|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naročanje čez Neckermann - za dojenčke
28.11.2005 22:12:01   
bobek05
Kakšne imate izkušnje??? Nekaj sem gledala, pa ne vem no. Ne zaupam jaz kataloški prodaji...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naročanje čez Neckermann - za dojenčke
28.11.2005 22:18:06   
Jessy
Bobek, komot jim lahko zaupaš! Res imajo dobro zrihtano to prodajo!!! Meni (oz. Neji) je sestra kupila 2 pajacka pri Neckermannu in ti povem, da sta izredno kvalitetna!!! Jaz pa sem kupila most z igračami in je ful dober in tudi kvaliteten.
Mi že več let naročamo pri njih oblačila tudi za nas, odrasle in sem vedno zadovoljna, če ti pa kaj ne ustreza, pa lahko pošlješ nazaj (pošiljanje je brezplačno) in ti vrnejo denar ali pa si izbereš kako drugo stvar!


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naročanje čez Neckermann - za dojenčke
29.11.2005 8:43:53   
Aleksandrin
Jaz tudi veliko naročam preko njih, samo pohvalno user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naročanje čez Neckermann - za dojenčke
29.11.2005 8:47:45   
zoya24
Jaz tudi veliko naročam pri njih, pa sem bila tudi vedno zadovoljna, če mi kaj ni bilo všeč, sem poslala nazaj. 

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naročanje čez Neckermann - za dojenčke
29.11.2005 8:48:57   
janjja
Vse kar sem kupila preko neckermanna in quelleta moram samo pohvalit. Izredna kvaliteta in vrneš lahko če ti ne paše. Naroči ne bo ti žal, no meni ponavadi ni, ker niso take cote da bi se kar razvlejkle in zbarvale.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?