|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napotnica za "reprodukcijo"
15.6.2006 21:38:50   
ursi84
Lepo vas pozdravljam!

Imam eno veliko prošnjo: G mi je dal napotnico za "reprodukcijo" in ne vem, kam naj se naročim in približno koliko časa bom morala čakati za pregled.

Za naju je to prvič in se še zelo loviva.
Imam pa zelo neredne M in že 1 leto trudiva za user posted image in tako se je G odločil da greva naprej.

Hvala Vam že v naprej!!!

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 15.6.2006 22:22:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: napotnica za "reprodukcijo"
16.6.2006 7:38:13   
Anonimen
Pozdravljena!

A ti je mogoče zdravnik napisal napotnico za laparoskopijo???
Drugače se tremu reče reprodukcijski oddelek?
Če pa je to za laparoskopijo???(stara porodnišnica),pa je št za
naročiš sledeča, 231-82-45.moraš pa biti zelo vstrajena.Kličeš
pa med 9.00-12.00 ure.Upam da sem ti kaj pomagala??
No vsaj jaz sem se naročila tako, ker sem imela pred 3 meseci laparo.
pa srečno

(odgovor članu ursi84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: napotnica za "reprodukcijo"
16.6.2006 11:50:07   
Linda25
ursi84,

predvidevam, da ti je dal napotnico za leonišče. Čudno, da ti ni povedal in razložil vse skupaj. Z napotnico se naročiš  h ginekologu in te potem on pošilja na HSG, fsh, če je potrebno laparoskopija.....
Tako je bilo pri meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: napotnica za "reprodukcijo"
16.6.2006 11:56:40   
Elysabeth
Tudi meni se zdi čudno, da ti tvoj G ni razložil kam se naročiti z napotnico. Ti kar lepo pokliči na Leonišče oz. se lahko naročiš kar po e-mailu silva.petancic@kclj.si, ker jih je po telefonu zelo težko poklicati. Odgovorijo zelo hitro (meni ponavadi v roku pol ure, včasih celo prej). Mislim, da se ne moreš kar sama naročiti npr. za laparoskopijo, ker te mora G na leonišču najprej pregledati in potem napotiti na nadaljne preiskave. Mogoče ne bi bilo slabo tudi, če bi tudi tvoj dragi šel k svojemu osebnemu zdravniku po napotnico za spermiogram, kar ti bo pa verjetno tudi G na Leonišču predlagal!

Pa srečno! Upam, da bosta kmalu zagledala user posted image user posted image !

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: napotnica za "reprodukcijo"
18.6.2006 8:05:31   
ursi84
Dekleta najlepša hvala za vaše predloge, naročila sem se in pridem na vrsto 28.09.2006.
Do takrat pa veselo na delo user posted image , pa malo morja..........user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp, Urška

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: napotnica za "reprodukcijo"
21.6.2006 14:21:09   
petraps
Pozdravljena! Tudi jaz sem klicala vsaki mesec in po treh mesecih sem dobila datum 11.07.2006 in menda je to zadnji datum ko še operirajo.Potem imajo dopuste in takrat izkoristijo, da porihtajo sobe in ostale stvari.Če te zanimajo kake stvari glede tega, mi piši ker jaz grem že na tretjo.Lp,Petra user posted image user posted image

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: napotnica za "reprodukcijo"
22.6.2006 10:24:58   
ursi84
Petraps!

Jst še ne vem kaj me čaka, ker grem prvič tja. Imam pa dr. Voglarja in me že prav zanima mi bo naredil.
A mi lahko katera pove, kaj sploh pomeni REPRODUKCIJA?

Lp, Ursi84

(odgovor članu petraps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: napotnica za "reprodukcijo"
22.6.2006 10:38:36   
emaa
Reprodukcija ali razmnoževanje. Torej je naptnica za pomoč pri zanositvi.

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: napotnica za "reprodukcijo"
22.6.2006 14:35:11   
petraps
Pozdravljena! Moja zdravnica pa je Dr. Ribič-eva, ona me bo tudi operirala, vendar sem bila tudi pri Dr.Bertoletu on pa mi je delal vaporizacijo(pri njem sem bila dve leti ).Sedaj me čaka tretja laparo (prvi dve sem imela v letu 2000 in sicer v juniju in septembru), tako da vem kako to poteka, vendar je pri vsaki drugače.Lep pozdrav!

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?