|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nastav je problem
15.5.2008 21:41:35   
ROŽICI
imam en problem in prosim vas za nasvete.bila sem suha(imela sem raven trebuh) sedaj pa sem v dveh mesecih se zredila in imam obroč okrog trebuha.moje mere so 160/53kg
ne vem kako naj se znebim tega obroča  okrog trebuha me zelo moti. se pa res sedaj pazim pri hrani da ne jem sladkarij.
tako sem zalostna.user posted image prosim za nasvet.
zdaj ze cel teden hodim na sprehod in tečem,sam se mi zdi da se mi nš ne pozna.user posted image



_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nastav je problem
15.5.2008 21:42:31   
ROŽICI
pa še to ne vem a naj gledam pod robriko hujšamo?

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nastav je problem
15.5.2008 21:44:50   
Rožica I
Welcome to the club user posted image !
Drugače pa ja, daj raje na forum hujšanje.

Pomaga pa le dieta in telovadba! Kako dolgo pa, je odvisno od debeline kožne gube user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nastav je problem
15.5.2008 21:44:55   
benika
Definitivno.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nastav je problem
15.5.2008 21:46:57   
ROŽICI
kašna telovadba pa?trebušnjaki?ja ne vem..nimam tak veliko pač en obročuser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nastav je problem
15.5.2008 21:49:03   
Anonimen
pa še to ne vem a naj gledam pod robriko hujšamo?


Ne, bolje je kaksen forum s kvalitetnim kregom....user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nastav je problem
15.5.2008 21:51:10   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

kašna telovadba pa?trebušnjaki?ja ne vem..nimam tak veliko pač en obročuser posted image

-------------------
Ok, pol pa telovadba odpade user posted image ! Pokliči DHL, pa naj ga odpelejo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nastav je problem
15.5.2008 21:53:50   
ROŽICI
user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nastav je problem
15.5.2008 22:10:14   
Rožica I
ROŽICI- napisala sem ti par linkov ločevalne na oni drugi temi, kjer si si to zaželela user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nastav je problem
15.5.2008 23:27:24   
Majuska
Kera travma user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nastav je problem
15.5.2008 23:42:32   
karmy
joj jaz mam tudi isti problem... ista višina, ista kilaža... ampak hočem it pod 50 kg, na mojih starih 48 kg.... za zdaj sem v enih 2-3 mesecih shujšala že za cca 6 kg, pa morš še za ene 3 kg



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nastav je problem
16.5.2008 0:06:55   
skuštrana
zdaj ze cel teden hodim na sprehod in tečem,sam se mi zdi da se mi nš ne pozna.


A cel teden že telovadiš pa se še nič ne pozna? Hja, potem imaš  pa res problemuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nastav je problem
16.5.2008 6:24:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

imam en problem in prosim vas za nasvete.bila sem suha(imela sem raven trebuh) sedaj pa sem v dveh mesecih se zredila in imam obroč okrog trebuha.moje mere so 160/53kg
ne vem kako naj se znebim tega obroča  okrog trebuha me zelo moti. se pa res sedaj pazim pri hrani da ne jem sladkarij.
tako sem zalostna.user posted image prosim za nasvet.
zdaj ze cel teden hodim na sprehod in tečem,sam se mi zdi da se mi nš ne pozna.user posted image




noseča? user posted image user posted image user posted image

čakaj da greš rodit, potem obroč ostane za vedno....mater...jz sem imela tudi sanjski trebuh, zdaj mi pa še vedno po 2,5 letih koža čez hlače visi user posted image kljub telovadbi...pa nimam kaj...še eno nosečnost bom potrpela, da kožo do skrajnosti nategnem, potem pa k Fabijanu da odreže kar je preveč user posted image ...

ok...out of topic...



Glej, če si se v 2 mesecih zredila, potem računaj, da boš rabila 2 meseca, da si spet s telovadbo in malo diete pridobiš spet nazaj svoj trebuh. Pa računaj, da včasih zaradi hormonov in pred menstruacijo se v telesu zadržuje več vode, zato imaš lahko tudi občutek napihnjenosti in večjega trebuha, no, vsaj jz sem napihnjena kot žaba v tednu pred menstruacijo user posted image

Sicer pa don't worry, tvoje mere in teža so super! Be happy!



(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nastav je problem
16.5.2008 6:55:00   
Anonimen
karmy, kako ti je pa uspelo? z dieto? kakšno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nastav je problem
16.5.2008 7:06:35   
Volga
Kakšen čevapčič manj bo treba pojest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nastav je problem
16.5.2008 7:09:47   
srki
Volga, pa misliš, da res samo to? Al še kakšni trebušnjaki.

Mater, eni imajo tri otroke, ne telovadijo, jejo normalno, pa so ploh. SEm jim faušuser posted image .

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nastav je problem
16.5.2008 7:21:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Volga, pa misliš, da res samo to? Al še kakšni trebušnjaki.

Mater, eni imajo tri otroke, ne telovadijo, jejo normalno, pa so ploh. SEm jim faušuser posted image .


itak, da eno z drugim. Če se boš prenažiral, ti tudi tek pa trebušnjaki ne bodo pomagali. Zmerno pri eni in pri drugi stvari pa bo. Aja, absolutno pa ne samo manj hrane, tudi miganje mora biti vključeno.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nastav je problem
16.5.2008 7:29:20   
srki
Ja, saj. Bo treba po porodu kar intenzivno začet se meni zdi. Ker meni se tudi vse samo v trebuh pozna, drugam ne. Ko se vsedem, imam šlaufke. No, zdaj ne, pa bodo, vem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nastav je problem
16.5.2008 7:29:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Volga, pa misliš, da res samo to? Al še kakšni trebušnjaki.

Mater, eni imajo tri otroke, ne telovadijo, jejo normalno, pa so ploh. SEm jim faušuser posted image .


poznam tako suho mamico treh otrokuser posted image . sicer jaz nisem nič kaj močnejša od njeuser posted image , ampak je ona le rodila 3x jaz pa 1x.

men se pa fajn zdi ko pozimi dobim trebušček, itak mi poleti splahni.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nastav je problem
16.5.2008 7:34:19   
srki
Kakšen je pa recept, da kar splahni, blagor tiuser posted image .

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nastav je problem
16.5.2008 7:44:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kakšen je pa recept, da kar splahni, blagor tiuser posted image .


majn jest in večkrat na dan.  ne morem se preobjedat, da bi mi neka hrana bila tako dobra in bi se najedla tako, da bi mi še v grlu stalo. ko čutim sitost neham, pa če je še tako majhen košček na krožniku, ga ne morem pojest, ker bi bruhala. ne prenesem občutka prevelike sitosti.
zgleda imam majhen 'neprožen' želodec.

vem  da, manj jest in večkrat na dan, ne odgovarja vsakemu, jaz pa drugače oz. več ne morem jest. 

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nastav je problem
16.5.2008 7:52:50   
mika
blagor ti .


ah ne vem, če je ravno blagoruser posted image . ko pridem kam, kjer me nekaj časa niso videli ali pa poleti, vedno teče debata o tem zakaj si tako suha, a si anoreksična, a ti sploh kaj ješ, zakaj hujšašuser posted image .... in se mi sploh ne da več razlagat.

men se pa sploh ne zdi, da bi bila tako zelo suhauser posted image  in če to rečem, je pol to prvi znak, da ne priznam svojih težavuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nastav je problem
16.5.2008 9:50:58   
srki
No, saj to ti pa verjamem. Pozam tudi eno punco, ki je res tako suha, nikjer je nič ni, samo kosti. Pa pravi, da veliko je, tudi sladko, gre ji pa nikamor ne. Ah, kaj čmo.

Ta varianta manj in večkrat je po mojem res fajn.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nastav je problem
16.5.2008 10:11:22   
pikecpokec
Ej, jaz sem ful suha, ampak trebuh mi je pa po porodu kr ostal user posted image . Tko da kilaža niti nima veliko veze s šlaufom okol trebuha. baje telovadba pomaga user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nastav je problem
16.5.2008 10:47:26   
želva
Pomoje je vsega po malo, manj jest, več migat, nekaj je pa tud v genih. Moja mama ima pri 45 letih, 50kg na 165 cm.Pa nobenga celulita, nobenga šlaufa. Pa je normalno in prav nič zdravo. Pri njih doma je vedno na zalogo čips, čokolada, arašidi, sama pacarija in s sestro(k ni nč boljš) se tega lotita zvečer pred spanjemuser posted image Pa se nobeni nikjer nč ne pozna, migata pa tu ne dost. Midva pa tega sploh ne kupujeva, ker bol bi rabla večji kavčuser posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?