



Mi nismo šli v noben muzej, ker nas je bolj zanimala narava. Smo si pa ogledali slapove, jezera, mesta, en grad, zlezli smo na stolp...itd.

Šli smo pa ubistvu čez Avstrijo, nazaj pa čez Italijo.

Mi smo si pogledali: Winthertur, Zürich, Zug, Lucerne, Interlaken, Thun, Bern, Lausanne, Montreux, Fribourg, Neuchatel. Meni je bilo povsod lepo.

Hišice oz. leseni bloki - eno popoldne smo šli malo bolj v hribe, zavili na cestico, ki je z zeleno označena na zemljevidu in prišli do vasi, kjer so ljudje živeli v lesenih blokih. Mene je res impresioniralo.

Jaz sem si Švico predstavljala bolj kot državo, kjer je vse zeleno, hribi itd. Ok, sej je tudi čokolada itd., ampak to sem si samo kupovala v različnih čokoladnicah. Za kakšen muzej pa nismo nič pogledali. Imeli smo pa LP Švice sabo in je res fajn.


(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 10:25:30   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Saskia02

mi gremo letos za 3 dni v švico. preko italije (mogoče francije) zermatt, jungfrau, interlaken, lucern in nato domov proti avstriji. med zanimivostmi sem našla samo tovarno, kjer delajo rogove, pa nek ope-air muzej, pa o hajdi. ali poznaš kaj ta del švice?

iščem, če je v tem koncu kaj o čokoladi, pa urah, nožkih. pač te znamenitosti, ki meni predstavljajo švico in ki bodo interesantni tudi za našo najstnico.




Na Zermattu ne boš videla ničesar posebnega, saj poleti ni ravno ne vem kako zanimivo, mogoče samo to, v vasi ni avtomoboilov, so takšni električni avtki. Avto pa pustiš v dolini. Jungfrau je najlepši iz zraka. Interlakna ne poznam tako dobro.
V Luzernu sem živela, tam si la lahko pogledaš marsikaj, tako da ti 3je dnevi ne bi zadostovali niti za Luzern, kaj šele, če greste za 3 dni po celi Švici. TOrej...Obvezno si poglejte staro mestno jedro(tam najdeš marsikaj, da seda ne bom naštevala), Gletschgarten(poleg njega je zanimiv labirint-lušna stvar), za celo družino je zanimiv Tehnični muzej, vendar potrebuješ zanj vsaj 3 ure časa, drugače je brezveze....ma dosti je tega.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 10:31:52   
viv_
Najbolj me je očaral arbski svet: Maroko ... Navdušena sem bila tudi na Turčijo, sploh nad skrajnim vzhodom.

Pa kot je že napisala Lianna, sem tudi jaz zaljubljena v Italijo. Mesta so čudovita. Zelo me je očarala tudi Sicilija...



Pa še Švica - mi2 sva šla za 1. maj preko Italije, skozi predor Mont Blanc, potem pa Ženeva, Luzana (Pilatus), Bern, Lucern, Zug, Zurich, Stein am Rhein (slpovi Rena) in preko Avstrije nazaj domov.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 10:45:06   
Anonimen
Interlakna ne poznam tako dobro.


Interlaken je odlicna izhodiscna tocka za vzpon na Jugfrau Joch, se mi zdi, da se tako rece, oziroma na kraj, kjer so snemali enega od Bondov. Lahko gres pes ali pa se s parimi gondomali povzpnes na skoraj 3.000 m. Drugace pa je to mesto, kjer ob 22.00 ze vsi spijo.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 10:47:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Mi nismo šli v noben muzej, ker nas je bolj zanimala narava.


Enako.

Gorski prelazi so precudiviti :).

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 10:47:53   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Drugace pa je to mesto, kjer ob 22.00 ze vsi spijo.


Ti lahko potrdim, da to ni edino mesto....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 22:00:43   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mexico city (znamenitosti, gužva slab zrak) , Cancun (uživancija do daske), Bangkok (hm... zelo zanimiva kultura, ogromno tranvestitov) , Koh samui (pravljična plaža....), Dubaj (kaj vse zmore človeška roka-arhitektura, običaji, kultura).

Pri vsakem je bilo nekja drugega


Pa saj me en drek briga, ampak tu vse si že ti bla?



user posted image  A se ti zi,da bi napisala kraje kjer ne bi bila? user posted image

Drugače, sem pa bila še marsikje drugje, s tem, da je vprašanje: najbolj zanimiv dopust. Če te pa zanima, pa ti še ostala lahko naštejemuser posted image , kjer je bilo malo manj zanimivo.

Lahko pa prilepim kakšno slikico, ko sem na Cancunu plavala v morju z gepardom in delfini, V Mexiku city plezala na piramidi sonce in luna,  in  kako sem na tajskem jahala slone in preživela 5 čudovitih dni v gorah Chang mai - treking tura, kjer smo se vozili s splavi... mojo sanjsko posteljo z baldahinom, kako so me vsak dan Tajke masirale na plaži za takrat preačunanih 500 sit/1,5 uro.... , kako so na štandih prodajali posušene žabe in podgane...  Kako sem se kopala v Dubaju pred jadrom in vsak dan šopingirala v največjih mall-ih (glede na to, da sem tu bila 2x poznam skoraj vsako štacuno na pamet), kako sem v Dubaju smučala... te še kaj zanima?

Edino zdaj se ne spomnim v kateri državi sem bila, ko smo morali stati na avtocesti, ker se je v zlatih avtih (se  ne spomnim več prestižne znamke avtov), peljal nekdo iz kraljeve družine in za njim cela delegacija.


....uf spomini...  Hvala za spomine.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 13.7.2008 22:05:53 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 22:13:01   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

No kaj me je kje navdušlo:

- Francija-Pariz (utrip mesta, galerije, cerkve) - ENAKO + kavarnice take miniaturne, sendviči user posted image . Razočarana, ker kosila skoraj nisi mogel dobiti nikjer v restavracijah, ker so bile le-te za čas kosil zaprte user posted image . Pa še zdaj imam v spominu eno kavarnico na enem trgu s spominčki. Se mi zdi, da je bila blizu Sacre cour ali kako se že napise user posted image

- Španija- Barcelona (temperamentni ljudje, arhitektura) - ENAKO - zamudila pesem Barcelona user posted image  

- Italija-sem čisto zaljubljena vanjo, vse mi je všeč - no Genova mi ni bila, odlična hrana  - ITALIJANI user posted image

- London (galerije, muzeji, parki) - Avtobusi user posted image  


Vsaka država oz. mesto skriva nekaj kar me navduši. In povsod bi se še kdaj vrnila. Še posebi na Dansko.


Ok, Dansko torej moram še sprobati - a moram dežnik s sabo nesti user posted image  

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
13.7.2008 22:52:16   
SaTiSa
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mexico city (znamenitosti, gužva slab zrak) , Cancun (uživancija do daske), Bangkok (hm... zelo zanimiva kultura, ogromno tranvestitov) , Koh samui (pravljična plaža....), Dubaj (kaj vse zmore človeška roka-arhitektura, običaji, kultura).

Pri vsakem je bilo nekja drugega


Pa saj me en drek briga, ampak tu vse si že ti bla?



user posted image  A se ti zi,da bi napisala kraje kjer ne bi bila? user posted image

Drugače, sem pa bila še marsikje drugje, s tem, da je vprašanje: najbolj zanimiv dopust. Če te pa zanima, pa ti še ostala lahko naštejemuser posted image , kjer je bilo malo manj zanimivo.

Lahko pa prilepim kakšno slikico, ko sem na Cancunu plavala v morju z gepardom in delfini, V Mexiku city plezala na piramidi sonce in luna,  in  kako sem na tajskem jahala slone in preživela 5 čudovitih dni v gorah Chang mai - treking tura, kjer smo se vozili s splavi... mojo sanjsko posteljo z baldahinom, kako so me vsak dan Tajke masirale na plaži za takrat preačunanih 500 sit/1,5 uro.... , kako so na štandih prodajali posušene žabe in podgane...  Kako sem se kopala v Dubaju pred jadrom in vsak dan šopingirala v največjih mall-ih (glede na to, da sem tu bila 2x poznam skoraj vsako štacuno na pamet), kako sem v Dubaju smučala... te še kaj zanima?

Edino zdaj se ne spomnim v kateri državi sem bila, ko smo morali stati na avtocesti, ker se je v zlatih avtih (se  ne spomnim več prestižne znamke avtov), peljal nekdo iz kraljeve družine in za njim cela delegacija.


....uf spomini...  Hvala za spomine.


Ne razumi me narobe, prev zavidam ti. Jaz si na želost ne morem kaj takega privoščiti, če pa bi si lahko bi prepotovala cel svet...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
14.7.2008 7:11:02   
Paštetka
Jaz zaenkrat tudi ne več. Ko bodo otroci malo večji. Ker to so bili res bolj adrenalinski dopusti. Vsedla sva se na avion in niti približno vedela, v kateri hotel oz. kam bova šla. Zdaj ne upam več tega. Zdaj gremo 1. na dopust na Hrvaško v apartma. Bomo videli kako bo, glede na to, da tega nismo navajeni user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
14.7.2008 8:36:08   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

No kaj me je kje navdušlo:

- Francija-Pariz (utrip mesta, galerije, cerkve) - ENAKO + kavarnice take miniaturne, sendviči user posted image . Razočarana, ker kosila skoraj nisi mogel dobiti nikjer v restavracijah, ker so bile le-te za čas kosil zaprte user posted image . Pa še zdaj imam v spominu eno kavarnico na enem trgu s spominčki. Se mi zdi, da je bila blizu Sacre cour ali kako se že napise user posted image

- Španija- Barcelona (temperamentni ljudje, arhitektura) - ENAKO - zamudila pesem Barcelona user posted image  

- Italija-sem čisto zaljubljena vanjo, vse mi je všeč - no Genova mi ni bila, odlična hrana  - ITALIJANI user posted image

- London (galerije, muzeji, parki) - Avtobusi user posted image  


Vsaka država oz. mesto skriva nekaj kar me navduši. In povsod bi se še kdaj vrnila. Še posebi na Dansko.


Ok, Dansko torej moram še sprobati - a moram dežnik s sabo nesti user posted image  


Jaz sem bila na Danskem 2m in je vsega skupi mogoče 4x deževalo. Smo imeli res lepo in vroče poletje. Dežnik imam pa jaz kamorkoli grem sabouser posted image

Ja Francozi so men full dobri, ko kar zaprejo lokalčke, trgovine itd. Ko sem bila na Korziki sva bla enkrat full sestradana, se vozila naokol in s težavo našla en supermarket, ki je bil odprt. In sva si kupila pečenega piščanca pa bageto, se zarad lakote kar na travco pred trgovino usedla in pojedla. So se nama vsi smejal, pa zaželel dobr tek. Lepi spominiuser posted image

< Sporočilo je popravil Lianna -- 14.7.2008 8:38:05 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
14.7.2008 9:54:46   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz zaenkrat tudi ne več. Ko bodo otroci malo večji. Ker to so bili res bolj adrenalinski dopusti. Vsedla sva se na avion in niti približno vedela, v kateri hotel oz. kam bova šla. Zdaj ne upam več tega. Zdaj gremo 1. na dopust na Hrvaško v apartma. Bomo videli kako bo, glede na to, da tega nismo navajeni user posted image
 Tudi mene tole matrauser posted image  Spet bomo imeli dojenčka in spet bosta minili kaki 2 leti, preden se bomo lahko odpravili kam res daleč....ooooh..

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Katero ime?
Februarka08



(82%)

(18%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!