|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:15:26   
žiža
Tako mi je hudo, da ne morem drugega, ko biti sama in jokati. Pa me zdej že ta samota ubija in straši. Sej mogoče zgelda čudno, da v tem trenutku sedim za računalnikom in sem gor popolnoma nepoznanim ljudem pišem kaj doživljam. Samo taka sem, da na 4 oči težko svoja čustva iz sebe dam. Pa jih moram, ker me res dušijo.
Točno eno leto mineva, kar smo izvedeli za bolezen, rak na grlu. PO operacije se je ati kar dobro opomogel in bil do septembra zelo optimističen. Potem pa je sledil nov udarec, da se je rak razširil na pljuča in da glede na njegovo stanje bolezni ni mogoče več pozdraviti. Stanje se je kar hitro slabšalo. Danes pa je očitno prišel do tja od koder je le ena pot...
pa tako dobro je izgledal zadnja 2 tedna... Zjutraj pa smo morali klicati rešilca, ker ni mogel dihati in se je dušil. Hvala ti draga sestrica, da si tako presneto močna, da lahko tako koreknto odreagiraš. Tažana hvala, hvala, hvala, da si vedno pri rokiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sprejet je bil v bolnico in stanje je zelo kriotično. Čez vikend se lahko marsikaj zgodi, so bile besede zdravnice....
Vse kar mu lahko pomagajo je kisik. Drugega v njegovem primeru ne morejo storiti. Ne bodo ga oživljali ali priklapljali na druge aparate, ker to ne bo prineslo ozdravitve niti izboljšanja. Podaljšali bi mu le trpljenje.....
Sej sem vedela, da se bo plej ko slej zgodilo in bolj ko sem se " pripravljala " na to bolj zmedena sem zdaj. NISEM NITI NAJMANJ PRIPRAVLJENJA, DA IZGUBIM OČETA.
hudo mi je hudo, hudo, ker bodo trije vnučki ostali brez ata, ki ga kratko malo obožujejo. joj, kaj bi dala, da bi se zbudila iz teh morasti sanj.
pa res sem jezna nase, ker sem tako občutljiva. Tažana in mami jaz ne vem od kje vama moč, da lahko tako pogumno prenašata vse skupaj in še mene po vrhu. user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:20:17   
sayuri
Žiža, drži se user posted image

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:23:05   
Miška76
Žiža, držim pesti za tvojega atija !!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:26:13   
Anonimen
Žiža hudo mi je zate.user posted image

Ljudje smo močnejši kot mislimo, verjemi. Ko sem jaz svojega očeta gledala dva tedna na postelji v komi sem tudi mislila samo na to da jst tega ne bom prenesla. Pa sem. Je bilo hudo ampak sem. In tudi ti boš.
Jaz si še vedno govorim da je bilo to boljš zanj, konec trpljenja. Fizično ni več prisoten čutim ga pa še vedno. Tudi ti ga boš verjemi, ostali ti bodo spomini. In vsak dan je malo lažji od prejšnjega.
Pa ne se zadrževat, joči, kriči...kar ti pomaga, da daš bolečino iz sebe.
Pa povej očetu kako ga imaš rada.

user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:30:12   
Anonimen
Žiža. drži se. Mene je tega tudi zelo, zelo srah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:31:03   
Anonimen
Drži se, Žižauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:31:33   
Bubamaraa
Žiža hudo mi je za tvojega ateka....user posted image user posted image user posted image

Držim pesti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:37:43   
Felicity
user posted image user posted image user posted image
Drži se.

Držim pesti  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:44:14   
Lunca1
Žiža drži se. user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 16:55:53   
kada
user posted image user posted image user posted image user posted image Žiža, drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 17:26:03   
soncece24
Žiža, ful si me ganila s tvojo zgodbo, kr user posted image user posted image user posted image . Samo upam lahko za tvojega atija, da če se že mora posloviti od vas, da bo čim manj trpel. Pošiljam ti en velik user posted image user posted image in bodite močne vse tri: ti, tažana in vajina mami. user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 17:27:15   
Alessia
Tudi jaz sem šla čez podobno izkušnjo kot ti. Ati.. rak... rešilci... bodite pripravljeni na vse... Človek se nikol ne morem pripraviti na izgubo svojega bližnjega. Hudo je in še huje bo. Potem pa minevajo leta in življenej ubira svoje poti.  Moje mišljenje je takšno: čas ne celi ran, rana ostane, samo naučiš se živeti z njo.

Uglavnem, drži se, bodi močna zdaj ko atija še imaš, za solze bo še dovolj časa.

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 17:35:37   
LARIKA
Žiža ne pozabi mu povedati kako zelo zelo ga imaš rada. Pa ne samo ti, kako zelo ga imajo radi njegovi vnuki.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 17:46:09   
dulcinea
Žiža, zdaj ko sem brala tvojo zgodbo, sem se spomnila na mojega dedka  user posted image user posted image user posted image
Tudi on se je dušil zaradi raka na pljučih. Vem kako ti je. Sploh, ker je tvoj oče.

Drži se, Dulči

< Sporočilo je popravil dulcinea -- 16.3.2007 17:50:16 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 18:14:59   
Maxica
O ubogi, ubogi.user posted image user posted image user posted image  Saj ne vem, kaj naj ti napišem, ti pa lahko pošljem en ogromen user posted image . Mislim na vas, molim za vašega očka.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 18:28:23   
Pikabu
Jokam kot dež tu za račualnikom. Take stvari v meni vedno znova in znova prebudijo tista grozna občutja. Držte se, bodite pogumni, za atija... Mislim na vas... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 18:37:05   
*biba*
žiža, vem kako ti je kajti tvoja zgodba je taka kot moja pred dvemi leti.Moj očka je preživel hudo možgansko kap, umrl pa je za rakom in to na hitro, pa še noseča sem bila.In sem mislila da tega ne bom preživela.user posted image user posted image
Kaj naj rečem drži se, življenje gre dalje.user posted image

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 18:50:05   
nejcko
Žiža, nimam besed; samo slutim lahko, kako neizmerna mora biti tvoja bolečina - drži se in izkoristi še te zadnje trenutke, ko svojemu očetu lahko izkažeš, koliko ti pomeni, in mu poveš, kako neskončno rada ga imaš.

user posted image

(odgovor članu *biba*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 18:57:16   
max81
Žiža točno dobro vem, kaj sedaj preživljaš, tudi sama sem pred štirimi leti izgubila atija in to čisto nepričakovano, zadela ga je srčna kap......in to človeka, ki skoraj nikoli ni obiskal zdravnika, bil je zdrav, vitalen in star še ne 55 let. Tolažim se samo s tem, da je umru tako kot si nas želi večina ljudi hitro in brez muk, ter trpljenja, sam kaj ko toliko bolj trpimo mi- ati upam da te user posted image user posted image  čuvajo, žal mi je da se nisem uspela od tebe posloviti in ti povedati kako te imam radauser posted image user posted image

žiža pošiljam ti en velikuser posted image bodite močni in mislim na vasuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 18:58:36   
asso
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ŽIŽA sem brez besed, le to ti lahko napišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Vsem tvojim bližjim tudi pošiljamuser posted image  
Drži se ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 19:00:36   
Blacky30
Žiža, hudo mi je in jočem s teboj. user posted image Bodi močna! Vendar zberi moč in se pojdi poslovit od njega, to moraš storiti zase in za očeta.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *biba*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 19:06:47   
mika
žižauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in tvojo družino.


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 19:13:04   
Anonimen
Žiža, drži se, bodi močna. Veš, tvoj ati bo tako rešen vseh muk in trpljenja.

En velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hudo je, ko se najdražji poslavljajo. Nikoli nismo pripravljeni na to, da jih bomo izgubili in vse bi dali, da bi zadnji trenutek trajal večno. Pojdi mu povedat, kako rada ga imaš.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 19:46:24   
mala maja
Žiža drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


vem kako ti je hudo, poznam tvojo bolečino, poznam tako nemoč....(tudi moj oče je imel raka na plučih in tudi on je bil 14 dni predno je umru tako dober, da smo postali vsi optimisti) Pa vendar moraš biti trdna, moraš potrpeti in se s kruto usodo srečati.... Zberi pogum in se od njega poslovvi z vso ljubeznijo ki jo premoreš.user posted image user posted image user posted image
Vem da ti nihče ne bo mogel vrniti očeta in ni besed, ki bi omilile tvojo bolečino.
Pa vendar bo tvoj oče za vedno pustil košček sebe v tvojem srčku, na prav posebnem mestu, kjer trenutno odmeva strašna bolečina, bes, samota ......user posted image user posted image

Nekje sem prebrala naslednje besede, ki ti trenutno ne bodo pomenile veliko ampak ko bo čas zacelil hude rane boš spoznala da so še kako resnične.

Če je res, da ko umreš pustiš delček duše pri vsakem, ki si mu pri srcu, potlej mi sploh ne bo težko umreti, kajti vem da ne bom sam. Vedno bom v tujih srcih in zavedam se da bom še naprej živel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 20:11:57   
Erdbeere
žiža drži se....jokaj, ne zapri se vase.....boš videla, oči se bo rešil muk, ker verjetno mu ni lahko....verjemi, da tako pač mota biti....sej se sliši hudo, samo če ni pomoči, naj pride čimprej najhujše....ena user posted image zate 

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?